Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2009-08-16 22:33:33

Sirkosciol

Użytkownik

2608701
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-06-01
Ujeżdżam: GSF 600S r99

Zaplanowana Niedziela:0

Zaplanowana niedziela,

wszystko ready , moto gotowe motocyklista też:) Wyruszam ze Szczecina trasa prowadzi przez kawałek Niemiec i powrót na późny obiad.Trasa przebiegała pomyślnie oprócz mocnego wiatru na wiochach.Tuż po przekroczeniu gracy w Krajniku przy powrocie, jechałem kawałkiem nowej drogi  na której było pełno małych kamyczków. Owe kamyczki uderzały we mnie i moto. Więc zwalniam. i nagle czuje że coś mnie nap.....la pod kurtką w lewej ręce.Hmm myślę kamyczek się dostał.Ale jadę powolutku jak ten kamyczek nie zaczął mnie nakr...ac!!! Masakra!!!Zatrzymuje moto, zdejmuje kurtałe, (skacze jak powalony,rowerzyści się na mnie patrzą jak bym wygrał w totka Włoskiego 132mln euro)  a tam osa gigant:((No to ja ją z pstryczka palcem.Ukąsiła mnie dwa razy.P
              Panika w oczach bo jestem uczulony. ale zaraz się  ubrałem i gnam ile wlezie do szpitala w Gryfinie.Jak przejeżdżałem przez miejscowość Widuchowa zobaczyłem kontem oka otwarta aptekę.Pani farmaceutka doradziła wapno + alerteck .Wziąłem na miejscy ale jak później się okazało nic nie pomogło.I dalej gnam do szpitala jak już dojechałem to rękę miałem jak dwie, i ciężko mi się oddychało.Wpadam drze ryja, zastrzyk, Brunchilda czyt. PIELĘGNIARKA do lekarza a ten o boże to już trzeci pokąsany dziś.Szybko zastrzyk 2h i już nie było śladu.

Od słowa do słowa (lekarz ma shadołke 750),mówi ze dobrze ze nie jeżdżę w krótkich spodenkach to  mnie w jaja nie użądli:DDD masakryczny kolo!

Morał z tego:: że uczuleniowcy powinni jeździć dobrze ubrani i blisko szpitali:D .Ha, ale zjeby od żony dostałem ze na kolacje wróciłem,ale jak jej opowiedziałem to odpuściła! i zjebała ze nie zadzwoniłem:D

pozdro
P.S. tak ma niedziela,ale się rozpisałem:D sorry z błędy:)

Offline

 

#2 2009-08-16 23:15:56

Filonxxxl

Użytkownik

1905575
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-06-06
Ujeżdżam: B12N K1

Re: Zaplanowana Niedziela:0

Na takie akcje to chyba pomogłyby długie rękawice zachodzące na rękawy kurtki. A żona, jak to żona, zawsze za cos zjebie


Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na drodze, lewa w górę !!!

Offline

 

#3 2009-08-16 23:48:57

Tribord

Użytkownik

2150776
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-06-23
Ujeżdżam: B6 K2 : )

Re: Zaplanowana Niedziela:0

Pryzgoda gatunek dramat z komediowym zakończeniem : )


->> IF TODAY WAS PERFECT THERE WOULD BE NO NEED FOR TOMORROW <<-

Offline

 

#4 2009-08-17 11:01:33

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Zaplanowana Niedziela:0

miala byc przygoda i byla. nie ma to jak obcowanie z natura .a tereny mi znajome - kiedys mieszkalem 5 lat w szczecinie


never trade luck for skill

Offline

 

#5 2009-08-17 11:21:09

GoB Lee

Użytkownik

9833937
Skąd: sulechów/zielona góra
Zarejestrowany: 2008-05-26
Ujeżdżam: 600 N 97r

Re: Zaplanowana Niedziela:0

to jest największy problem i kolejna atrakcja której sie boje ...
quzyn jeszcze za czasów shl jechał w koszuli i pod rękaw wpadła mu osa czy pszczoła nie wiem kilka razy go dziabnęła  nie był zachwycony
dlatego spinam sobie kurtałkę na nadgarstkach mocno czy to gorąco czy zimno ...


GdyOgieńNadTłokamiZgasłJużZłotoTarczPokryłaRdzaPodBakiemTylkoCiszaGraACiebieNieMaPośródNasPukaszJużDoNiebaBramAsfaltuWstęgaPusta ZnówTweKołaJejNieDotknąJużCzerńDrogiSkryjeSzaryKurzWŚciśniętymGardleBraknieSłów...Życia motocyklisty nie liczy sie w latach tylko w kilometrach MaQ

Offline

 

#6 2009-08-17 22:16:17

RafalS600

Użytkownik

575065
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-02
Ujeżdżam: 600S 2004r

Re: Zaplanowana Niedziela:0

To znak że masz się przesiąść na Horneta..


Po odkręceniu rollgazu wchodzisz w inną rzeczywistość... najważniejsze żebyś dał rade z niej wrócić...

Offline

 

#7 2009-08-18 00:08:05

GoB Lee

Użytkownik

9833937
Skąd: sulechów/zielona góra
Zarejestrowany: 2008-05-26
Ujeżdżam: 600 N 97r

Re: Zaplanowana Niedziela:0

hornetem on jeździł (narazie stoi i czeka na cześci )


GdyOgieńNadTłokamiZgasłJużZłotoTarczPokryłaRdzaPodBakiemTylkoCiszaGraACiebieNieMaPośródNasPukaszJużDoNiebaBramAsfaltuWstęgaPusta ZnówTweKołaJejNieDotknąJużCzerńDrogiSkryjeSzaryKurzWŚciśniętymGardleBraknieSłów...Życia motocyklisty nie liczy sie w latach tylko w kilometrach MaQ

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl