Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2009-03-17 11:42:06

GoB Lee

Użytkownik

9833937
Skąd: sulechów/zielona góra
Zarejestrowany: 2008-05-26
Ujeżdżam: 600 N 97r

Re: Lekki bajzel

troszq odeszliscie od temaciku
ja był bym za tym aby wprowadzic jednak podrrozdzialy ..


GdyOgieńNadTłokamiZgasłJużZłotoTarczPokryłaRdzaPodBakiemTylkoCiszaGraACiebieNieMaPośródNasPukaszJużDoNiebaBramAsfaltuWstęgaPusta ZnówTweKołaJejNieDotknąJużCzerńDrogiSkryjeSzaryKurzWŚciśniętymGardleBraknieSłów...Życia motocyklisty nie liczy sie w latach tylko w kilometrach MaQ

Offline

 

#32 2009-03-17 11:54:56

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Lekki bajzel

Na początku starałem sie przenosić do odpowiednich wątków ale to syzyfowa praca.Przeniosę 10 mam 20 nowych
Co do usuwania to nic nie da uwierz mi będzie jeszcze gorzej bo zaczną się spamerskie posty a dlaczego a gdzie to napisane itd.Wiem bo to ćwiczyłem w zeszłym roku na naszym forum.
Jeżeli już to napisać szukaj jest na forum i ewentualnie zapodać linka do wyszukiwarki.


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#33 2009-03-17 23:08:46

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Lekki bajzel

Tomek a moze by zapodac temat kto by mogl pomoc w gromadzeniu postow- tematow  na temat jednego problemu zagadnienia.sami modowie tego nie ogarna bo jak piszesz robi sie goraco.kilka lub kilkanascie ludzi by sie na pewno zglosilo do pomocy i wtedy kazdy z nich pomalu stopniowo gromadzil by informacvje na zadany temat u siebie na kompie .troche zredagowal zeby mialo rece i nogi .powycinac glupie teksty albo wstawki  nie na temat.a potem przeslal w formie pliku do ktorego z modow i wted ymozna byloby wstawiac powoli te podrozdzialy czy cos takiego jak krzysiek mielnik zasugerowal. bo teraz sie jeszcze sie cos tam pogrzebie na foru male za rok bedzie dwa raz ywiece jludzi i do kwadratu wiecej postow. takze cos trzeba zdecydowac.


never trade luck for skill

Offline

 

#34 2009-03-17 23:51:03

kr4kus

Użytkownik

4177494
Skąd: Sulejówek (W-wa)
Zarejestrowany: 2008-03-17
Ujeżdżam: B6 '96

Re: Lekki bajzel

ja z chęcią pomogę. jestem samoukiem, więc mogę opisać to co sam na razie robiłem:
1. układ hamulcowy (B6)
2. wymiana napędu
3. Przedni zawias - wymiana oleju + uszczelniacze
4. Łożyska główki ramy

Zdaję sobie sprawę z tego, że moja wiedza nie jest kompletna w tych dziedzinach. Ale jakieś opisy z fotkami stworzyć mogę.


Pozdrawiam!

Krzysiek.

Offline

 

#35 2009-03-18 22:15:23

eda666

Użytkownik

6585612
Skąd: Bydzia, Ecosse
Zarejestrowany: 2008-01-04
Ujeżdżam: silver arrow K3 - 600 N

Re: Lekki bajzel

kr4kus napisał:

ja z chęcią pomogę. jestem samoukiem, więc mogę opisać to co sam na razie robiłem:
1. układ hamulcowy (B6)
2. wymiana napędu
3. Przedni zawias - wymiana oleju + uszczelniacze
4. Łożyska główki ramy

Zdaję sobie sprawę z tego, że moja wiedza nie jest kompletna w tych dziedzinach. Ale jakieś opisy z fotkami stworzyć mogę.

wystarczy jak wepnie sie te wszystkie info do OSOBNEGO DZIALU, BEZ MOZLIWOSCI DODAWANIA postow czy zadawania glupich pytan ze str. forumowiczow, ewewntualne poprawki techniczne wprowadza mody. i bedzie cacy


________________________________________________________________________________
".....na drzwiach wisi czarny kask,a pod nim wyblakła skóra i pył .....ten z poprzedniej drogi....."

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://tusztusz.eu www.hotelstayfinder.com