Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2008-02-12 15:36:02

abadon

Użytkownik

3070523
Skąd: Wrocław/Świdnica
Zarejestrowany: 2008-01-27

Problem z zapaleniem

Siema.
Poszedłem sobie dzisiaj popucować bandziorka.Po woskowaniu wyglądał tak ładnie że postanowiłem sobie zrobić rundke po mieści.Wszystko ładni pieknie aż nagle zaczoł zachowywać się tak jakby mu brakowało paliwa, dojezdzając pod garaż juz mi zgasł i nie moge go od tamtej pory odpalić.Wczoraj zmieniałem filtr powietrza więc i ściągałem bak, tu upatrywałem przyczyny.Na wszelki wypadek by wyeliminować ściśnięcie rórki od baku wsadziłem stary mniejszy filtr paliwa,nie pomogło.Czeka mnie wymiana świec ,ale czy mozliwe że tak nagle stanoł przez świce?
Prosze was bardziej doświadczonych kolegów o jakieś sugestie.
Z góry dzięki

Offline

 

#2 2008-02-12 22:22:45

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Problem z zapaleniem

ojej nie wiem ale moja sąsiadka w poprzednim tygodniu zatankowała nowego passata na SHELLU !!! no i ujechała kilometr, rozwaliło jej układ paliwowy a z baku wysączono coś co wg mnie (oglądałem to w słoiku) wyglądało i pachniało bardziej jak rozpuszczalnik. Wniosek z tego taki że nawet na markowych stacjach możemy mieć kuku :>


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
The Londoner Hotel St. Julian's