Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#16 2009-03-22 13:56:58

xz_666

Użytkownik

900039
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-13
Ujeżdżam: Black GSF 600N '97
WWW

Re: GRUBA AKCJA

DerikGSF napisał:

To jakiś łowca cudzych projektów ! Można znaleźć loga z wielu klubów i forów. Moim zdaniem trzeba zacząć od prośby o wycofanie koszulek z naszym logo. Jeżeli to nie poskutkuje to można sprawdzić inne sposoby. PBC i pl.rec.motocykle to już kupa ludzi nie licząc reszty.

dokładnie, od tego mozna zacząć. Ale to znak że trzeba to ukrócic poprzez zastrzeżenie loga bo tylko czekać jak pojawi się więcej naśladowców a tak ogólnie to żENUłA po całości

pod koszulka jest taki dopisek:

Zamówienie zostało wykonane jednorazowo na prośbę
użytkownika forum ,
Polish Bandit Crew ,
Koszulki są niedostępne w wolnej sprzedaży
 

nie wiem czy był wczesniej..

Ostatnio edytowany przez xz_666 (2009-03-22 14:31:08)


_______________
وليس للبحث عن أكثر أهمية

Offline

 

#17 2009-03-22 16:15:48

aajk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-22

Re: GRUBA AKCJA

Witam

Szkoda, że administrator tego Forum nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Daje się ponosić emocjom i wysuwa bezzasadne oskarżenia.
Link http://axxa-shop.pl/index.php?cat_id=41 umieszczony w pierwszym poście prowadzi do galerii wykonanych przez naszą firmę wzorów (własnych lub powierzonych). Nie ma możliwości ich kupna.
Koszulka wykonana przez nas z logiem Waszego Forum została zamówiona przez użytkownika mum001 http://polishbanditcrew.pun.pl/profile.php?id=563.
Cenimy sobie bardzo własność intelektualną, dlatego dokładnie sprawdzamy czy zlecający nam wykonanie określonego wzoru może się nim posługiwać. Tak było i tym razem (posiadamy stosowne zamówienie). Jeśli uważacie, że użytkownik ten złamał zasady forum to rozstrzygnijcie to we własnym gronie.
Oskarżanie kogoś o kradzież jest łatwiejsze niż rzetelne sprawdzenie faktów.

Administrator masher1000: Nigdzie nie wyraziłem zgody na użytkowanie loga w dowolny sposób; oczywiście, każdy prywatnie może je sobie ściągnąć i zrobić z niego koszulkę, bo wrzuciłem je na forum ale nikt nie może używać go i na nim zarabiać.

Trochę brakuje konsekwencji w tej wypowiedzi. Użytkownik mum001 "ściągnął" sobie logo, a że nie miał zapewne możliwości technicznych wykonania tego w domowych pieleszach zlecił ich wykonanie naszej firmie.

Użytkownik Tolinek: Albo wpierdol albo nic  Serio. Gdzie jest ten sklep? art. 190 KK
Użytkownik MamutMen: A to skur.... Przestrzelić jej kolana i do lasu z nią!!! art. 190 KK

Tak dla jasności te dziwne znaczki po cytatach w/w użytkowników to artykuł Kodeksu Karnego, który mówi o groźbach karalnych.
Jak widać tak otwarte łamanie prawa jest tolerowane na tym forum.

Mam nadzieję, że wymienieni użytkownicy będą mieli na tyle odwagi cywilnej, żeby podpisać się prawdziwymi nazwiskami i przeprosić. W przypadku braku reakcji ze strony Administracji tego forum i wymienionych użytkowników złożymy odpowiednie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Anna Karpińska

Offline

 

#18 2009-03-22 16:24:16

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: GRUBA AKCJA

moze i te rzeczy ktore pani pisze sa i prawda ,ale jak widac pani tez nie zadala sobie wiekszego trudu zeby przeczytac regulamin tego forum, ktory mowi wyraznie,ze  kazdy uzytkownik - ktorym w rzeczy samej pani rowniez sie stala - powinien najpierw przywitac sie w przywitalni a potem dopiero pisac co sie pani podoba.w przeciewnym przypadku pani post moze zostac zablokowany albo po prostu usuniety z racji nie stosowania sie do zasad panujacych na forum

nie ma na to artykulu - niestety- ale skoro pani tak ostro zaczela -szkoda tylko ze emocje poniosly pania a nie zdrowy rozsadek-totez dalsze dzialanie pozostawiam moderatorom

ryszard pedrycz

Ostatnio edytowany przez Jacekrysiek (2009-03-22 16:25:35)


never trade luck for skill

Offline

 

#19 2009-03-22 16:25:41

Tolinek

Iskierka

Skąd: Wrocław/Ryn
Zarejestrowany: 2008-07-02
Ujeżdżam: B12N 2002'
WWW

Re: GRUBA AKCJA

Tolinek napisał:

Albo wpierdol albo nic Serio. Gdzie jest ten sklep?

To nie groźba droga Pani. Nie zna Pani sloganu "Albo suzuki albo nic"? Po to był ten
uśmieszek Z tego tytuły żadnych przeprosin nie będzie bo nie było groźby...

Bartosz Baranowski

Ostatnio edytowany przez Tolinek (2009-03-22 17:05:19)


__________________________________________________________
Łyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn................

Offline

 

#20 2009-03-22 17:05:45

Tolinek

Iskierka

Skąd: Wrocław/Ryn
Zarejestrowany: 2008-07-02
Ujeżdżam: B12N 2002'
WWW

Re: GRUBA AKCJA

A tak sobie czytam Twojego posta Aniu i widzę, że moją inteligencję na dzieńdobry w
beszczelny sposób obrażasz pisząc:
"Tak dla jasności te dziwne znaczki po cytatach w/w użytkowników to artykuł Kodeksu
Karnego, który mówi o groźbach karalnych.
"
I tą właśnie wypowiedzią weszłaś pod art. k.k. 216 [Obraza słowna]. Mamy 1:1.

Oboje wiemy, że nic z tego nie będzie. Ani z mojej ani z Twojej strony. Naprawdę lepiej
byś zrobiła pisząc wszystko w normalny sposób. I ja i mamut zaczerwienili byśmy się
po przeczytaniu Twojego posta, ładnie przeprosili i było by z bańki.

I dalej: "W przypadku braku reakcji ze strony Administracji tego forum i wymienionych
użytkowników złożymy odpowiednie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa
".

Teraz to samo odnosi się do Ciebie. Przeprosisz Mnie to Ja przeproszę Ciebie. Ustalmy
kolejność przepraszania Jako że jestem męszczyzną mogę być pierwszy.


__________________________________________________________
Łyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn................

Offline

 

#21 2009-03-22 17:09:31

ilona

Użytkownik

3883773
Skąd: zielona góra/sulechów
Zarejestrowany: 2009-01-07
Ujeżdżam: 600 N 1997r jako plecaczek

Re: GRUBA AKCJA

Nie bardzo mi się podoba to wejście pani Anno Karpińska, bo dotąd toczył się dyskusja skąd to, co to i właściwie dlaczego logo naszego forum znalazło się na stronie sklepu oraz co zrobić by coś takiego nie miało więcej miejsca bez zgody/wiedzy pozostałych forumowiczów.

Między prywatnym wykorzystaniem logo a zleceniem wykorzystania go też jest pewna różnica.

Jak dotąd nikt oficjalnie do pani nie wystąpił ani z groźba ani jakąkolwiek prośba więc nie rozumiem skąd te emocje. Co do żądania przeprosin od kolegów: nie zauważyłam by którekolwiek zdanie było wypowiedziane do pani wiec chyba możemy sobie darować kodeks karny.

Cóż więcej mogę dodać -my ze swojej strony postaramy się zastrzec znak a pani życzę większego panowania nad emocjami. I muszę się całkowicie zgodzić z moim przedmówcą.

