Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#61 2008-04-07 20:30:32

mateuszzory

Użytkownik

2914684
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2008-01-08
Ujeżdżam: "SM KOZA"

Re: Banditem po Polsce

to teraz ja wstawie 2 miejscówki 

Z mojego rejonu w wakacje byłem nad Olza przy grancy w Chałupkach . Jest tam ośrodek wczasowy można popływać , rozłorzyć namiot wyporzyczyć campink ceny bardzo atrakcyjne co do innych ośrodków w bardzie turstycznych miejscowościach . np. cena pokoju z prysznicem 4 łóżkami 15 zł . Tanie piwo tylko jeden nankament duzo cwaniaków i "bejcach" z którym można sie pośmiać 

A teraz z moich rodzinnych stron Nad rzekę Dunajec w Wojniczu ok.Tarnowa . Piekne okolice fajne drogi . Można nad rzeka rozłorzyc namiot i to za darmo . Od tej miescowości ok 30 km jest Gródek nad Dunajcem miejscowosć Turystyczna jest tam wszystko pole namiotowe, dupne jezioro , ładne krajobrazy , bary z tanim i duzym jedzeniem po prostu wszystko . Zdjecia wkleje wieczorem .


601 39 67 96                                                                 
"Twoja dziewczyna kocha cie tak jak Ty kochasz swoj motocykl, prosze jezdzij odpowiedzialnie"

Offline

 

#62 2009-04-06 16:52:31

serch

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01

Re: Banditem po Polsce

http://p1.bikepics.com/pics/2009/04/06/bikepics-1625236-800.jpg

Droga Krajowa 20 Gdynia > Chwaszczyno za Miszewem/w Miszewnie odbijamy na "Przodowo" (droga lokalna bez oznaczenia, standard polski - troche dziur bez tragedii)
Droga wojewodzka 224 Przodowo > Kartuzy, sporo fajnych winkli, droga nie najgorsza jakosciowo, przypadlosc to latana "pasami" prawa czesc pasa (np. luk w prawo, na naszym pasie polowa polozony nowy asfalt)
Droga wojewodzka 228 Kartuzy > Klakowa Huta > Parchowo fajna drogo stan nie najgorzszy w okolicach Suleczyna albo nawet za sporo ciasnych serpentym na 2 bieg (jakosc asfaltu zmienna w zaleznosci od miejsca, od gladziutkiej po latane), tak dobrze mi sie latalo po winklach ze nawet nie zwrocilem uwagi zeby skrecic w Klukowej Hucie i tak dojechalem do parchowie gdzie maja dobrze wyposazona stacja beznzynowa
Droga wojewodzka 214 Klukowa Huta > Sierakowice Tragedia, Tragedia, Tragedia, dziura na dziurze
Droga wojewodzka 211 Sierakowice > Kartuzy bez rewelacji, ciasno (droga bez pobocza, drzewa przy drodze), spory ruch, duzo maszyn rolniczych, jakos drogi - standard polski-przejezna
Droga wojewodzka 211 Kartuzy > Zukowo  bez rewelacji, spory ruch, jakos drogi - standard polski-przejezna
Droga krajowa 7 Zukowo > Gdansk (kartuska/obwodnica) bez rewelacji, duzy ruch

p.s. po kliknieciu na obrazek ^, otwiera sie google maps z ta trasa

Ostatnio edytowany przez serch (2009-04-11 14:01:06)

Offline

 

#63 2009-04-06 17:14:39

serch

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01

Re: Banditem po Polsce

http://p1.bikepics.com/pics/2009/04/06/bikepics-1625263-full.jpg

Obwodnica, zjazd na Straszyn, kierujemy sie na Pruszcz Gdanski, w Pruszczu Gdanskim dojezdzamy do drogi krajowej numer 1 (skrecamy w prawo na Lodz) zeby odrazu skrecic na 1 swiatlach w lewo (na przejazdowo DW 226) <--- Tak wogole, To jest najlepsza droga jak lecicie z Warszawy ("7") do Sopotu, Gdynii czy poprostu do obwodnicy, korki sa zazwyczaj w godzinach szczytu w pruszczu ale i tak beda mniejsze niz w centrum gdanska razem z wszystkimi tirami itd
Droga wojewodzka 226 Pruszcz Gdanski > Przejazdowo Uwaga na przenosne radary pochowane po krzakach, szczegolnie w tych wioskach gdzie jest "40"
Droga krajowa 7 Przejazdowo > Nowy Dwor Gdanski Rowny asfalt, sporo ciezarowek w ciagu dnia, droga z szerokim poboczem
Droga wojewodzka 502 Nowy Dwor Gdanski > Stegna ruch prawie 0, rowny asfalt
Droga wojewodzka 501 Stegna > Krynica Morksa ruch prawie 0, asfalt w miare rowny, od czasu do czasu jakies laty
odcinek na DW 501 od Skowronki do Krynicy Morskiej ruch prawie 0, sporo fajnych winkli, asfalt nie jest idealny (lekkie pofaldowania) ale to najlepszy odcinek na tej trasie jezeli chodzi o luki
Krynica Morksa > Piaski (chyba ta miejscowosc jest na koncu, pomimo ze GPS pokazywal mi droge przez las), za Krynica Morksa zaczyna sie tragiczna droga, bardziej na transalpa, lata na lacie (jest odcinek chyba z 300m z nowym asfaltem 2-3 luki, miej wiecej po srodku)

p.s. po kliknieciu na obrazek ^, otwiera sie google maps z ta trasa

Ostatnio edytowany przez serch (2009-04-11 14:00:42)

Offline

 

#64 2009-04-06 17:16:18

RafalS600

Użytkownik

575065
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-02
Ujeżdżam: 600S 2004r

Re: Banditem po Polsce

Zieleniec Panowie Zieleniec...w tym roku zaliczamy obowiązkowo.... kilkanascie km winkli na dobrym asfalcie bez dziur (Przynajmniej jescze rok temu tak było)...a i widoczki ładne a potem w przerwie można sie napić mineralki w którejś knajpce...


Po odkręceniu rollgazu wchodzisz w inną rzeczywistość... najważniejsze żebyś dał rade z niej wrócić...

Offline

 

#65 2009-04-08 23:12:07

dudek3300

Użytkownik

2647260
Skąd: Michałowice pod Warszawą
Zarejestrowany: 2009-03-17
Ujeżdżam: B12 K4

Re: Banditem po Polsce

W zieleńcu mam rodzinę, jak tam jechałem na wakacje samochodem to aż mnie skręcało ze nie mam przy sobie moto. Pikny asfalcik jest na tym odcinku pod granicę.

Offline

 

#66 2009-04-09 07:33:09

GoB Lee

Użytkownik

9833937
Skąd: sulechów/zielona góra
Zarejestrowany: 2008-05-26
Ujeżdżam: 600 N 97r

Re: Banditem po Polsce

ja ze swojej strony moge polecic łagów jedeno miasteczko nastawione na turystow w czasie lata przewijają sie tam miliony motocyklistow zloty pola namiotowee jeziorka domki kempingi...


GdyOgieńNadTłokamiZgasłJużZłotoTarczPokryłaRdzaPodBakiemTylkoCiszaGraACiebieNieMaPośródNasPukaszJużDoNiebaBramAsfaltuWstęgaPusta ZnówTweKołaJejNieDotknąJużCzerńDrogiSkryjeSzaryKurzWŚciśniętymGardleBraknieSłów...Życia motocyklisty nie liczy sie w latach tylko w kilometrach MaQ

Offline

 

#67 2009-05-05 12:07:34

masher1000

Godfather

1087966
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-15
Ujeżdżam: black B6 '99 + B12,5 K7
WWW

Re: Banditem po Polsce

Znalazłem ciekawą stronkę, która swoimi fotkami może zachecić nas do odkrywania naszego pieknego kraju na bandicie podczas weekendowych wypadów
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=859180


__________________
Born to be Bandit
http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif

Offline

 

#68 2009-05-08 19:33:14

gal anonim

Użytkownik

Skąd: zdolnegośląska
Zarejestrowany: 2007-11-25
Ujeżdżam: B12

Re: Banditem po Polsce

Zieleniec jest bardzo OK, fruwałem w ostatnią niedziele. Ale polecam też traske po drugiej stronie granicy, wiecej winkli, asfalcik jak w czechach super. Można z Zieleńca do Międzylesia po stronie Polskiej a powrót po stronie czeskiej tuż przy granicy do Kudowy i Zieleńca.

Ostatnio edytowany przez gal anonim (2009-05-09 16:07:50)

Offline

 

#69 2009-06-14 10:48:19

skandal_22

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-25
Ujeżdżam: B6N K4

Re: Banditem po Polsce

Ja w długi weekend wybrałem się na Suwalszczyznę z ambitnym planem objechania kilku fajnych punktów (m.in Sejny, Puńsk, trzy granice, Jeleniewo, Suwałki Bakałarzewo i Stańczyki). Miejscem wypadowym i noclegowym była wieś Burbiszki.  Niestety grillowa rzeczywistość i pogoda sprawiła, że udało mi się być tylko w dwóch pierwszych miasteczkach. Na dodatek powrót do Warszawy to ciągły ulewny deszcz od Augustowa i 12 st. ciepła. Przez godzinę w wannie siedziałem żeby dojść do siebie.
Z rzeczy wartych zobaczenia w Sejnach to kościół, stara synagoga i litewska "Karczma" zaraz przy konsulacie. Podają super bliny za 13 zł:)
W Puńsku 3/4 ludzi to Litwini i można poczuć fajny klimat, kiedy pytasz o drogę a gość nawija do ciebie coś po ichszemu. Przed Puńskiem jest fajna stacyjka kolejowa, nie pamiętam dokładnie nazwy miasta. I najważniejsze: można tam kupić prawdziwego kindziuka. Firma która to robi nazywa się deśra, cena ok 40 zł za kg.
Może jeszcze w tym roku objadę całą trasę to napiszę co i jak.

Ostatnio edytowany przez skandal_22 (2009-06-14 10:48:48)

Offline

 

#70 2009-08-12 16:50:06

diabelok

Użytkownik

1208629
Call me!
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2009-07-22
Ujeżdżam: 600S

Re: Banditem po Polsce

Widzę że wątek trochę przycichł ja ze swojej strony zaproponował bym odwiedzenie jednych z ciekawszych fortyfikacji jakie posiadamy w Polsce. Co prawda nocleg jedynie pod namiotem ale wydaje mi się że warto. Zapraszam! http://www.bunkry.pl/


Per aspera ad astra

Offline

 

#71 2009-08-12 17:38:46

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: Banditem po Polsce

Wczoraj pojechaliśmy do MRU z Karbikerem i MamutMenem.
Zwiedzaliśmy bunkry w Lubrzy oraz pętle Pniewo - długie trasy
POLECAM


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Blachownia najwyższa jakość berlin-hotel