Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2009-06-30 08:46:10

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Forumowa demografia.

Ostatnio, jako że jestem na urlopie i nadal oczekuję potomka, mam czas i tak czytam, liczę, analizuję i oto moje wnioski. Jest nas prawie 650 osób. Aktywnych użytkowników (takich którzy regularnie się wypowiadają, wklejają fotki, organizują coś) jest około 100 (to zaledwie 15%). Którzy odwiedzają forum regularnie - tu swoje szacunki oparłem na udział w sondach, średniej ilości "osób które dzisiaj odwiedziły forum" jest w największych porywach około 300 (46%) - tutaj sonda, która była najliczniej odwiedzana dotyczyła pytania "za którym razem zdałeś prawo jazdy kat. A" - 274 użytkowników. Dla niezorientowanych Forumowiczów - są dziesiątki Forumowiczów którzy są już jakiś czas zarejestrowani i nie napisali ani jednego postu!! Są też tacy, którzy poprzestali na przywitaniu i ich UFO porwało. Mnie osobiście to wkurza. Inni Moderatorzy nadal należą do Partii Liberalnej Ten wątek założyłem po to aby dowiedzieć się co o tym myślą wszyscy AKTYWNI użytkownicy. Może czas posłuchać głosu ludu i dokonać reform?

Offline

 

#2 2009-06-30 09:44:03

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Forumowa demografia.

Nie możesz spać ?
A co Tobie przeszkadza że ktoś się zarejestrował i przywitał i sobie czyta.Może jeszcze nie było takiego tematu w którym mógłby się wypowiedzieć.Może są nieśmiali.
Ale fakt.Jestem liberalny.Zanim kogoś usunę próbuję nawiązać jakiś kontakt.Porozmawiać z tym człekiem itd.
Ale ja dziwak jestem


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#3 2009-06-30 09:55:48

Tolinek

Iskierka

Skąd: Wrocław/Ryn
Zarejestrowany: 2008-07-02
Ujeżdżam: B12N 2002'
WWW

Re: Forumowa demografia.

True. Ja np. jestem taki że jak nie wiem czegoś na min. 95% to się nie wypowiadam. Kiedyś musiałem być
100%-owo pewny tego co piszę więc pisałem niewiele za to obserwowałem. A teraz pytanie, czy ja się nie
przydaję ludzkości?


__________________________________________________________
Łyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn................

Offline

 

#4 2009-06-30 10:18:24

THOMAS

Pogotowie warsztatowe

4181981
Skąd: Warszawa - Ursynów
Zarejestrowany: 2009-04-06
Ujeżdżam: GSF 600N+S;)

Re: Forumowa demografia.

Osobiście nie mam nic przeciwko podglądaczom.. Wiele osób loguje się na takim czy innym forum tylko po to żeby ściągnąć manual albo dowiedzieć się jak coś naprawić..  Fakt.. żeby coś dostać powinno się coś z siebie dać.. Dla tego denerwuje mnie to że ktoś pisze "kiedy się spotykacie bo musicie mi naciągnąć łańcuch" Ja uważam że aktywni userzy dla potwierdzenia wiarygodności powinni być oznaczani jakimś statusem.


http://www.motostat.pl/user_images/10474/icon3.png

Offline

 

#5 2009-06-30 10:58:01

masher1000

Godfather

1087966
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-15
Ujeżdżam: black B6 '99 + B12,5 K7
WWW

Re: Forumowa demografia.

Marqs, spokojnie, o demografie możesz być spokojny bo Krzysztofmielnik jako naczelny baner co miesiąc sprawdza kto nie napisał żadnego postu po przywitaniu LUB nie napisał żadnego postu od 3 miesięcy i wysyła do tych osób PW/e-mail z potwierdzeniem checi uczestnictwa w forum - jeżeli taka osoba nie odezwie się w ciągu ~2-3tygodni dostaje BANA. Wszystko jest pod kontrolą, także uwierz mi, że 90% użytkowników, którzy są albo czytają forum albo poprosiło o nie kasowanie ich konta z różnych powodów.


__________________
Born to be Bandit
http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif

Offline

 

#6 2009-06-30 11:45:08

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Forumowa demografia.

osobiscie i z zawodu wyznaje ideologie open source , wiec uwazam ze pewne dzialy forum powinni moc przegladac wszyscy. Pewne mam na mysli technika k/s ale nie luzne gadki, ustawki i galerie. Bardzo dobrze ze Moderatorzy czuwaja nad jakoscia forum i wg mnie idzie im calkiem niezle. Mimo tylu osob dalej jak dla mnie jest porzadek , ot raz-dwa razy na dzien trafi sie gapa ktory sie nie przywita i juz pyta. Chlopaki od razu kolesia wyprostuja , jak dla mnie forum na 6, a duza lista osob zarejestrowanych itd moze komus przeszkodzic tylko w znalezieniu unikalnej nazwy/loginu, mi tam ta zgraja ludzi nie przeszkadza, ba dziwie sie ze sa ciagle ludzie na banditach ktorzy nie trafili na forum a jezdza jakis czas


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#7 2009-06-30 11:46:46

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Forumowa demografia.

Chyba się nie zrozumieliśmy. Forum to miejsce WYPOWIADANIA się a nie czytania. Jeżeli ktoś chce być czytaczem to nie musi się rejestrować. Zobaczycie że za jakiś czas znów zrobimy "czystkę" i nagle z 600 zostanie 300. Ale ileż można. Nie zarzucam także nikomu czytalstwa - tak jak mówicie - niektórzy piszą tylko wtedy gdy mają coś do powiedzenia - i ok nic do tego nie mam. Ale nie wierzę że na 3-4 miesiące obecności na Forum, taki zawodnik nie ma nic do powiedzenia - no chyba że ślubował milczenie. Ale do rzeczy, mi bardziej chodzi (o to co zwykle zresztą i truł Wam dupy będę - chyba że mnie zbanujecie ) o rejestrację nowych użytkowników. Coraz bardziej przypomina to PZPR - ilość nie jakość. Znów mi się dostanie, że chcę restrykcje wprowadzać i takie tam bzdety. Nie Panowie, mi chodzi o to, że w co drugim wątku przywitań, zaraz po pierwszym poście jest litania Krzyśka z obrazkiem włącznie. O to, że w dziale technika nadal jest "POMOCY- motor nie pali" - to na chuj jest ten FAQ?? Może niektórych to dotknie ale - wielu użytkowników zachowuje się jak przedszkolaki:
"Proszę Pani bo ... " itp. i myślą że to akurat ONI są najważniejsi mając w dupie użytkowników, którzy przestrzegają zasad, pomagają kiedy trzeba i nie zaśmiecają wątków postami typu " racja ", "zgadzam się z przedmówcą" itp. Jeżeli nie chcecie wprowadzać większych obostrzeń i warunków rejestracji to może chociaż okres próbny?? A nie, kolo sie zarejestruje, kupi koszulkę, naklejkę, breloczek. Oblepi się jak choinka a na trasie nie przyznaje się że Cię zna (bo są też tacy).

Offline

 

#8 2009-06-30 12:57:54

przemir

Joker

Skąd: Jazgarzew
Zarejestrowany: 2007-11-20
Ujeżdżam: czarny 6.5S k6
WWW

Re: Forumowa demografia.

Ja podzielam zdanie Tolinka - duzo czytam malo pisze, bo sie poprostu nie znam, a lancuch nadal mam nie naciagniety )))))

Offline

 

#9 2009-06-30 13:05:12

kr4kus

Użytkownik

4177494
Skąd: Sulejówek (W-wa)
Zarejestrowany: 2008-03-17
Ujeżdżam: B6 '96

Re: Forumowa demografia.