Z poważanie Ilona Świczerewska

Ostatnio edytowany przez ilona (2009-03-22 17:15:18)

Offline

 

#22 2009-03-22 17:15:06

masher1000

Godfather

1087966
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-15
Ujeżdżam: black B6 '99 + B12,5 K7
WWW

Re: GRUBA AKCJA

aajk napisał:

Witam

Szkoda, że administrator tego Forum nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Daje się ponosić emocjom i wysuwa bezzasadne oskarżenia.
Link http://axxa-shop.pl/index.php?cat_id=41 umieszczony w pierwszym poście prowadzi do galerii wykonanych przez naszą firmę wzorów (własnych lub powierzonych). Nie ma możliwości ich kupna.
Koszulka wykonana przez nas z logiem Waszego Forum została zamówiona przez użytkownika mum001 http://polishbanditcrew.pun.pl/profile.php?id=563.
Cenimy sobie bardzo własność intelektualną, dlatego dokładnie sprawdzamy czy zlecający nam wykonanie określonego wzoru może się nim posługiwać. Tak było i tym razem (posiadamy stosowne zamówienie). Jeśli uważacie, że użytkownik ten złamał zasady forum to rozstrzygnijcie to we własnym gronie.
Oskarżanie kogoś o kradzież jest łatwiejsze niż rzetelne sprawdzenie faktów.

Administrator masher1000: Nigdzie nie wyraziłem zgody na użytkowanie loga w dowolny sposób; oczywiście, każdy prywatnie może je sobie ściągnąć i zrobić z niego koszulkę, bo wrzuciłem je na forum ale nikt nie może używać go i na nim zarabiać.

Trochę brakuje konsekwencji w tej wypowiedzi. Użytkownik mum001 "ściągnął" sobie logo, a że nie miał zapewne możliwości technicznych wykonania tego w domowych pieleszach zlecił ich wykonanie naszej firmie.

Użytkownik Tolinek: Albo wpierdol albo nic  Serio. Gdzie jest ten sklep? art. 190 KK
Użytkownik MamutMen: A to skur.... Przestrzelić jej kolana i do lasu z nią!!! art. 190 KK

Tak dla jasności te dziwne znaczki po cytatach w/w użytkowników to artykuł Kodeksu Karnego, który mówi o groźbach karalnych.
Jak widać tak otwarte łamanie prawa jest tolerowane na tym forum.

Mam nadzieję, że wymienieni użytkownicy będą mieli na tyle odwagi cywilnej, żeby podpisać się prawdziwymi nazwiskami i przeprosić. W przypadku braku reakcji ze strony Administracji tego forum i wymienionych użytkowników złożymy odpowiednie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Anna Karpińska

1. Informacji, że koszulka została zrobiona na potrzeby użytkownika i nie ma jej w sprzedaży pojawiła się dopiero dziś, więc proszę nie wciskać mi ciemnony (na co znajdę potwierdzenie - spokojnie ) dokładnie tak jak innych klubów czy organizacji (ATV CLUB ITD nie ma informacji, że koszulki są niedostępne w sprzedaży). - no i znalazłem, informacja w mailu do Pani na adres sklepu czyli kontakt@axxa-shop.pl
2. nawet jeżeli była, posługiwanie się logiem bez mojej zgody jest zabronione na komercyjnej stronie Pani firmy bez umieszczenia jakichkolwiek informacji na temat właściciela loga i jego własności - dodatkowo wykorzystała Pani całość loga (co również jest zabronione ) zaznaczając dodatkowo na nim znak wody Państwa firmy, co również jest nielegalne (wykorzystywanie, zmienianie i modyfikowanie dzieła w całości bądź jakiejkolwiek części) .
3. groźba musi zostać wypowiedziana bezpośrednio do jej adresata - nie widzę by ktoś używał tu jakiegokolwiek imienia, nazwiska Pani, dodatkowo adresat groźby musi mieć podstawy by sądzić iż istnieją realne okoliczności spełnienia tejże groźby; w tym wypadku teksty zostały wypowiedziane ironicznie i Pani obawa jest bezpodstawna i śmieszna więc proszę się nie pogrążać i nie wydurniać.

PS. Swoją drogą ciekawe jak trafiła Pani na ten temat - bardzo mnie to zastanwia.

TEMAT ZAMYKAM DO CZASU SKONTAKTOWANIA SIĘ Z NASZYM FORUMOWYM PRAWNIKIEM - PROSZĘ O NIE WYPOWIADANIE SIĘ W TEJ SPRAWIE


__________________
Born to be Bandit
http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl