Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2008-03-08 18:44:02

witch

Użytkownik

5896089
Skąd: Katowice/SBE
Zarejestrowany: 2008-02-04
Ujeżdżam: Czerwony VPony :P

Wyjasnienia motocyklistki ;)

Tak z okazji Dnia Kobiet sobie pozwalam (Nie mojego autorstwa)

Chciałabym na wesoło wyjaśnić kilka "prawd" z którymi spotykam się na co dzień (co najdziwniejsze ze strony kobiet). Na wesoło co nie znaczy, że nieprawdziwie ;-)
1.to, że mam motocykl nie znaczy, że jestem babochłopem. Ja tylko czasem piję piwo z butelki i klnę jak szewc ;-)
2.to, że nie używam makijażu do jazdy moto nie znaczy, że go nie stosuję w ogóle. Stosuję go... tylko czasem pył drogowy go baaaardzo szczelnie przykrywa ;-)
3.to, że do jazdy na moto używam spodni nie oznacza, że nienawidzę spódnic. Chętnie jeździłbym w spódnicy tylko obawiam się, że znacznie wzrosłaby wtedy ilość wypadków na drogach ;-)
4.to, że czasem chodzę po ulicach w skórzanych spodniach i glanach przy 30 stopniach nie oznacza, że to uwielbiam. Oznacza tylko, że nie mam się gdzie przebrać w przewiewną sukienkę ;-)
5.to, że jeżdżę na moto w jednej gromadzie z facetami nie oznacza, że z nimi wszystkim sypiam. Uprawiam seks tylko z niektórymi z nich ;-) I raczej nie grupowy, bo obawiam się, że któryś z nich byłby pominięty ;-)
6.to, że jeżdżę na moto nie oznacza, że jestem niesamowicie odważna. Czasem boję się jak cholera. Szczególnie gdy jadę swoim pasem, wychodzę z zakrętu i nagle okazuje się, że jakiś katamaryniarz
jedzie prosto na mnie.
7.to, że jeżdżę na moto nie oznacza, że mam idealne rozeznanie w terenie i mapę w głowie. Czasem się gubię. Nawet w mojej okolicy ;-) Tyle tylko, że potrafię czytać mapę ;-)
8.to, że mam motocykl nie oznacza, że wiem jak w nim działają wszystkie części. Oznacza tylko, że mam kolegów, którzy się na tym znają.
9.to, że potrafię się spakować na dwutygodniowy wyjazd w dwie sakwy nie oznacza, że nie muszę w nich upchnąć kremów i innych kobiecych pierdół. Oznacza tylko, że z sakwy wywalam „niepotrzebne” drobiazgi. Np. klucze do naprawy moto ;-)
10.na zloty motocylkowe nie jadę po to żeby znaleźć tam sobie męża. Jeżdżę tam by nauczyć się striptisu ;-)
11.to, że jeżdżę na moto nie oznacza, że znam każdego motocyklistę. Oznacza tylko, że znam niektórych z nich.
12.to, że mam pasję motocyklową, nie oznacza, że będę wpadać w ramiona każdego kto jest zafascynowany „Kobietami - Motocyklistkami"... szczególnie jeśli ci fascynaci to kumple z pracy ;-)
13.to, że patrzę z radością na to jak przystojny mężczyzna robi ”coś” przy moim moto, nie oznacza, że jestem „mentalną blondynką” i mam dwie lewe ręce. Oznacza tylko, że lubię jak przystojny facet mi pomaga ;-)
14.to że jestem mamą, żona, kochanką, córką i jeżdżę na moto nie oznacza, że mnie bozia opuściła i jestem nieodpowiedzialna. Oznacza to tylko tyle, że jestem świadomym uczestnikiem ruchu drogowego... i ciągle kocham swoją rodzinę ;-)
15. to, że jeżdżę na moto nie znaczy, że jeżdżę dla szpanu. Oznacza tylko, że zupełnie jak w męskich przypadkach robię to bo to kocham i realizuję swoją pasję
16.to, że moja druga połowa nie podziela mojej pasji i nie jeździ ze mną, nie oznacza, że szukam okazji do zmiany partnera. Oznacza tylko tyle, że lepiej jeździ się w grupie oraz to, że nagle mam więcej braci ;-)
17.to, że po jeździe na moto uśmiecham się jak głupia do wszystkich wokół nie oznacza, że mam na nich ochotę ;-) Oznacza tylko, że to była super przejażdżka.
18.to, że czasami podczas jazdy lekko zwalniam nie oznacza, że cała kolumna musi się zatrzymywać. Oznacza tylko, że muszę poprawić jakiś element stroju, odgarnąć włosy czy strząsnąć robactwo z szybki
kasku ;-)
19.to, że paplam 3 godziny jak opętana z jakimś motocyklistom nie oznacza, że znalazłam sobie faceta. Oznacza tylko, że znaleźliśmy wspólny, ciekawy temat... prawdopodobnie motocyklowy ;-)
20.to, że poszłam z jakimś facetem w krzaki oznacza tylko jedno – to skrót do parku maszyn gdzie będziemy się chwalili swoimi motocyklami ;-)


____________
Pozdroo
Gosia

Offline

 

#2 2008-03-08 19:10:20

pagan

Użytkownik

16017623
Skąd: Cały świat :)
Zarejestrowany: 2008-01-28
Ujeżdżam: niebieski,wściekły i na wodzie
WWW

Re: Wyjasnienia motocyklistki ;)

Nie ważne czy to twój tekst, czy nie, ale na kolejną wycieczkę to ja jadę do Katowic kilka punktów podoba mi się z tego tłumaczenia 

Offline

 

#3 2008-03-09 10:58:18

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Wyjasnienia motocyklistki ;)

Szczególnie ten o seksie grupowym

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Seaview apartment central location Helsinki