Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2009-10-05 18:52:21

jacewer

Użytkownik

7075825
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-03-17
Ujeżdżam: B6 96' -> V-Strom 1000

Re: Sycylia 2009

Wiesz Tomek... to troche inaczej. Tzn w niczym nie pomaga pewnie fakt, ze wszystkie rzeczy byly w kufrach i ktos by musial ukrasc cale kufry. Te campingi wygladaly na naprawdce godne zaufania, bo byly bardzo drogie, a co wazniejsze, ani jednego czlowieka ponizej 40lat i powyzej 13 lat zarazem nie widzielismy. Takze mielismy nadzieje.

A co do nocowania... ani razu (poza wlasnie Palermo) nie nocowalismy na plazy w miescie czy na wsi. Zawsze byly to miejsca odludne, a staralismy sie ze jak juz we wiosce, to zaprzyjaznic z rybakami, ktorych jest tam pelno. W innych miejscach gdy np byla obok pizzeria, to szlismy i tam cos kupowalismy u wlascicieli jednoczesnie wspominajac ze stoimy tu motocyklami i ze mogliby spojrzec raz na jakis czas.

Tomek to oczywiste, że masz dużo większe doświadczenie ode mnie, naprawdę, i nie chcę tu absolutnie się sprzeczać. Ale jestem młody i jakoś tak jadąc gdzieś wciąż mam nadzieję, że zwłaszcza w cywilizowanym kraju, trójka ludzi z Polski śpiących na plaży w śpiworach nie jest kolejną okazją do wyżycia się. Skoro jadą motocyklami, które nie są ani nowe, ani w idealnym stanie wizualnym, a co najważniejsze spią na plażach, nie ma wiele co do ukradzenia. Czy to takie chwalebne zwiną aparat czy komórkę i sprzedac to za 100E?

Mam za sobą niejedną wyprawę (drugą motocyklem, fakt), ale Jacek ma ich już za sobą 8 rowerowych i dwie motocyklowe. Jeździł wszędzie na wschód, od Ukrainy po Mołdawię, Macedonię i Estonię. Zawsze tak nocowali i nigdy nikomu nic się nie stało.

My mieliśmy pecha w Palermo. Nie ma tam campingu podobno, a plaża jedyna w okolicy była pełna młodych pijanych ludzi. Z jedną grupką się zgadaliśmy i byli normalni i sympatyczni. Myślę, że tam to była "profesjonalna" akcja. Trzeba jednak mie jakieś pojęcie o motocyklach,  zeby zwiną tylko tankbagi, a nie plecaki czy kufry.

Nie będę polemizował- to że nas okradli, to tylko nasza wina. Ale w przyszłości wciąż chcę spac na plażach i miec radośc z takiej formy wyjazdów. Życzcie mi w tym powodzenia


życie to w ogólności dożywocie

Offline

 

#32 2009-10-05 22:25:00

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Sycylia 2009

Jaco, szkoda plecakow wiadomo,ale co przezyliscie to wasze. trzeba sobie powiedziec -zawsze moglo byc gorzej .
tak czy siak zycze powodzenia w kolejnych wyprawach .glowa do gory stary


never trade luck for skill

Offline

 

#33 2009-10-06 12:08:03

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Sycylia 2009

Nie ma co się obruszać Wyraziłem swoje zdanie i tyle.Na przyszłość może się to przyda.A jak nie to trudno.


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://katy-wroclawskie.szamba-betonowe.com Bad Mergentheim