Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2009-04-15 09:29:07

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

wzor przywitania ...

Panowie co za bzdura z tym wzorem przywitania ? w regulaminie nic o wzorze nie ma ...
co za bzdura żeby komuś kazać się witać wg wzoru, robi się z tego jakiś klub czy co , może jakiś chrzest na starcie albo 100 pompek , albo ksero dowodu ?
Dla przykładu mi się pierwsza wersja przywitania "artfx2" bardziej podobała.. po takim tekście bardzo łatwo zidentyfikować inteligentnego typa, a tu go Krzysiu nasz ustawia żeby się chłopak jeszcze poprawił
Myślałem że Tomek zamieścił to żeby co niektórzy nie wiedzący co napisać mogli z tego skorzystać ....
Sam fakt wymuszania przywitań jest dyskusyjny ale został powszechnie zaakceptowany i go egzekwujemy, a teraz będziemy jeszcze wymuszać przywitanie z wzorem.
Zamykajmy konta wszystkim którzy przywitali się bez wzoru  !

Panowie proszę nie róbcie tu jakiegoś nazistowskiego ustroju

(Zawsze miałem coś z anarchisty )

Ostatnio edytowany przez anarcho (2009-04-15 09:31:50)


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#2 2009-04-15 10:35:53

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: wzor przywitania ...

Jako że widzę że nikt nie ma odwagi to ja się wypowiem I tak jestem zawsze ten zły
Anarcho nie jest to coś co kulturalnej osobie będzie przeszkadzać.Jeżeli ktoś jest na poziomie to oprócz szablonowego przywitania napisze coś o sobie.Więc nie ma co się oburzać bo jak sam zauważyłeś "artfx2" uzupełnił i mu to nie przeszkadzało.Przyjął to z uśmiechem i tyle.


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#3 2009-04-15 12:34:53

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: wzor przywitania ...

u Tomek to inaczej, wyobraźmy sobie że jestem "nowy". Wpadam więc na forum żeby napisać jakto wczoraj kupiłem bandita i nie wiem jakie opony założyć.
Wchodzę więc na forum , rejestruję się i od razu z grubej rury wale nowy temat "jakie opony dla bandita".
Wynik ? 3 bury !
1. Nie przywitałeś, się do przywitalni, zamykamy wątek !
2. (Po przywitaniu w przywitalni) Wzoru użyj i to już bo u nas wprowadzamy ISO i wszystko musi być idealnie
3. (Po przywitaniu przy użyciu wzoru i odblokowaniu wątku który stworzyłem) Użyj wyszukiwarki ten temat przewijał się na forum !

Jak dla mnie to zdecydowanie za dużo bur

I ponawiam swoją wypowiedź odnośnie wzoru - w regulaminie nic o wzorze nie ma
:>


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#4 2009-04-15 13:19:01

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: wzor przywitania ...

Będę drugim złym. Są tacy których przywitanie wygląda:
"Sie ma. Kupiłem Bandita. Mam kilka pytań."
A potem mnożą się wątki w "Technice". A szablon daje nam jakiś pogląd o człowieku.
P.S.
Nie podoba się? Zmień Forum
Zawsze miałem w sobie coś z apodyktycznego skurwiela.

Offline

 

#5 2009-04-15 13:38:43

jansun

Użytkownik

3592142
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-11-23
Ujeżdżam: B12S'K1

Re: wzor przywitania ...

Wydaje mi się, że obaj macie rację. Może połączyć obie opcje i niech przywitanie wygląda jak chce, ale powinno zawierać choć pare podstawowych informacji o danej osobie.


Pozdrawiam - Jansun

Offline

 

#6 2009-04-15 13:53:50

xz_666

Użytkownik

900039
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-13
Ujeżdżam: Black GSF 600N '97
WWW

Re: wzor przywitania ...

Wzór przywitania został chyba po to ustalony aby zebrać jak najwięcej przydatnych informacji o użytkowniku, aby było to korzystne dla juz istniejacych użytkowników jak i tego "nowego". Chodziło o usprawnienie działania forum i moim zdaniem się to udało.Oczywiście jesli ktoś nie zrobi tego wg wzoru ale mimo to napisze czym dokładnie jeżdzi i napisze cos o sobie to bez sensu jest go upominać, bo nie chodzi o sam schemat powitania,ale o to by ludzie coś więcej napisali..po to aby choćby domyslac sie nie trzeba bylo jaki kto ma model motocykla.
Ponadto po to jest szukajka i po to bedzie FAQ abysmy tu nie utonęli w bajzlu i łatwo można było znaleźć informacje.
Podsumowując dla mnie jest ok i powinno tak pozostać, jedynie co to tak zwracac nowym uzytkownikom uwagę aby się nie zniechęcili do nas.


_______________
وليس للبحث عن أكثر أهمية

Offline

 

#7 2009-04-15 14:08:38

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: wzor przywitania ...

Jansun, to co powiedział Tomek. Inteligentna bestia napisze zgodnie ze wzorem i jeżeli będzie chciała to doda coś od siebie.

Offline

 

#8 2009-04-15 14:46:57

jansun

Użytkownik

3592142
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-11-23
Ujeżdżam: B12S'K1

Re: wzor przywitania ...

Marqs napisał:

Jansun, to co powiedział Tomek. Inteligentna bestia napisze zgodnie ze wzorem i jeżeli będzie chciała to doda coś od siebie.

W 100% się zgadzam, po prostu nie chciałbym abyśmy wpadali w sztywne schematy typu "fill the gaps", bo przywitania stracą swój koloryt, a niektóre naprawdę są bardzo ciekawe.

Ostatnio edytowany przez jansun (2009-04-15 14:49:06)


Pozdrawiam - Jansun

Offline

 

#9 2009-04-15 15:17:36

Cielak

Użytkownik

3930954
Skąd: Wrocław/Myślibórz
Zarejestrowany: 2008-11-29
Ujeżdżam: GRANATOWY GSF 600S Y BANDIT

Re: wzor przywitania ...

Marqs napisał:

Zawsze miałem w sobie coś z apodyktycznego skurwiela.

wiedziałem:D hehe !!


Pozdrawiam.
Cielak;]
http://images.spritmonitor.de/334106_4.png

Offline

 

#10 2009-04-15 16:06:10

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: wzor przywitania ...

Marqs "szablon daje pogląd o człowieku" ? no to jest bzdura x 2 ..

xz_666 "Oczywiście jesli ktoś nie zrobi tego wg wzoru ale mimo to napisze czym dokładnie jeżdzi i napisze cos o sobie to bez sensu jest go upominać, bo nie chodzi o sam schemat powitania,ale o to by ludzie coś więcej napisali."
no właśnie a wyobraź sobie że szanowni moderatorzy czują się w obowiązku przypomnieć o wzorze !! co jest kompletnie nie na miejscu :>

I ponawiam swoją wypowiedź odnośnie wzoru - w regulaminie nic o wzorze nie ma
:>

Przez takie pierdoły zacznie się z tego robić klub z samymi apodyktycznymi skurwielami ...


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#11 2009-04-15 18:02:50

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: wzor przywitania ...

Anarcho nie bzduruj mi tu bo zaczynasz obrażać. Szablon nie został stworzony "bo nam się tak podobało" tylko dlatego aby zawodnik dał o sobie podstawowe informacje - co jakby nie było - przybliża człowieka. Może od razu przestańmy usuwać "handlarzy", wywalmy dział "przywitania" itp. Zlikwidujmy pozycję Moderatora i Admina, jak śpiewały hieny w "Królu Lwie":
"... bezkrólewie, lalalalalala!"
Tylko mi potem niech nikt nie sapie, że się bałagan zrobił, że ludzie podpinają się do wątków, że wątki w złych działach. A jak ktoś mi coś zaraportuje to go usunę z Forum. Może w ogóle wprowadźmy anarchię dla anarchistów, którzy są nimi tylko do czasu aż na tym tracą. Skończyłem wypowiedź i dyskusję w tym wątku gdyż jest on kompletną bzdurą. Jak już pisałem - jak się komuś nie podoba - niech zmieni Forum lub założy własne, takie... bardziej anarchistyczne.

Offline

 

#12 2009-04-15 18:32:15

LasTom

Użytkownik

Skąd: Dąbrowa
Zarejestrowany: 2009-04-08

Re: wzor przywitania ...

Uwazam ze jakies zasady musza obowiazywac. Nikt chyba nie chce zeby od razu pod przywitaniem widnialy najwazniejsze pytania typu - jakie buty, jaki spodnie, jakie opony itd.
Jak to mówią "gość nie świania i swoje prawa ma, ale zasad sie trzyma".
Jestem za utrzymaniem obecnego "rytuału" pierwsze przywitanie (wedlug szablonu) a dopiero potem aktywne uczestnictwo. Ale to tylko moje skromne zdanie .


--------------------------------------------------------------------------------
LasTom

Offline

 

#13 2009-04-15 19:13:59

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: wzor przywitania ...

Marqs jesteś strasznie delikatny jak uważasz obrażaniem nazwanie wypowiedzi bzdurą .. zluzuj trochę

A to "jak się komuś nie podoba" to może ci powiedzieć każdy którego wypowiedzi się tobie nie podobają ,
zaczynasz pleść tak jakby to było twoje forum ..

Moja wypowiedź tyczy się ciągle owego "WZORU" i niczego innego, jak komuś trudno to zauważyć to ma chyba problemy


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#14 2009-04-15 20:12:24

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: wzor przywitania ...

Delikatny jestem niczym kwiat lotosu... Jeżeli czyjeś poglądy/wizje/decyzje (etc.) nie przypadły Ci do gustu to nie nazywaj ich bzdurami, ponieważ dajesz do zrozumienia, że masz tego kogoś za idiotę. Po części jest to MOJE forum, ponieważ tworzę je wraz z ok. 500 innymi forumowiczami. Jako, że wymaga się od Moderatorów utrzymywania porządku - tym bardziej czuję się za to Forum odpowiedzialny. A stać z boku i krytykować jest bardzo łatwo. A propos, odnoś się do całości wypowiedzi a nie do wyrwanych z kontekstu wyrazów. Wiem, że tyczy się to WZORU, ślepy nie jestem. Została Ci udzielona odpowiedź, moim zdaniem wystarczająca, ale Ty najwidoczniej nie przyswoiłeś jej i nadal uważasz wszystko za bzdury, tylko dlatego, że Tobie się nie podoba. Jest tu jak już wspomniałem ok. 500 użytkowników, ale tylko Tobie się to tak nie podoba, że aż trzeba rozpętać dyskusję, założyć wątek. Wyraziłeś swoją opinię, My swoją i koniec. Ale żaden z nas nie zaczął od określenia Twojej wypowiedzi bzdurami.

Offline

 

#15 2009-04-15 21:11:33

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: wzor przywitania ...

nadal uważam że wzór przywitania to bzdura i to że szablon daje jakiś pogląd o człowieku, uważam że od momentu gdy wszyscy zaczną się witać w ten sposób będzie to co najmniej nudne ... już jest

Marqs to że Twoja odpowiedź została udzielona nic nie zmienia, jest to wątek do dyskusji a nie pytanie na które oczekuje się  "tak" "nie" od jakiegoś moda. Tak jak napisałeś jest 500 osób na forum więc każdy może się wypowiedzieć, nie wiesz tez czy TYLKO MI się coś nie podoba, nie wiesz też czy wszystko co mi się nie podoba nazwę bzdurą , ogólnie nic o mnie nie wiesz

Widzisz ze wzoru przywitania nic bym się o Tobie nie dowiedział a tak z tekstu typu

"Nie ważne kim jesteś i jaka jest Twoja argumentacja - ostatnie słowo i tak należy do Moderatora..."

już dużo więcej o Tobie wiem ...

I tak każdy ma prawo rozpętać dyskusję na jakikolwiek temat chce a jeśli Ci się to nie podoba to zmień forum

PS. starałem się odnieść do każdego aspektu Twojej wypowiedzi


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://dern3rd.eu przegrywanie kaset vhs warszawa