Marqs lepiej zacznij już liczyć pieluchy, a nie statystyki prowadzisz
prawdą jest, jeśli ktoś napisał tylko przywitanie i przez 4 miesiące nic nie napisał, to raczej tu nie zagląda.
Najważniejsze, że admini czuwają nad wszystkim i jest porządek. Dla mnie jest wszystko wporzo


Pozdrawiam!

Krzysiek.

Offline

 

#10 2009-06-30 13:41:01

Aspiryna

Użytkownik

Skąd: Południe/ ok. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-01-05
Ujeżdżam: B600N K1 a mnie kobieta ;P

Re: Forumowa demografia.

anarcho napisał:

osobiscie i z zawodu wyznaje ideologie open source , wiec uwazam ze pewne dzialy forum powinni moc przegladac wszyscy. Pewne mam na mysli technika k/s ale nie luzne gadki, ustawki i galerie.

Mam podobne zdanie, nie do wszystkiego powinny mieć dostęp przypadkowe osoby.
Jestem za obostrzeniami ale nie za rewolucją - wyznaje zasade "małymi kroczkami do celu"

Okres próbny nie jest złym pomysłem np. rejestracja a możliwość pisania postów np po tygodniu lub dwóch - jeśli ktoś nic nie napisze przez miesiąc od rejestracji to usunąć. To napewno zmniejszy ilość głupich pytań np. jakie ciśnienie ma być w oponie itp. bo koleszka przez ten tydzień czy dwa znajdzie to w FAQ.  Deską ratunku w palących spawach dla nowych mogło by być pozostawienie możliwości pisania PW zaraz po rejestracji ale nie wiem czy to dobry pomysł.

To tak na szybkiego napisane


Prędkość może kiedyś zabije Cię, lecz dziś to ona żyć Ci daje....

Offline

 

#11 2009-06-30 14:00:17

Tolinek

Iskierka

Skąd: Wrocław/Ryn
Zarejestrowany: 2008-07-02
Ujeżdżam: B12N 2002'
WWW

Re: Forumowa demografia.

Zapomniałem, że można tylko czytać i nie trzeba się logować. To może i masz rację


__________________________________________________________
Łyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn................

Offline

 

#12 2009-06-30 14:09:27

uFo

Użytkownik

8788184
Skąd: kety k. Bielska-Bialej
Zarejestrowany: 2008-08-11
Ujeżdżam: Niebieski N600 '99

Re: Forumowa demografia.

Marqs napisał:

Są też tacy, którzy poprzestali na przywitaniu i ich UFO porwało.

ja sie do niczego nie przyznaje


________________________________________________________________________
┌───────────────────────────────────────┐
♫ Hardstyle, Hardcore, Darkcore, Speedcore, Terror ... ♫
└───────────────────────────────────────┘

Offline

 

#13 2009-06-30 14:54:07

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Forumowa demografia.

zgadzam sie z przedmowca :>

Nie serio to co proponujesz Marqs jak to ograniczyc? Moze rejestracja tylko dla poleconych lub po prosbie na maila do jednego z modow. Kiedys juz widzialem taki schemacik w zwiazku z hubem DC do sciagania muzyki. Mozna sie bylo na niego dostac tylko wowczas jak na innym hubie "dostepowym" odpowiedni moderator sprawdzil co ma sie do zaoferowania. Uwazam ze taki uklad moglby sie i tu sprawdzic, oczywiscie moderatorzy mieliby wiecej roboty

W takim ukladzie to Oni decydowaliby czy danego typka wpuscic na nasze forum mysle ze to dosc dobry pomysl ale moge sie mylic

Ostatnio edytowany przez anarcho (2009-06-30 14:56:37)


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#14 2009-06-30 15:05:24

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Forumowa demografia.

Panowie i Panie.Szanowna młodzieży
Ja wiem że każdy by chciał co by było jak najmniej spamu głupich pytań dziwnych ludzików nie wiedzących czego chcą.Tak się nie da.Są różni ludzie bardziej i mniej chamscy.Bardziej lub mniej odważni.Niektórzy naprawdę zanim coś napiszą boją się czy nie walna jakiejś głupoty.Każdy kiedyś był w podobnej sytuacji.To forum miało być inne.Mamy pewne zasady.Czy wy chcecie zrobić następne sterylne forum na którym jest kilkanaście osób które się zna i wara dla nowych
jak nie polecony przez znajomego
jak nie był na spotkaniu
jak nie ma na imię Ambroży
jak nie posiada konkretnej marki bo sprzedał to wara wypad.
Proszę takich stron jest na pęczki.
Mnie też czasami krew zalewa jak ktoś pyta po raz setny jak ustawić kranik.Jakie jest ciśnienie w oponach.Albo nie działają kierunki zegary i co ma zrobić.Pomimo ze było to wałkowane kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy staram się odpowiadać albo podaje link gdzie to można znaleźć odpowiedź.Nie każdy jest biegły w obsłudze komputera.
Każdy kiedyś zaczynał zabawę z motocyklem.I to co dla jednego jest oczywiste dla innych jest to nowinka.
Po co takie forum jak nie można zadać pytania bo uzyskamy info było setki razy to sobie poszukaj.Jak wiesz gdzie albo znasz odpowiedź pomóż.też kiedyś czegoś szukałeś i wiadomo najciemniej pod latarnią.
Zobaczcie tematy z początku forum.Zaczynaliśmy o kasku kończyliśmy na kolorze gaci jakie miała Merlin na sławnej fotce.Totalny luz ale w granicach rozsądku.
Jeżeli ktoś chce zrobić sterylne towarzystwo to proszę ale ja się na to nie piszę.
Dajcie na luz.Toż to nie wojsko gdzie wszystko pod linijkę.A jak nie to złe i do wora.

Aspiryna napisałeś

Aspiryna napisał:

Okres próbny nie jest złym pomysłem np. rejestracja a możliwość pisania postów np po tygodniu lub dwóch - jeśli ktoś nic nie napisze przez miesiąc od rejestracji to usunąć. To napewno zmniejszy ilość głupich pytań...

A sam pamiętasz jakie były początki w twoim wykonaniu
przywitanie http://www.polishbanditcrew.pun.pl/view … hp?id=2110
i potem walisz taki tekst http://www.polishbanditcrew.pun.pl/view … hp?id=2119

A ty Marqs idź polataj na dziorku.Sam przywitałeś się dopiero po 2 miesiącach od zarejestrowania.I to dlatego że chciałeś go sprzedać

Marqs napisał:

Zarejestrowałem się jakiś czas temu ale jakoś nie miałem czasu na pisanie. Witam wszystkich. Już dawno zakochałem się w Bandziorach ale dopiero od kwietnia 2007 jestem szczęśliwym posiadaczem jednego z nich:] niestety muszę go sprzedać ze względu na wyjazd z kraju. Może są chętni zadbać o to cacko? Ale po powrocie zakupię kolejnego

Nie mam nic do nikogo personalnie tylko podałem przykłady.Ba mogłem podać praktycznie dla każdego użytkownika nawet na siebie

Powtarzam po raz kolejny Dajcie na luz


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#15 2009-06-30 15:30:37

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Forumowa demografia.

Marqs won wypelnic przywitanie zgodnie ze wzorem ! :>

Tomek nikt sie nie spina poprostu gawedzimy zeby wprowadzic jakis wiekszy porzadek niz jest choc jak pisale ja uwazam ze jest dosc dobry ale wiadomo mozna lepiej , wlasnie to mi sie najbardziej na tym forum podoba nie ma rownych i rowniejszych kazdy moze wyrazic swoje zdanie i tak ma byc nie wazne czy sie ktos spina czy sie nie spina :>


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
B&B La Chapelle Au Puits