Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


  • Index
  •  » Ustawki
  •  » A może by tak się podszkolić w Warszawie?

#31 2009-05-11 19:11:13

Pelcia

Użytkownik

1492211
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-20
Ujeżdżam: Bandit 600S

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

hejka.
Doszkalanie to super pomysł . Jestem jak najbardziej na tak, chętnie pomogę jak już wymyślimy coś konkretnego. Co do placu to wydaje mi się że jest potrzebne coś szerszego niż droga dwupasmowa. Na motoszkole do niektórych manewrów potrzebne było całkiem sporo terenu. Droga to najwyżej do ustawienia slalomu mogłaby się nadać. Chyba że może to wygladać tak, że w różnych miejscach ćwiczymy różne manewry . Pachołkami rzeczywiście mogłyby być butelki wypełnione np piaskiem. Każdy móglby wykonać po pachołku czy po dwa i już . Jeśli piszę głupoty to mnie zastopujcie .

Offline

 

#32 2009-05-11 21:36:15

Luky

Użytkownik

3833506
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-05
Ujeżdżam: GSF 600N '97

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

Pelcia napisał:

hejka.
Doszkalanie to super pomysł . Jestem jak najbardziej na tak, chętnie pomogę jak już wymyślimy coś konkretnego. Co do placu to wydaje mi się że jest potrzebne coś szerszego niż droga dwupasmowa. Na motoszkole do niektórych manewrów potrzebne było całkiem sporo terenu. Droga to najwyżej do ustawienia slalomu mogłaby się nadać. Chyba że może to wygladać tak, że w różnych miejscach ćwiczymy różne manewry . Pachołkami rzeczywiście mogłyby być butelki wypełnione np piaskiem. Każdy móglby wykonać po pachołku czy po dwa i już . Jeśli piszę głupoty to mnie zastopujcie .

Głupota było by nic nie pisać!!

A gdzie była ta szkołą Suzuki ??

Pachołki to kwestia drugorzędna, najważniejsze jest miejsce, ponieważ na razie nie mam dziora na chodzie miejsca szukam w głowie i akurat wpadła mi do głowy ta uliczka. Co do placu Tomek mówił mi o ciekawym miejscu ( plac jakieś auto szkoły ) pod estakadami Trasu toruńskiej przy początku Modlińskiej. Może ktoś by to dokładnie pojechał oblokałć.


Luky vel. Lucky

Offline

 

#33 2009-05-11 21:57:50

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

Ja wiem skąd zwinąć pachołki pod osłoną nocy

Offline

 

#34 2009-05-12 09:33:40

Pelcia

Użytkownik

1492211
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-20
Ujeżdżam: Bandit 600S

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

A gdzie była ta szkołą Suzuki ??

Szkoła była na lotnisku w modlinie. Ale ciekawa jestem jak na lotnisku na bemowie to wygląda. Czy żeby tam wjechać trzeba mieć jakieś pozwolenie? Przy okazji spróbuję się dowiedzieć. Może wystarczy się dogadać z kimś kto o tym decyduje.

Offline

 

#35 2009-05-12 21:13:16

Luky

Użytkownik

3833506
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-05
Ujeżdżam: GSF 600N '97

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

Pitbull200 napisał:

Ja wiem skąd zwinąć pachołki pod osłoną nocy

weź ile dasz rade


Luky vel. Lucky

Offline

 

#36 2009-05-12 23:15:41

pajhivo

Użytkownik

2049112
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-21
Ujeżdżam: GSF 600 SK3

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

Byłem dzisiaj na placyku na Ursynowie (przy Ghandi). Niestety obcięli im znacznie powierzchnię do wynajęcia (na poczet miejsc parkingowych) - ale jest to plac tylko dla moto.
Ósemki są wymalowane, można ćwiczyć. W soboty i w niedzielę nie prowadzą zajęć (sporadycznie). Pogadałem chwilę z moim byłym instruktorem i w zasadzie można się dogadać żeby pożyczyć pachołki (oczywiście coś trzeba by było  w zastaw zostawić) no i je jakoś przetransportować na miejsce ćwiczeń (pachołki trzymają w blaszaku na placu).
Trzeba tylko obczaić jak to faktycznie wygląda w sobotę  - to jest teren szkoły/ośrodka sportowego więc może się okazać że jest tam tyle samochodów że nie będzie nawet się gdzie ruszyć.


http://www.motostat.pl/user_images/7509/icon3.png

Offline

 

#37 2009-05-13 07:41:16

DonCapone

Użytkownik

7675430
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-01-03
Ujeżdżam: Czerwonego Bandita 600N 96r.

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

mysle ze pol litra bedzie dobre pod zastaw:D

Offline

 

#38 2009-05-15 23:22:42

ctgteam

Użytkownik

792791
Skąd: Józefów - Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-05
Ujeżdżam: Czarny Bandit 600N K4

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

to jak panowie i panie kiedy sie widzimy?

Offline

 

#39 2009-05-16 17:13:02

Krzyżak

Użytkownik

6228714
Skąd: okolice Płońska
Zarejestrowany: 2009-03-25
Ujeżdżam: Bandit 600S K3

Re: A może by tak się podszkolić w Warszawie?

siemka.. ja co prawda z warszawy nie jestem ale jak tylko bede mial czas to tez chetnie wezme takim spotkanku udzial.. zbyt duzo doswiadczenia jeszcze nie mam dlatego chetnie sie podkszole.. jesli chodzi o miejscowki to w nowym dworze maz. jest parking przy targowisku miejskim ktory jest zapelniony tylko w srody i piatki.. wydaje mi sie bedzie wystrczajaco szeroki i dlugi.. no i bedziecie  mieli okazje wyskoczyc za miasto (ok 30km od wawki) ..

Ostatnio edytowany przez Krzyżak (2009-05-16 17:14:06)


Nigdy nie wyprzedzaj Anioła Stróża...

Offline

 
  • Index
  •  » Ustawki
  •  » A może by tak się podszkolić w Warszawie?

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl