Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


  • Index
  •  » Zdarzenia
  •  » Miał być "pierwsza parkingówka" a doszła do tego "pierwsza gleba" :)

#1 2009-08-08 11:36:12

kuben

Użytkownik

2132518
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-05-14
Ujeżdżam: 650S K5

Miał być "pierwsza parkingówka" a doszła do tego "pierwsza gleba" :)

Rozpocząłem dzisiejszą sobotę wstając o 8 rano do pracy. Idę na parking wyprowadzić moto, wyjeżdżam przed bramę i stawiam go na stopce żeby zamknąć za sobą bramę, odwracam się od motonga i nagle czuję jak on się o mnie opiera i leci po mnie w dół. Nie dałem rady go utrzymać i biedak się położył na lewym boku czego skutkiem było zarysowanie gmola i pęknięcie końcówki klamki sprzęgła (ok 2cm element odpadł). Zawiniłem zostawiając go nieuważnie z wyprostowanym przodem na wyjeździe z parkingu który jednak opada trochę w dół... Mega wk!@#$%^ny na siebie za własną głupotę postawiłem moto i z mieszanymi uczuciami pojechałem do pracy. Po drodze miałem zajechać do kumpla po klucz do otwarcia sklepu. Droga prowadząca do niego jest w remoncie - piach, liczne nierówności. Skręciłem i jadę powoli na dwójce starając się unikać poślizgów. Przejeżdżam obok ekipy robotników którzy kopali obok i nagle mijając ich czuję, że coś zahaczyłem i ściąga mnie z motonga... Był to cieniutki biały sznurek używany przez nich do poziomicowania, który rozwiesili sobie w poprzek drogi zamykając w ten sposób przejazd. Wisiał na ok 1m, w ogóle nie oznaczony, przy pełnym słońcu całkiem niewidoczny. Gdyby jechał tamtędy rowerzysta to mógłby się zatrzymać na jego szyji... Może i dało by radę z tego wyjść nie kładąc moto, ale ja byłem tym mega zaskoczony i z tą linką naciągniętą na sobie przejechałem jeszcze z 5m i już mnie ściągnęła, moto gleba na prawą stronę. Mi się oczywiście nic nie stało, ale w motorku rozwalony prawy kierunkowskaz, lusterko dziwnie luźne i przerysowane, owiewka też miejscami starta no i gmol porządnie przetarty. Ściągnąłem policję, spisany został protokół, robotnik przyznał się do winy i pojechałem do pracy. Czeka mnie teraz uporanie się z ubezpieczycielem firmy budowlanej w celu pokrycia kosztów naprawy. Moto zawiozę do serwisu na wycenę, jak się uda to może coś jeszcze mi wymienią, ale myślę że z lewą klamką po porannej parkingówce może być problem bo leżał przy nich na prawej stronie... Debilizm ludzki nie zna granic, najgorsze tylko że cała sprawa znając życie pociągnie się ze 3 miesiące i mam nadzieję że uda mi się wcześniej naprawić szkody, nawet na własny koszt tak aby później mi zwrócili, ale żebym mógł normalnie śmigać. We wtorek idę na komendę aby mnie pokierowali co dalej... Poranny upadek moto uważam za znak, więc jak czujecie że moto chce wam coś przekazać to go słuchajcie

Offline

 

#2 2009-08-08 12:22:43

Iwan II

Użytkownik

5607682
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2008-08-17
Ujeżdżam: Bandit 600 N

Re: Miał być "pierwsza parkingówka" a doszła do tego "pierwsza gleba" :)

Masz szczęście ze to tylko sznurek, mój kuzyn jechał chopperkiem na zjazd rodu za nim w aucie jechała zona i dzieci, zgina na miejscu na oczach rodziny bo robotnicy coś wyciągali z pobocza i stalowa lina była tez w poprzek drogi.

Offline

 

#3 2009-08-08 12:31:24

Pakuus

Użytkownik

5570160
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-04-22
Ujeżdżam: Stunt Pies CBR / Bandit 600N
WWW

Re: Miał być "pierwsza parkingówka" a doszła do tego "pierwsza gleba" :)

Ciesz się że to taka gleba.


Na zamówienie wykonuje strony www, wizytówki, zaproszenia oraz inne prace graficzne, zainteresowanych proszę o kontakt e-mail. pako1818@wp.pl.

Offline

 

#4 2009-08-10 10:50:42

Maaaaaarek

Użytkownik

4305659
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-13
Ujeżdżam: Bandzior 600s '02

Re: Miał być "pierwsza parkingówka" a doszła do tego "pierwsza gleba" :)

Oby mniej takich przygód na drodze.... Tego chyba bym sie nigdy nie spodziewal, ze ktos sobie moze roziwesic sznurek wzdłóż drogi.... Dobrze wiedziec że takie debilizmy też sie zdażają...


Baaaaaandzior :-)

Offline

 

#5 2009-08-10 12:40:28

NIKO

Użytkownik

2826364
Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2009-07-24
Ujeżdżam: Bandit 650N 06'

Re: Miał być "pierwsza parkingówka" a doszła do tego "pierwsza gleba" :)

beznadzieja z tymi budowlańcami to już naprawdę wszystkiego się można spodziewać na drodze ?? tym bardziej nieoznakowanego...


Pozdrawiam

Offline

 

#6 2009-08-10 17:46:49

manitou

Użytkownik

4217214
Skąd: Bydgo-Nakło
Zarejestrowany: 2008-12-03
Ujeżdżam: B12 S 01'

Re: Miał być "pierwsza parkingówka" a doszła do tego "pierwsza gleba" :)

Ołł szok.. Dobrze ze Twoja pierwsza (i ostatnia) gleba nie przyniosla za duzych strat no i jeszcze wszystko ladnie Ci wymienia z ich ubezpieczenia... W jeden dzien tyle wrazen. Pozdr

Offline

 
  • Index
  •  » Zdarzenia
  •  » Miał być "pierwsza parkingówka" a doszła do tego "pierwsza gleba" :)

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Труа