Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#16 2009-11-05 21:52:52

xz_666

Użytkownik

900039
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-13
Ujeżdżam: Black GSF 600N '97
WWW

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

marek10240 napisał:

Hmm a nie sądzicie że powoli przychodzi czas aby zawęzić to nasze grono ?. tzn chodzi mi np. o wprowadzenie składek klubowych, wtedy by sie okazało komu tak naprawde zależy na tym Forum,  "Klubie" Składki te powinny być niewielkie i przeznaczone na np. opłacenie serwera albo organizowanie jakiś wspólnych zlotów, ustawek na większą skale tylko dla nas. ?

ps. Podejrzewam że taki zabieg pomógłby też w takich przypadkach o jakich tu mowa.

Byłem przeciwnikiem takich rozwiazan i zamknietych grup, ale patrząc na to co sie dzieje..hmm..może???...tylko zamknąć sie w takim pół światku jest łatwo..jak jednak zrobić by taki  "filtr" nie zrażał wartościowych osób które nie dokońca mają ochotę i czas  bawić sie w takie zamkniete grupy..no nie wiem, nadchodzi okazja aby sie spotkac w wiekszej grupie, może    czas to poprostu przedyskutować ,wyjaśnić skontrargumentować i przemysleć przy stole.


_______________
وليس للبحث عن أكثر أهمية

Offline

 

#17 2009-11-06 00:35:16

luzy

Użytkownik

882332
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2008-06-25
Ujeżdżam: GSF 1200N K5

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

A ja myślę tyle że powoli zaczyna się robić syf na forum (jakieś dziwne pozamykane tematy) i dobrze że pozamykane bo to forum to nie wysypisko śmieci i nie powinno się pisać nowych wątków typu " czy podoba się wam Doda". Panowie moderatorzy walczcie z tym. Ale to normalne że czym więcej userów tym większy bałagan. A może wprowadzić zasady jak na http://www.bractwo-suzuki.com.pl/bractwo-zasady.php może to by pomogło i wyeliminowało userów handlarzy lub niepoważnych małolatów. Może warto by było wprowadzić zasadę polecania nowych użytkowników .


Lepiej być w piekle panem niż w niebie sługą

Offline

 

#18 2009-11-06 09:05:31

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

luzy napisał:

A ja myślę tyle że powoli zaczyna się robić syf na forum (jakieś dziwne pozamykane tematy) i dobrze że pozamykane bo to forum to nie wysypisko śmieci i nie powinno się pisać nowych wątków typu " czy podoba się wam Doda". Panowie moderatorzy walczcie z tym. Ale to normalne że czym więcej userów tym większy bałagan. A może wprowadzić zasady jak na http://www.bractwo-suzuki.com.pl/bractwo-zasady.php może to by pomogło i wyeliminowało userów handlarzy lub niepoważnych małolatów. Może warto by było wprowadzić zasadę polecania nowych użytkowników .

luzy, masz wiele racji, bo trzeba działać w takich wypadkach i działamy. Jednakże ostatnia "Amfiria-gate" pokazała tylko to, że nawet działanie moderatorów nie zawsze zostanie przyjęte za dobrą monetę. Cóż powiedzieć, może i czas na zmiany?


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

#19 2009-11-06 09:51:36

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

ale bractwo suzuki to chyba juz jakis klub motocyklowy ? czy nie ?


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#20 2009-11-06 10:36:10

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

anarcho napisał:

ale bractwo suzuki to chyba juz jakis klub motocyklowy ? czy nie ?

nie klub tylko inicjatywa prywatna jak to zreszta pisza na stronie ,ale jak zwal tak zwal - zasady maja sztywno okreslone .
A wogole krzysiekmielnik lub jackRM moze zalozysz jakis nowy watek z tymi paroma ostanimi postami zeby nie mieszac dwoch roznych watkow ,to tam sie wypowiedza zainteresowane zmianami osoby ,ale juz bez wspominania Marqs-gate czy Amfiria-gate .
Juz kiedys byla chyba dyskusja nad bractwem, klubami itp (Mat -rej sie dobrze orientowal w tym -nie wie mczy jeszcze siedzi z nami) ,ale przybylo troche nowych osob wiec moze i one beda mialy jakies nowe (lepsze )pomysly.
Chociaz wg mnie dopoki daje sie to forum ogarnac takim jakim jest-- a chyba sie daje- to mozna by tak zostawic, bo jak juz byla wzmianka o pieniadzach - to wiadomo jak nie bedzie sie o co poklocic to piniadze beda najlepszym pretekstem ,takze ja bym z tymi skladkami nawet najmniejszymi dal se spokoj.

Ostatnio edytowany przez Jacekrysiek (2009-11-06 11:01:56)


never trade luck for skill

Offline

 

#21 2009-11-06 11:04:50

jackRM

Moderator

5632613
Call me!
Skąd: Rzym
Zarejestrowany: 2008-12-07
Ujeżdżam: R1 RN12
WWW

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

Szanowne Grono,

jako autor watku nie spodziewalem sie takich odpowiedzi ktore odejda dosc daleko od tematu,
ale widzac, ze temat idzie w kierunku ciekawych zagadnien nie wyskoczylem z flaga

Jednak jako Moderator PBC forum chcialbym wstrzymac te dyskusje pod tytulem "Co dalej z PBC" i "co trzeba zmienic".
Nie zatrzymac, ale tylko wstrzymac ja na 2 dni z powodu... 48h cierpliwosci, idzie niespodzianka
Nie pytajcie sie co. Po prostu spora czesc problemow tutaj poruszonych w Waszych postach zostanie rozwiazana.
Podkreslam : nie chce zakonczyc dyskusji tylko prostu bedziemy ja kontynowac za 48h, ok ?


--------------------------------------------------------
second place is just a name for the first loser

Offline

 

#22 2009-11-06 11:36:34

zuluss

Użytkownik

501758
Skąd: Poznań/Luboń
Zarejestrowany: 2008-10-10
Ujeżdżam: Czarny Bandzior 650 A K7

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

To ja tylko odnosnie przywitalni , tak jak i Szymon i Jocker maja racje . Nikt nie chce miec do czynienia z nickiem i rownoczesnie chciałbym zauwazyc ze wzor jaki mamy nie jest podstawa , ze tak jak on okresla trzeba sie przywitac.
Mysle ze jest on po to aby był ulatwieniem dla witajacego na nasze forum goscia ktory pisze tylko Czesc , aby mogl cos tam wygegac choc niektorym i tak to sprawia wiele problemow.
Rownoczesnie byly tez osoby ktore walnely tak piekne powitanie ze az milo bylo czytac mimo tego ze nie zrobił to według wzorca i nikt z Modow nie zwrocił im uwagi wrecz przeciwnie. Ot tyle.


Mnóstwo wyjazdów i tyle samo powrotów !
[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.

Offline

 

#23 2009-11-06 12:01:10

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

Kij ma zawsze dwa końce.
Tyle mojego w temacie i nie w temacie.


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#24 2009-11-06 12:18:49

jurireszka

Użytkownik

Skąd: minsk maz.
Zarejestrowany: 2009-08-29
Ujeżdżam: GSF 600

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

Szanowni koledzy moim zdaniem przywitanie sie z forumowiczami jest ok ale nie jest najwazniejsze. Sam byłem poproszony do poprawy trybem rozkazujacym. Jestem tu nowy i mam motocykl od niedawna, dy znalazłem to forum bylem podniecony , ze sa fajni ludzie od któryc mozna sie cos nauczyć - i dlateo od razu zacząłem pisać bez przywitania. po druie nie jestem komputerowcem tylko normalnym facetem jak rewolwer . Takic jak ja jest duzo więc od razu walimy z mostu a tu nale POPRAW SIĘ!!!!  dla mnie niemiły poczatek.
Pomyślcie kto czyta instrukcje obslui telewizora, dvd, itd  - nikt włączamy i od razu obsługujemy. Myśle że na str gł. powinno byc napisane :Jesli chcesz dolączyc do forum to musisz sie przywitać lub coś w tym stylu w widocznym miejscu. Osoba nowa nie wie o tym bo nie czyta instrukcji- ciekawsze sa posty o naszych Bandziorach.
To tylko moje zdanie, pozdrawiam forum i prosze o wybaczenie literówek - klawiatura niestety zawodzi

Offline

 

#25 2009-11-06 12:33:21

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

To, o czym piszesz, zaraz zdradza, że nie przeczytałeś regulaminu. Z resztą jest do niego odnośnik zaraz na samej górze przy tematach: "Przeczytaj, zanim rozpoczniesz pisanie". A w samym regulaminie jest na czerwono napisany punkt 8 o konieczności przywitania się z nami. Poza tym przy procesie rejestracji również jest o tym przypomnienie.

Poza tym kultura wymaga, aby wchodząc pozdrowić gospodarzy, do tego nie trzeba być komputerowcem - wystarczy odrobinka osobistej kultury. My na forum mamy takie właśnie zasady, bo to nie tylko czytelnia tematyczna, ale forum - więc miejsce wymiany poglądów, doświadczeń i społeczność PBC - my się znamy, spotykamy, razem jeździmy i spędzamy czas. Top tyle. Tu nie ma nad czym dyskutować.

PS: a na marginesie powiem, że postępowanie wielu nowych zarejestrowanych przypomina zachowanie rodem z hipermarketu: Bierzesz wózek, wchodzisz między regały, pakujesz do wózka to co chcesz, zakupy wykładasz przy kasie, płacisz, wychodzisz - nie wypowiadając nawet jednego słowa, nawet na szablonowe pozdrowienie kasjerki. No, taką właśnie mamy kulturę.


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

#26 2009-11-06 12:40:18

jackRM

Moderator

5632613
Call me!
Skąd: Rzym
Zarejestrowany: 2008-12-07
Ujeżdżam: R1 RN12
WWW

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

ja naprawde nie lubie sie cytowac....

jackRM napisał:

Podkreslam : nie chce zakonczyc dyskusji tylko prostu bedziemy ja kontynowac za 48h, ok ?


--------------------------------------------------------
second place is just a name for the first loser

Offline

 

#27 2009-11-06 13:38:58

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: konkurs na logiczna odpowiedz

jurireszka napisał:

kto czyta instrukcje obslui telewizora, dvd, itd  - nikt

Nie prawda.Ja czytam instrukcję każdego urządzenia które kupuje lub mam uruchomić-ale może to zboczenie zawodowe.
Poza tym wiele razy uchroniło mnie to przed zablokowaniem,uszkodzeniem sprzętu


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Svanøy Gjestehus