Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2009-10-08 22:09:05

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: Czy mam prawo do jazdy bez kasku?

jackRM napisał:

PS. Pytanie osobiste do autora postu: Ile razy lezales juz na asfalcie po locie z motocykla zeby sie wypowiadac o sensie zakladania kasku ?
Podpowiem Ci: jakbys widzial chociaz raz w swoich dloniach zdjety z Twojej glowy kask w kawalkach to bys nie rznal kozaka.

Jack, źle to ująłeś, zbyt dosłownie dałeś do zrozumienia koledze, że to głupota. Gdyby chociaż widział swoje ręce bez rękawiczek, gdyby chociaż miał okazję je zobaczyć po glebie.

Offline

 

#32 2009-10-08 23:43:07

PUMA

Zbanowany

Skąd: Kotlina Kłodzka
Zarejestrowany: 2009-09-29
Ujeżdżam: BANDIT n600

Re: Czy mam prawo do jazdy bez kasku?

widzę że zbieram sobie 'ekipę' która coraz bardziej zagłębia się w to co napisałem źle i jak by mu tu dokopać... Za przeproszeniem co Ty **** "pitbull200" wiesz co ja przeżyłem?? Sobie nawet nie wyobrażasz... posta  napisać łatwo i kogoś obrazić, nie?  moderator - admin - użytkownik - sory, tyle samo dla mnie znaczą i nie będę się przed nikim płaszczył bo wszyscy jesteśmy motocyklistami i na drodze mamy takie same prawa....

Offline

 

#33 2009-10-09 01:48:24

kr4kus

Użytkownik

4177494
Skąd: Sulejówek (W-wa)
Zarejestrowany: 2008-03-17
Ujeżdżam: B6 '96

Re: Czy mam prawo do jazdy bez kasku?

1. nie masz prawa (taka odpowiedź powinna być udzielona na początku i temat powinien być zamknięty)
2. nie mam ochoty aby ktoś leczył swoją głowę za moje składki zdrowotne dlatego, że zachciało się jeździć bez kasku.
3. pomijając kwestie pieniędzy, w naszym kraju kolejki do lekarzy/rehabilitacje są dosyć duże, nie widzę powodu żeby je zwiększać.
4. odstępstwo od punktu 1, możesz sobie śmigać bez kasku ile tylko chcesz, ale nie po drogach publicznych. Czyli wokół swojego komina możesz kręcić się cały dzień z gołą głową.

zgodzę się tylko w jednej kwestii z Pumą. Moderator to normalny użytkownik. Ale z drugiej strony zasługuje na szacunek jak każdy inny użytkownik forum, ani mniej, ani bardziej.


Pozdrawiam!

Krzysiek.

Offline

 

#34 2009-10-09 08:39:22

jackRM

Moderator

5632613
Call me!
Skąd: Rzym
Zarejestrowany: 2008-12-07
Ujeżdżam: R1 RN12
WWW

Re: Czy mam prawo do jazdy bez kasku?

Szanowny Kolego Puma,

napisales posta o tym czy masz prawo do decydowania o tym czy zakladac kask.

Jaki jest jego sens Twojego pytania ?
Jak juz kr4kus Ci slusznie odpowiedzial - nie masz takiego prawa ani w Polsce ani w zadnym z krajow Unii Europejskiej.
Jest to zabronione obowiazujacymi aktualnie przepisami kodeksu drogowego o czym dobrze wiesz.

Rownie dobrze mogles napisac czy masz prawo decydowania o tym czy mozesz jechac po pijaku czy nie?
To rowniez nie ma sensu jako pytanie z tego samego powodu.

Dodatkowo jako przyklad "decydowania o sobie" uzyles argumentu "jazdy bez kasku". Argumentu, ktory jest najbardziej drazliwym tematem wsrod motocyklistow.
Nie dalo Ci to czasem do myslenia, ze trzech moderatorow zwrocilo uwage w odpowiedziach ze w kasku nalezy jezdzic MIMO WSZYSTKO ZE TOBIE CHODZI O PRAWO TAKIEGO WYBORU a nie o sama jazde w kasku? Zapewniam Cie ze kazdy z nas potrafi czytac ze zrozumieniem.

Fora motocyklowe sa obecnie najwiekszym zrodlem informacji odnosnie kultury zwyczajow oraz zachowania na drodze wsrod mlodych i "swiezych" jeszcze motocyklistow, ktorzy czytajac na przyklad Twoje wydumki na temat "Wiem, ze nie moge latac bez kasku ale czy mam prawo o tym decydowac?" moga zaczac tez sobie "decydowac po swojemu" i bedziemy miec wiecej warzywek i trupow na drodze.

Jako moderatorzy tego forum nie chcemy aby uzywanie kasku bylo poddawane jakiejkolwiek watpliowsci w taki czy inny sposob w postach pisanych przez uzytkownikow.

Jesli nie podoba Ci sie to, ze Panstwo w ktorym mieszkasz zmusza Cie obecnymi przepisami do tego aby kask zalozyc (czyli wg. tego co napisales do tej pory - odbiera Ci prawo do decydowania o tym) to zbierz 100.000 podpisow i napisz w tej sprawie petycje do obecnego rzadu. Jesli nie masz na to ochoty - to sie wyprowadz do innego kraju np. do USA gdzie w kilku stanach mozesz jeszcze o tym decydowac.

To samo jest z forum. "Luzne Gadki" to nie bezsensowne gadki i obrazanie sie nawzajem. A jesli chcesz tu zbierac podpisy w sprawie Twojej petycji to napisz o tym posta. Masz do tego prawo.

Wczoraj o malo nie zarobiles BANa. Nie, nie ode mnie. Wyluzuj troche bo dyskusja na temat bezsensowny i zwracanie na siebie uwagi poruszajac temat jazdy bez kasku na forum motocyklowym przysporzy Ci tu wiecej wrogow niz przyjaciol a jestes tu dopiero tydzien.

Pozdrawiam


--------------------------------------------------------
second place is just a name for the first loser

Offline

 

#35 2009-10-09 09:02:51

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: Czy mam prawo do jazdy bez kasku?

No to teraz ja będę tym najgorszym. Zamykam wątek, a wobec coraz bardziej natarczywych uwag użytkownika "PUMA" - BAN.


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl