Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2009-07-02 09:24:04

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Forumowa demografia.

Niestety jako Moderator nie mam wglądu w dane kto się kiedy ostatnio logował. Wtedy sprawa jest prosta. Patrzę na gościa, widzę że zalogował się w ciągu ostatniego miesiąca i sprawa czysta. Wiem, że użytkownik nie pisze bo nie ma nic do napisania, ale fizycznie jest na Forum. Moja małżonka także nie udziela się w wątkach ale loguje się, przegląda i jest na bieżąco.

Offline

 

#32 2009-07-02 13:47:35

Amenofis3

Użytkownik

6478050
Skąd: Wrocław / Konin
Zarejestrowany: 2009-03-14
Ujeżdżam: Silver S

Re: Forumowa demografia.

To się zaiskrzyło,
Mimo, że ciągle czuje sie jako nowy na forum, {{nikt mnie nie zna, od czasu do czasu wrzuce kilka swoich zdań, w zadnej wspolnej akcji nie uczestniczyłem, na ulicy poznałbym może 3-4 uzytkowników}} to pozwole sobie na mały komentarz.
Z krótkiej perspektywy obecności na forum, zauważyłem kilka relacji jakie tu rządzą: dostrzec można grupę przyjaciół, starych wyjadaczy, którzy ciągną forum zapewne od narodzin; zupełnym przeciwenstwem są 'gówniarze', którzy nic tylko wymagają, czegoś chcą, tak jakby mieli do tego prawo; ciche grono osób, których obecność trudno dostrzec;
modowie, którzy walczą o dobre imie PBC - chwała im za to, bo ktoś musi poskromić to społeczeństwo wprost z naszej-klasy / wykopu / fotki.pl / tudzież innych witryn, które dostarczają uśmiechu na kilka sekund (ale nie o tym mowa);
Sęk w tym, że w mojej opinii wspaniała atmosfera jaka panuje na (waszym albo i nawet naszym) forum oparta jest na ludzkiej życzliwości i bezinteresowności użytkowników, którzy kierują się niespisanym 'kodeksem braci motocyklowej' (wierzę w to i marzę aby nie umarł poprzez staranowanie wzrastającej popularności moto opartej na: 'bo moto to lans i trzeba go mieć aby móc sie pokazać');
Lawiny 'lanserów' nie jest się w stanie uniknąć, ale wśród tychże ludków można wyciosać "Brata", trzeba mu tylko dać szansę na to aby zauważył, że motocykl to nie tylko sterta żelastwa, która umila niedzielne popołudnie.

^^Takie oto mam odczucia i spostrzezenia odnośnie mojej obecności tutaj

Cieszy mnie, że zauważono problem. Uważam, że nie ma potrzeby na wielkie zmiany i rewolucje,
więcej inicjatywy ze strony samych użytkowników
'biernych uzytkowników' tolerujmy, bo czytaja z miłości do moto,
'młodych' uczmy, bo nie wszyscy mieli nauczycieli,
a 'lanserom i chamom' mówmy zdecydowane NIE
Takie problemy trzeba rozwiązywac wspólnie - nie można wszystkiego zostawić w gestii modów.

Obawiam się, że prędzej czy później będzie trzeba podjąć trudną decyzję.
Pozwolić na degradację lub bardziej zaostrzyć prawa, bardziej sformalizowac grupę PBC

PS
Koszulki i emblematy kupuje się wtemczas, gdy któryś z ogólnie cenionych i szanowanych forumowiczów zwróci Ci uwage w stylu: "w końcu mógłbyś kupic koszulkę i zacząć sie do nas przyznawać" - na przykład gdyby Tomasz mi o tym wspomniał, z dumą zakładałbym koszulkę
Po co mi koszulka jeśli inni Bracia mają mnie za nikogo

pzdr
i przepraszam za smuty


http://www.polishbanditcrew.pun.pl/view … hp?id=2627     <--- to powinno być bardziej wyeksponowane i pod takim tytułem aby świeżaki zajrzeli -> może "co trzeba wiedzieć aby być w PBC"

LoL albo test w formie zabawy/quizu podczas rejestracji: Pyt.1 Kto jest bogiem na forum (modowie) Pyt.2 Czy na forum trzeba się odpowiednio przywitać (tak) Pyt.3 Czy umiesz obsługiwać opcję szukaj (Tak).........gratuluje jesteś nowym uzytkownikiem PBC (ale to nie znaczy mozesz nosić koszulkę z wysoko podniesionym czołem)

Ostatnio edytowany przez Amenofis3 (2009-07-02 14:15:47)


...bo motocykliści to bracia

Offline

 

#33 2009-07-02 14:41:25

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Forumowa demografia.

Panowie mamy mozliwosc uzycia mechanizmu glosowania, wydaje mi sie ze po niekad reprezentujemy demokratyczny ustroj, uzyjmy wiec tego mechanizmu. Np pierwsze pytanie Czy zasady rejestracji na forum powinny zostac zaostrzone ODP: 1) TAK 2) NIE , po odpowiedzi bedziemy sie zastanawiac jak zaostrzone powinny zostac lub damy sobie spokoj


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#34 2009-07-02 19:08:05

manitou

Użytkownik

4217214
Skąd: Bydgo-Nakło
Zarejestrowany: 2008-12-03
Ujeżdżam: B12 S 01'

Re: Forumowa demografia.

Amenofis3 dokladnie czuje sie tak jak Ty (tzn. mlody na forum) i mam podobne spostrzezenia. To co dales na koncu swojego postu (o wyeksponowaniu watku na temat witania sie czy takiego quizu) to na poczatek zmian chyba dobry pomysl. O ile to juz nie jest zrobione bo wyszczegolniony jest WZOR PRZYWITANIA.

I mysle tez ze taka sonda jak napisal anarcho to dobry pomysl Temat sledze od poczatku tylko sie nie wypowiadalem hehe. Co by nie bylo lubie PBC

Offline

 

#35 2009-07-02 22:32:52

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Forumowa demografia.

Jako, że w dyskusji brało około 10 użytkowników (Modów i Jaśnie nam panującego Admina nie liczę) kończę tą jałową dyskusję. Wszak jestem w mniejszości a przecież na tym Forum panuje DEMOKRACJA. Ja natomiast zrównany zostałem do poziomu wichrzyciela, próbującego przejąć władzę i narzucić dyktaturę. W końcu to Forum to (jak mi ktoś napisał) TYLKO ZABAWA... Więc ja się idę bawić... A po mnie choćby potop. Dziękuję za uwagę

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://sobotka.ebetonovejimky.cz zaproszenia komunijne