Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#16 2009-04-15 21:17:20

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: wzor przywitania ...

ja sie tylko odniose do tego co Marqs masz w "stopce"- Nie wazne kim jestes ....
nooo po takim tekscie to sory stary, ale nie ma najmniejszego sensu z Toba dyskutowac  - znaczy, ze co: nad moda nie ma boga?


never trade luck for skill

Offline

 

#17 2009-04-15 21:21:38

Cielak

Użytkownik

3930954
Skąd: Wrocław/Myślibórz
Zarejestrowany: 2008-11-29
Ujeżdżam: GRANATOWY GSF 600S Y BANDIT

Re: wzor przywitania ...

panowie panowie!!mysle iz powinniscie sobie na gg pogadac lub przez telefon!!niech kazdy sobie wytlumaczy na bierzaco a nie wymysla godzinami jak by tu drugiemu najbardziej dowalic!!zrobcie sobie z tego prywatna "bitwe" na argumenty bo teoretycznie za to za co sami walicie po łbach ludzi ze smieca sami to robicie!!bo jaki cel ma ten watek?


Pozdrawiam.
Cielak;]
http://images.spritmonitor.de/334106_4.png

Offline

 

#18 2009-04-15 21:30:01

manitou

Użytkownik

4217214
Skąd: Bydgo-Nakło
Zarejestrowany: 2008-12-03
Ujeżdżam: B12 S 01'

Re: wzor przywitania ...

eh eh eh... troche duze halo. W sumie tylko w przypadku artfx2 upominanie o regulaminowe przywitanie wydalo mi sie smieszne. Troszke mozna przymknac oko (to tylko moje zdanie ale ja tu nie rzadze ). Poza tym przypadkiem wzor przywitania jest potrzebny bo naprawde ulatwia przywitanie (wiesz co napisac zeby bylo dobrze i wystarczajaca). Jak ktos lubi cos o sobie wiecej napisac to i tak dopisze

Offline

 

#19 2009-04-15 21:51:36

Cielak

Użytkownik

3930954
Skąd: Wrocław/Myślibórz
Zarejestrowany: 2008-11-29
Ujeżdżam: GRANATOWY GSF 600S Y BANDIT

Re: wzor przywitania ...

manitou napisał:

eh eh eh... troche duze halo. W sumie tylko w przypadku artfx2 upominanie o regulaminowe przywitanie wydalo mi sie smieszne. Troszke mozna przymknac oko (to tylko moje zdanie ale ja tu nie rzadze ). Poza tym przypadkiem wzor przywitania jest potrzebny bo naprawde ulatwia przywitanie (wiesz co napisac zeby bylo dobrze i wystarczajaca). Jak ktos lubi cos o sobie wiecej napisac to i tak dopisze

w pelni sie zgadzam z manitou-dla swiezaka wazne jest ze ma sprzeta a nie to co napisac-moze nawet nie wie ze od rocznika czy wersji zalezy to czy tamto!dlatego po czesci wzor w tym pomaga-jakkolwiek-kto chce cos dopisac to dopisze-nikt go za to nie zje:P mnie przynajmniej nie zjedli:D chociaz ja duzy jestem to moze dlatego;P panowie-troche wiecej luzu i tolerancji:)


Pozdrawiam.
Cielak;]
http://images.spritmonitor.de/334106_4.png

Offline

 

#20 2009-04-15 22:01:44

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: wzor przywitania ...

dokładnie o luz i tolerancję mi chodzi :>


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#21 2009-04-15 22:02:08

zuluss

Użytkownik

501758
Skąd: Poznań/Luboń
Zarejestrowany: 2008-10-10
Ujeżdżam: Czarny Bandzior 650 A K7

Re: wzor przywitania ...

A ja Wam powiem ze kto sie lubi ten sie czubi


Mnóstwo wyjazdów i tyle samo powrotów !
[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.

Offline

 

#22 2009-04-15 23:00:43

MamutMen

Użytkownik

Skąd: Sulechów/Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-04-16
Ujeżdżam: Deep Sea Blue B12 K4

Re: wzor przywitania ...

