Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#16 2009-06-20 23:24:32

mercyful

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-06-03
Ujeżdżam: (blue:/) B600 99'
WWW

Re: Wiatr boczny

Vmax 150 ? może ktoś ci włożył banana do rury wydechowej... zresztą nie ma co tak ,,pendzić autostradom po angli''
przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać


__________________________________________
Litrowy Gixx i... nie ma ch...a ! <photo:>

Offline

 

#17 2009-06-21 00:34:29

pajhivo

Użytkownik

2049112
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-21
Ujeżdżam: GSF 600 SK3

Re: Wiatr boczny

Dzisiaj wracając z Władka do W-wy odczułem na własnej skórze co znaczą podmuchy boczne i jakie są upierdliwe.
Najgorsze jak w zakręcie, ustawiając się pod wiatr (np. wieje z prawej i zakręt jest w prawo) nagle w środku zakrętu zmienia się kierunek wiatru (zmiana strony z której jest ekran dźwiękochłonny). Ale w sumie dzięki temu zdobyłem kolejne doświadczenie w swojej dość krótkiej przygodzie z bandziorem.
I tak jak piszą wszyscy, warto dobrze opanować technikę przeciwskrętu, tak żeby był to naturalny odruch. Nieważne czy omijasz dziurę w jezdni, czy rozjechanego lisa na drodze


http://www.motostat.pl/user_images/7509/icon3.png

Offline

 

#18 2009-06-21 09:22:25

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Wiatr boczny

ja wole jezdzic nawet w deszczu niz w porzadnym wietrze a porzadny wiatr to jakies +/- 10 m/s


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#19 2009-08-01 11:32:37

Pawel

Użytkownik

6125348
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-07-23
Ujeżdżam: B12 S, 2002

Re: Wiatr boczny

Odruchy, odruchy, odruchy. W poprzednim moto rzucanie na każdej nierówności\frezowanej powierzchni ustało po wymianie oleju w lagach. Co do podmuchów etc - mozna wyrobić sobie odruchy i w ogóle nie myśleć o takich pierdołach Przeciwskręt to podstawa i trzeba się go koniecznie nauczyć i stosować odruchowo szczególnie w trudnych sytuacjach, czasem nie ma po prostu czasu na myślenie...

Ostatnio edytowany przez hpuryn (2009-08-01 11:37:00)


Don't stop me now!

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews