Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2009-04-14 12:45:59

finduredhel

Użytkownik

462281
Skąd: "Śląsk"
Zarejestrowany: 2008-06-17
Ujeżdżam: ziorek 1,2s
WWW

Ubezpieczenia, odzyskiwanie odszkodowan etc

Witam


Mamy rozne specjalizacje na forum, pamietam ze jak bylo nas mniej padla nawet propozycja zeby zrobic liste
co kto gdzie i jak ale przepado:)

Jako ze zaczynamy nowy sezon to te informacje moga sie przydac (aczkolwiek mam nadzieje ze jednak nie)

Zajmuje sie finansami ogolnie pojetymi, z tego wszystkiego gdyby ktos z PBC potrzebowal pomocy z finansami/ubezpieczeniami
zwlaszcza naszych malenstw to prosze o kontakt na pm/tel/gg, jestem w stanie pomoc i zajac sie calym
cyklem od zdobycia i znalezienia dobrego ubezpieczenia, przez porady nt ubezpieczen etc az do tej
najmniej milej i najbardziej drastycznej opcji jaka jest walka w imieniu poszkodowanego z ubezpieczycielem.

Jezeli ktos bedzie mial dodatkowe pytania:
gg: 462281
email: michal.majer@gmail.com
tel: 509-429-995
Michal:)


z racji tego ze juz nas sporo wiecej a ja po przerwie dluzszej wrocilem dopiero na forum i sporo nieznajomych ksyw to
jak cos dajcie znac ze z PBC bym wiedzial kogo na szczyt listy zapodac:)



pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-04-14 20:58:09

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Ubezpieczenia, odzyskiwanie odszkodowan etc

kurcze ja niestety nie mogę napisać co gdzie i kiedy bo podpisałem lojalkę ... powiem jedno nie kupujcie boxow na literę n


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl