Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2008-11-22 06:11:18

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: BERLIN sklepy POLO LOUIS

No to lecimy


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

#32 2008-11-22 19:24:13

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: BERLIN sklepy POLO LOUIS

Wyjazd MEGA udany
Zakupy porobione, pochwale się co kupiłem
Dla siebie buty Probiker Sport RFX (jedyne buciki w Louisie które tak łądnie leżały na mojej nodze i bez problemu zapinały się na dużą łydkę, spodnie FLM Air Mesh (do kompletu z kurtką którą kupiłem 2 tygodnie temu), pas nerkowy probiker. A dla Karoliny Pas nerkowy, Rękawice FLM i rękawiczki skórzane bez palców.
No i dla siebie kupiłem jeszcze wielki model motocykla Retro Bike i ozdabia mój pokój Ma chyba z 55 cm  długości. Ale się podnieciłem hehee
Mamut też się ładnie obkupił ale niech sam się pochwali


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

#33 2008-11-23 00:18:34

MamutMen

Użytkownik

Skąd: Sulechów/Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-04-16
Ujeżdżam: Deep Sea Blue B12 K4

Re: BERLIN sklepy POLO LOUIS

Tak to prawda. Udany wyjazd, który spłacać będę w grudniu zaciskając pasa na święta . Dobrze, że te karty kredytowe istnieją Zawsze to troche lżej wydawać nie widząc kasy Zakupy świąteczne zrobione w postaci:
1.) kompletnego ubioru kurtki tekstylnej i spodni tekstylnych wszystko z ochraniaczami w komplecie (20861301 - kurtka
20870102 - spodnie wg. nr z katalogu Luisa) dla mojej lubej ;
Sobie i Bandziorowi prezenty zrobiłem w postaci:
2.) termometru oleju do mojego Dziorka (10034309 wg. nr z katalogu Luisa);
3.) pas nerkowy Thermoboy kupiony w Polo. Naprawdę godny uwagi pas dla kogoś kto ma problemy z plecami na odcinku lędźwiowym - dobrze podtrzymuje plecy a przy tym jest dość elastyczny link: TUTAJ!;
4.) Zestaw środków do prania i konserwacji ubrań tekstylnych.

Szkoda, że takich mega sklepów z wszystkim do motocykli i z takimi wyprzedażami nie ma w Polsce

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kowary