Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2009-09-09 20:39:07

Kondzio118

Użytkownik

Skąd: Woj. Łódzkie, Teklinów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Ujeżdżam: Suzuki GSF 400 Bandit

Nowicjusz sierota

Witam xD dziś znów wsiadłem na bandziorka w celu wczuwania sie do jazdy na ciezszym motorze coby na nastepny sezon nie jeździć jak pokraka. Robiłem tą trasę co zawszę i wiedziałem ze na końcu jest na asfalcie rozsypany żużel więc zwolniłem do zawracania i podkusiło mnie nacisnąć mocniej tylny hamulec ;/ jak zobaczyłm ze mnie tyłek wyprzedza za bardzo zrobiłem największą wpadę jaką można zrobić ;( odbilem kierownicą w drugą stronę ;/ więc wiecie co się stało motor odbił gwałtownie w prawo upadając ja zeskoczyłem z niego i w locie zabolało mnie serce jak widziałem upadający motor i lusterko uderzające o asfalt naszczęscie tylko się odkręciło po upadku pierwsze co sprawdziłem czy kombinezon sie nie uszkodził xD a poźniej podleciałem do bandziora iii ;/ moje serce zabolalo poraz kolejny nie był wyposażony w gmole i prawa pokrywa jest nie ładnie przerysowana z dwoma głębszymi bruzdami. No ale cóż z mocniejszym i cięższym sprzetem mam doczynienia od nie całego miesiąca więc ja się sobie nie dziwie. A no i jeszcze do tego wszystkiego zgieła sie kierownica No i tu przychodzi mi na myśl stare powiedzenie "jak sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz"

Offline

 

#2 2009-09-09 21:15:33

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Nowicjusz sierota

Raczej: "jak się nie ma w głowie to się ma w dupie" Polecam Suzuki Moto Szkołę - unikanie głupich wpadek murowane

Offline

 

#3 2009-09-09 21:20:08

zuluss

Użytkownik

501758
Skąd: Poznań/Luboń
Zarejestrowany: 2008-10-10
Ujeżdżam: Czarny Bandzior 650 A K7

Re: Nowicjusz sierota

Dokładnie zgadzam sie z Marqsem to bedzie najlepsza opcja a kere wymienisz i bedzie ok


Mnóstwo wyjazdów i tyle samo powrotów !
[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.

Offline

 

#4 2009-09-09 21:34:43

kuba86bb

Użytkownik

1044582
Skąd: Bielsko - Biała / Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-19
Ujeżdżam: B6N '01
WWW

Re: Nowicjusz sierota

Nowa kiera to nie duży koszt (znam z autopsji) a dekla lepiej nie wymieniaj, wymienisz jak sie nauczysz jeździć ;P bo znając prawa murphiego wstawisz funkiel nówkę i znowu orła wywiniesz (oczywiście nic złego Ci nie życzę)

Offline

 

#5 2009-09-09 22:32:22

Kondzio118

Użytkownik

Skąd: Woj. Łódzkie, Teklinów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Ujeżdżam: Suzuki GSF 400 Bandit

Re: Nowicjusz sierota

Jeździć potrafię bo dobrze chodzić nie umiałem a juz na baku zasuwałem ale poprostu przeląkłem się wizji ze uślizgło mi się koło i Bandzior się wyłoży ale zapomniałem o tym że jak go przerzucę na drugi bok to ta siła będzie nie do opanowania i ja z motorem zaliczę glebe

Offline

 

#6 2009-09-09 23:11:34

kuba86bb

Użytkownik

1044582
Skąd: Bielsko - Biała / Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-19
Ujeżdżam: B6N '01
WWW

Re: Nowicjusz sierota

Kondzio118 napisał:

Jeździć potrafię bo dobrze chodzić nie umiałem a juz na baku zasuwałem ale poprostu przeląkłem się wizji ze uślizgło mi się koło i Bandzior się wyłoży ale zapomniałem o tym że jak go przerzucę na drugi bok to ta siła będzie nie do opanowania i ja z motorem zaliczę glebe

Nie chciałem Cię urazić, słowo "nauczysz" można tutaj zastąpić "przyzwyczaisz" lub coś w tym guście. Po prostu na prawa murphiego nie ma mocnych. Zrobisz jak uważasz to tylko taka moja sugestia była ale już sie nie odzywam.

Offline

 

#7 2009-09-10 00:16:37

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: Nowicjusz sierota

Obyś z tego zdarzenia wyciągnął właściwe wnioski . Nie martw się , motocykl się naprawi i będzie super
Głupie wpadki zdarzają się nawet nieco bardziej doświadczonym I wtedy człowiek pluje sobie w brodę , że za bardzo zaufał swoim umiejętnościom.



PS: A można by tak mniej tych emotikon, bo się z tekstu robi komiks lub kreskówka?


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

#8 2009-09-10 09:20:30

Mikelito

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-12-17
Ujeżdżam: Bandit 600 N z 1999

Re: Nowicjusz sierota

Marqs napisał:

Raczej: "jak się nie ma w głowie to się ma w dupie" Polecam Suzuki Moto Szkołę - unikanie głupich wpadek murowane

Zanim na Moto szkołę to polecam elementarz z fizyki ciała stałego + poczytanie książek w stylu Motocyklista Doskonały.


Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie.

Offline

 

#9 2009-09-10 09:42:26

GoB Lee

Użytkownik

9833937
Skąd: sulechów/zielona góra
Zarejestrowany: 2008-05-26
Ujeżdżam: 600 N 97r

Re: Nowicjusz sierota

spokojnie ważne ze tobie nic sie nie stało motocykl naprawisz z biegiem czasu ..
a na przyszłości będziesz pamiętał o takich rzeczach
dobrym rozwiązaniem jest poczytanie trochę teorii na początek


GdyOgieńNadTłokamiZgasłJużZłotoTarczPokryłaRdzaPodBakiemTylkoCiszaGraACiebieNieMaPośródNasPukaszJużDoNiebaBramAsfaltuWstęgaPusta ZnówTweKołaJejNieDotknąJużCzerńDrogiSkryjeSzaryKurzWŚciśniętymGardleBraknieSłów...Życia motocyklisty nie liczy sie w latach tylko w kilometrach MaQ

Offline

 

#10 2009-09-10 11:38:31

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Nowicjusz sierota

high side na prostej drodze to jest to ! :>


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#11 2009-09-10 17:53:07

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Nowicjusz sierota

krzysztofmielnik napisał:

(...)PS: A można by tak mniej tych emotikon, bo się z tekstu robi komiks lub kreskówka?

Krzysztof, wyluzuj. Po to są te ikonki.

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl