Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2008-04-14 21:39:56

Abaddon20

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-17

Ważne Linki

Tak sobie pomyslalem ze mozna by zrobic taki ogolny spis stron ktore moga sie przydac w codziennym kozystaniu z moto. Takie strony serwisow czy sklepow ktore polecacie

Na poczatek:

Motomotion

Motocyklowa Mapa Warszawy

Naprawy i Tuning Kolec76

Solidny Allegrowicz

jak cos to wklejajcie nastepne linkia ja postaram sie w miare mozliwosci i waszych propozycji uaktualnial tego posta aby wzystko bylo razem

Ostatnio edytowany przez Abaddon20 (2008-04-18 13:03:15)

Offline

 

#2 2008-04-14 22:07:22

ropcio

Użytkownik

3826376
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2007-12-15
Ujeżdżam: bandita 600N 98'

Re: Ważne Linki

http://www.allegro.pl/sklep/1817262_seb … i_skuterow

polecam tego uzytkownika  sporo kupilem od niego i przesylke blyskawiczna jest wiec polecam.

Offline

 

#3 2008-04-17 18:32:01

chicken

Użytkownik

6116242
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-14
Ujeżdżam: Biała Panda 1.2 gaz::)

Re: Ważne Linki

stary w motomotion nigdy nic nie kupie>> wiesz jak oni składaja motocykle?? poczytaj troche na forach to dowiesz sie paru ciekawych rzeczy, poza tym  nasz kolega z PBC kupil tam Suzii i juz wsadzil w nia pare tys. ja osobiscie odradzam motomotion. pozdrawiam


Każdy Dzień Rodzi Nowe Paranoje
515275232

Offline

 

#4 2008-04-17 20:13:46

karolclio2

Użytkownik

4887232
Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2008-03-23
Ujeżdżam: Nebeski 600N "02r

Re: Ważne Linki

Chicken piszesz o mnie

NIE! polecam nikomu oszusta z motomotion !!!!!!!!!

Fakt kupiłem tam dziorka i jeszcze musiałem dołożyć do tego interesu parę ładnych złotych

Offline

 

#5 2008-04-17 20:37:53

gal anonim

Użytkownik

Skąd: zdolnegośląska
Zarejestrowany: 2007-11-25
Ujeżdżam: B12

Re: Ważne Linki

Bardzo dobry warsztat, polecam ludziom z dolnegośląska.
http://www.kolec76.com/
Naprawy i tuning w pełni profesjonalne!

Offline

 

#6 2008-04-17 20:49:35

chicken

Użytkownik

6116242
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-14
Ujeżdżam: Biała Panda 1.2 gaz::)

Re: Ważne Linki

karolclio2 napisał:

Chicken piszesz o mnie

NIE! polecam nikomu oszusta z motomotion !!!!!!!!!

Fakt kupiłem tam dziorka i jeszcze musiałem dołożyć do tego interesu parę ładnych złotych

no własnie o Ciebie mi chodziło:


Każdy Dzień Rodzi Nowe Paranoje
515275232

Offline

 

#7 2008-04-18 13:00:35

Abaddon20

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-17

Re: Ważne Linki

ja kupilem u nicch swojego sprzeta i jestem bardzo zadowolony.

wiesz oni przynajmniej nie kryja ze sprzet lezal jeden mocniej drugi lekko ale nie wcisna Ci sprzeta ktory mial dzwona z drzewem albo z ciazarowka jako sprzet nowy z salony.

Offline

 

#8 2008-04-18 19:59:50

karolclio2

Użytkownik

4887232
Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2008-03-23
Ujeżdżam: Nebeski 600N "02r

Re: Ważne Linki

Abaddon tobie się może udało kupić a ja się na oszuście przejechałem i nie mam o nich dobrego zdania. Cieszę sie że udało ci się kupić dobry sprzęt.

Offline

 

#9 2008-04-18 22:29:38

pagan

Użytkownik

16017623
Skąd: Cały świat :)
Zarejestrowany: 2008-01-28
Ujeżdżam: niebieski,wściekły i na wodzie
WWW

Re: Ważne Linki

W zeszłym roku też chciałem u nich kupić, napaliłem się na jednego Bandziora, niby wszystko było ok, ale na liczniku miał przejechane 30 tys km, a jak przynieśli papiery, to w nich było 20 tys. km przebiegu, czyli odwrotnie niż się zdarza widocznie o czymś zapomnieli, albo co...
a później widziałem świeżo przywiezione sprzęty na lawecie i odpuściłem. Później jeszcze poznałem jednego gościa co tam "stawia" sprzęty na nogi, powiedział że zależy jak kto trafi, tak ma. 

Offline

 

#10 2008-04-18 23:37:22

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Ważne Linki

No Panowie i Panie.
Jestem w takim WIELKIM SZOKU bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu że aż napiszę.
Pamiętacie moje wywody na temat PP kontra Jaskłowski.
A więc zamówiłem części u Jaskłowskiego.Powiedział 3 dni.Dzisiaj Piątek trzeci dzień i telefon części są.Radość ogromna.Jadę po graty.Czekaja ładnie zapakowane.Ble ble formalności i idę do kasy.
Do tej pory wszystko OK.
Okazało sie że awarii uległ terminal.Nie mogłem zapłacić kartą.Jako uczynny człowiek podreptałem do banku po kasę a tu boruta.Jakaś awaria systemu w całej sieci banku BP.Nie chciało mi się czekać jadę z powrotem do Jaskłowskiego.Mówię w czym problem.A tam po konsultacji i gatce wolny dzień sobota można poskładać Częstochowa Warszawa itp.
UWAGA !!!
WYDALI MI CZĘŚCI BEZ GOTÓWKI-Zapłacić mam w Poniedziałek rano.
I co wy na to .Ja kiedyś zaufałem im oddając motocykl do serwisu. A oni teraz zaufali mi.
I żeby było jasne.RAZ TYLKO U NICH ROBIŁEM MOTOCYKL dla wyrobienia sobie opinii o nich (Zamieściłem w którymś wątku)
Kurcze do tej pory sie cieszę jak dziecko bo już myślałem ze porażka będzie na całej linii
Lepiej
Rozmawiam z tamtejszym mechanikiem na co zwrócić uwagę przy składaniu.Wszystko powiedział każdą skuchę.(O niektórych wiedziałem).
Jak jeszcze mi prawidłowo ustawią gaźnik z filtrem K&N pogadam o rabaciku na hasło PBC. Czasami warto mieć jakąś alternatywę:)
A podobno taki do d... serwis.
Ja wiem że i każdemu trafiają się skuchy.Nie ma ludzi doskonałych i nie wszystko jest zależne od nich.Czasami złośliwość przedmiotów martwych.
Kurcze ale jestem zadowolony


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#11 2008-04-19 22:58:22

pagan

Użytkownik

16017623
Skąd: Cały świat :)
Zarejestrowany: 2008-01-28
Ujeżdżam: niebieski,wściekły i na wodzie
WWW

Re: Ważne Linki

Tak tam jest u Jaskłowskiego Tomku, w podobny sposób kupiłem tam swojego Bandziora w zeszłym roku, wszedłem powiedziałem po proszę ten motor z wystawy, P. Dorota powiedziała żebym przysłał jej maila z danymi, potem ona mi odpisała i przyjechałem po Bandziora, a zapłaciłem chyba po tygodniu, P. Dorota (żona Jaskłowskiego) nie miała czasu, więc powiedziała że przy okazji zapłacę. Spoko ludzie, ufają innym, mam tak u nich do tej pory, ostatnio kupiłem u nich wydech Leo Vince i chyba jeszcze wszystkiego nie zapłaciłem, bo z czasem krótko z ciuchami też tak miałem i innymi rzeczami... stałe hasło, zapłaci pan przy okazji, bo nie mam czasu a jeśli chodzi o serwis, to nie mają problemu, żeby stać im nad głową i zadawać pytania, jeden serwisant jest fachura i pilnuje reszty

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com