Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#76 2009-09-01 21:43:22

Kondzio118

Użytkownik

Skąd: Woj. Łódzkie, Teklinów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Ujeżdżam: Suzuki GSF 400 Bandit

Re: W czym jezdzicie

Kask, kurtka skóra, pas na nerki i rękawice spodni sięjeszcze nie dorobiłem no i butów znaczy do kompletu

Offline

 

#77 2009-09-08 12:11:13

iksiamar

Użytkownik

Skąd: okolice Żywca
Zarejestrowany: 2009-08-04
Ujeżdżam: GSF Bandit 600 S '97

Re: W czym jezdzicie

ja mam kurtę turystyczną tekstylną dopasowaną nie narzekam


niech nam szosa lekką będzie[...]

Offline

 

#78 2009-09-17 12:08:23

zaqaz

Użytkownik

9427565
Skąd: Cieszyn (okolice)
Zarejestrowany: 2009-09-09
Ujeżdżam: B600N'99

Re: W czym jezdzicie

Macna Observer '09  - godna uwagi i polecenia

może i nie jest tania, ale ze względu na zawirowania dystrybucyjne znalazłem sztukę z niemal 45% rabatu więc wybór był prosty, co do dołu to na razie militarnie, nieco lepiej uszyte bojówki i buty zbliżone do wojskowych (w razie jakby żandarmeria się tu czaiła   )

szukam ciekawych spodni, ale że mam nietypowe proporcje to łatwe to nie jest, choć rozmiarówka nie powala na kolana, celuje w tekstylne, lub tekstylno-skurzane, ktoś coś poleci?


"Nihil fieri potest dementius, quam scientem in eum locum venire, ubi libertatem sis perditurus."
"Nic nie może być bardziej głupiego, jak świadomie przyjść na takie miejsce, gdziebyś miał stracić wolność."

Pozdrawiam
ZaQaZ

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl