Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#16 2008-11-20 18:14:13

redwater

Użytkownik

Skąd: Mała Wieś
Zarejestrowany: 2008-11-14
Ujeżdżam: 7/12

Re: schodzenie do kolana

na ronda uwazajcie, znajomy w Krakowie tak wlasnie wyglebil, bo na rondach tiry lubia gubic paliwko - poprostu jak jest zatankowany na full to czasem sie cos wychlapie, a nie musze chyba tlumaczyc co sie stanie po wjechaniu na "kolanie" na taka plame.
Ja z kolega cwiczylem na Slowacji na trasie pod Tatrami, spoko sie da zejsc na kolano *, oczywiscie trzeba uwazac na ruch, ale tam przewaznie maly jest. Pozatym opony, opony, opony i do tego wczesniej je trzeba rozgrzac. Na drewniaku turystycznym gorzej i mozna wyglebic. W Polsce tez bym uwazal, bo mamy tu bardzo sliskie asfalty ... Na torze najlepiej, ale ja do najblizszego mam ponad 300 km.

* na gsxr, na bandicie nie probowalem


7/12 to gsxr z silnikiem b12

Offline

 

#17 2009-08-17 11:08:48

GoB Lee

Użytkownik

9833937
Skąd: sulechów/zielona góra
Zarejestrowany: 2008-05-26
Ujeżdżam: 600 N 97r

Re: schodzenie do kolana

anarcho ... ale nie przystosowana maszyna może sie to tak skończyć ... http://www.youtube.com/watch?v=SkHEYnHI … re=related

i tego sie właśnie boje przy zchodzeniu i wykładaniu na zakrętach


GdyOgieńNadTłokamiZgasłJużZłotoTarczPokryłaRdzaPodBakiemTylkoCiszaGraACiebieNieMaPośródNasPukaszJużDoNiebaBramAsfaltuWstęgaPusta ZnówTweKołaJejNieDotknąJużCzerńDrogiSkryjeSzaryKurzWŚciśniętymGardleBraknieSłów...Życia motocyklisty nie liczy sie w latach tylko w kilometrach MaQ

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl