Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2009-11-12 20:43:02

nezka

Użytkownik

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2009-05-24
Ujeżdżam: Bandit 1200S K5

Re: rysunek techniczny gmoli

RafalS600 napisał:

Nie mam podanych żadnych wymiarów, kątów itp. Jedyne co wiem to że w podstawie jest kwadrat. Podane sa punkty jak na rysunku (fotka jest w galerii) (gośc je na tablicy malował od ręki więc nie sa idealnie dokładne) ale mniej wiecej takie ułożenie ich było...Jak już pisałem trzeba wyznaczyć punkt 4 na ostatniej krawędzi. potem jakoś go rozłożyć...i tego już w ogóle nie mam pojęcia jak zrobić...trzeba na jednym z boków zostawić "sufit" czyli to co zostanie po przecięciu.

Dzięki wielkie...na poniedziałek muszę to oddać...zdążysz??....Ja mogę to przerysowywać nawet w nocy tylko musiałbym wiedzieć czy się wyrobisz... I powiedz jeszcze jak mogę się odwdzięczyć..??

Witam.
Podaj adres e-mail to ci zaraz prześlę rysunek w pdf  ( będzie zwymiarowany tak,ze nie będziesz miał problemy z odwzorowaniem.


pozdrawiam
nezka - B12K5 - Qń

Offline

 

#32 2009-11-12 20:47:29

RafalS600

Użytkownik

575065
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-02
Ujeżdżam: 600S 2004r

Re: rysunek techniczny gmoli

ravravkis@op.pl

Dzięki wielkie:) Troche musiałem z tym powalczyć jeszcze bo mam oddać to w takiej formie żeby było widac na zewnątrz całą konstrukcję jak do tego doszedłem itp... Ale i tak wielkie dzieki za zainteresowanie..."krówka" już czeka i muuuczy.. Do zobaczenia na urodzinach:)

Ostatnio edytowany przez RafalS600 (2009-11-13 14:43:23)


Po odkręceniu rollgazu wchodzisz w inną rzeczywistość... najważniejsze żebyś dał rade z niej wrócić...

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Apartma Emilio