Inteligentny człowiek przyjmie upomnienie odnośnie uzupełnienia swojego przywitania z uśmiechem i bez urazy. Poszerzy je o coś co wykracza poza minimum ujęte we wzorze. Inteligentnych ludzi cechuje duże poczucie humoru i nie obrażają się z byle powodu. Nie posądzają innych o wprowadzanie totalitaryzmu czy innego ucisku z byle powodu Wzór przywitania jest jak najbardziej potrzebny. Kolejną cechą inteligentnych ludzi jest kultura osobista, a ta wymaga przedstawienia się. Dzięki przywitaniu wiem z kim mam do czynienia, jakie ma zainteresowania itp. Wiadomo, że nie można udobruchać każdego a przywitanie, a raczej wyznaczone jego ramy są pewnego rodzaju konsensusem między handlarzami a ludźmi, którzy chcą tworzyć to forum. Choć jedno drugiemu nie przeczy

Offline

 

#23 2009-04-15 23:20:15

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: wzor przywitania ...

Jackuryśku... kopara mi opadła po Twoim poście. Moja "stopka" to sarkazm, tak jak gif u Igora. Jeżeli nie umiesz czytać miedzy wierszami to trudno. Mam już takie poczucie humoru, może trochę chore i już. Podobnie jest zresztą gdy gadając na Chatboxie straszę banami. Jakoś są ludzie którzy to łapią i się nie obrażają. Przeczytałem jeszcze raz wątek i owszem chyba się uniosłem, zwłaszcza że broniłem nie swojego dzieła. W całej tej dyskusji wkurza mnie tylko jedno. Określenie czyjejś pracy - bzdurą. Może jak powstanie FAQ, ktoś przejrzy i stwierdzi. "Ale bzdura, do dupy to zrobione" - nie ma co. Siedzieć, czytać, pierdzieć w stołek każdy potrafi, a już szczególnie krytykować. A tak poza tym, jak już napisałem wcześniej - pojawia się handlarz to dostaję tonę raportów jako to zły człowiek się ogłasza i to bez przywitania! Skandal. Ale już dobrze. Jestem jaki jestem - jak śpiewa ktośtam.

Offline

 

#24 2009-04-15 23:28:12

masher1000

Godfather

1087966
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-15
Ujeżdżam: black B6 '99 + B12,5 K7
WWW

Re: wzor przywitania ...

Widzę, że trochę gęsta atmosfera się zrobiła - dajcie se na luz, gadacie ze sobą jakbyście byli jakimiś wrogami albo conajmniej rywalizowali w czymkolwiek. Ludzie przecież to forum jest do wyrażania swoich opini (konstruktywnych) i nie widzę problemu, że komuś coś się nie podoba pod warunkiem, że zaproponuje coś w zamian, także anarcho - rzuć jakiś pomysł jak według Ciebie można rozwiązać problem przywitań typu "Siema jestem XYZ, mam bandziora 600 i potrzebuje pomocy", bo takich tu nie chcemy. Generalnie forum i tak na maxa się rozwinęło co przyniosło za sobą negatywny skutek, mianowicie ANONIMOWOŚĆ i OBOJĘTNOŚĆ. Kiedyś było ledwo kilkadziesiąt osób ale atmosfera była wesoła, wręcz żartobliwa i nikt na nikogo się nie obrażał mimo, że czasem lecialy "grube" żarty. Chcąc pozostawić choć ułamek tego co tak bardzo się nam tu spodobało bądźmy dla siebie braćmi albo chociaż kumplami - a jak komuś to wszystko nie odpowiada to niech wypier****.


__________________
Born to be Bandit
http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif

Offline

 

#25 2009-04-15 23:43:33

kr4kus

Użytkownik

4177494
Skąd: Sulejówek (W-wa)
Zarejestrowany: 2008-03-17
Ujeżdżam: B6 '96

Re: wzor przywitania ...

Panowie, wzór przywitania miał być chyba dla ludzi, którzy piszą powitania w stylu "cześć wszystkim mam bandita". Jak ktoś napisał porządne powitanie to chyba nie ma się co czepiać, że nie trzymał się wzoru. Co nie zmienia faktu, że formularz ten musi być, właśnie dla tych nieśmiałych. Wymusza chociaż podstawowe informacje.

ps. nie spinajcie się tak
ps2. Marqs dodaj emotkę z uśmiechem na końcu stopki, rzeczywiście nie każdy może załapać żart


Pozdrawiam!

Krzysiek.

Offline

 

#26 2009-04-16 02:36:03

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: wzor przywitania ...

anarcho napisał:

Panowie co za bzdura z tym wzorem przywitania ?
co za bzdura żeby komuś kazać się witać wg wzoru, robi się z tego jakiś klub czy co , (...) ?
Dla przykładu mi się pierwsza wersja przywitania "artfx2" bardziej podobała.. po takim tekście bardzo łatwo zidentyfikować inteligentnego typa, a tu go Krzysiu nasz ustawia żeby się chłopak jeszcze poprawił (...) Panowie proszę nie róbcie tu jakiegoś nazistowskiego ustroju

1. Anarcho, jeśli masz jakiś zarzut wobec mnie, to zanim publicznie wyrazisz o mnie negatywne zdanie, napisz mi to następnym razem na PW. Ja też popełniam błędy, ale jestem cywilizowany człowiek i wiedząc o swoim błędzie, będę miał szansę go naprawić. Będę Ci za to wdzięczny.

2. Zauważ, że nie zjeb... Artura - artfx2, ale napisałem, cytuję: "Witamy Cię serdecznie na forum Cieszymy się, że do nas dołączyłeś. Liczymy na to, że chętnie się podzielisz swoim doświadczeniem motocyklowym, każda fachowa opinia jest na wagę złota". Jak widzisz, wpierw życzliwie przywitałem Artura -artfx2, a dopiero potem napisałem prośbę o uzupełnienie powitania według wzoru, podałem także linki do regulaminu, wzoru powitania i wskazówek dla nowych członków, żeby nie musiał tego szukać, ale wszystkie rzeczy miał pod ręką.

3. Po kilku zdaniach artfx2, które napisał w pierwotnej wersji powitania, wiedziałem, że mam do czynienia nie z żóltodziobem, ale z człowiekiem, który ma naprawdę wiele do powiedzenia w temacie motocykli. Dlatego uznałem, że dla niego nie będzie problemu z dopisaniem kilku rzeczy według wypracowanego na forum wzoru. Jak widzisz, Artur - artfx2, dopisał, skomentował z lekką ironią i jest super, napisał jedne z ładniejszych przywitań na PBC.

4. Jeśli Cię to uspokoi, napisałem do Artura - artfx2 na PW wiadomość, w której przeprosiłem go za zaistniałą sytuację i wyjaśniłem, jaką intencją się kierowałem, pisząc wspomnianego posta. A ponieważ mój post, jako moderatora, stał się przyczynkiem do zbyt mocno nacechowanej emocjami dyskusji, dlatego pozwolę sobie zacytować w całości wiadomości, którą napisałem do Artura - artfx2:

krzysztofmielnik napisał:

Cześć Artur. Przepraszam Cię za te formalności. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Od dłuższego czasu próbujemy z modami zachować jako taki porządek na forum, bo rejestruje się coraz więcej osób i zdarza się, że ktoś wpada tu jak na allegromoto, by wystawić swoją ofertę, albo po to, bo mają jakiś problem i chcą zaraz odpowiedzi. Wzór przywitania to pierwsze sito - niektórym nie chce się nawet napisać, jak mają na imię. Cieszę się, że napisałeś coś więcej o sobie. Skąd się wziął taki wymóg? Proszę przejrzyj cały ten wątek http://polishbanditcrew.pun.pl/viewtopic.php?id=2627.

Mam nadzieję, że choć trochę jest Ci bliższe to, o co walczyliśmy dość długi czas. Nasze forum jest wyjątkowe, bo liczą się tu przede wszystkim ludzie. Choć początkowo można odnieść znaczenie, że najważniejszy jest szablon, bo upominamy się o przywitanie. Mądry człowiek, z upomnienia wyciągnie wnioski i się poprawi, człowiek głupi, potrafi się tylko obrazić na tego, co mu zwrócił uwagę. Za tym szablonem kryje się coś więcej - nasze zasady, owoc naszej współpracy w kształtowaniu forum, jeśli ktoś oleje tego pierwszego posta, to daje bardzo wyraźny komunikat o swoim stosunku do nas samych.

Po twoim pierwszym powitaniu, ucieszyłem się, że masz cenne doświadczenie, ale chciałem tylko żebyś uzupełnił ten post o kilka formalnych danych, dlatego też na początku napisałem: "Witamy Cię serdecznie na forum Cieszymy się, że do nas dołączyłeś. Liczymy na to, że chętnie się podzielisz swoim doświadczeniem motocyklowym, każda fachowa opinia jest na wagę złota ". Podtrzymuję to nadal, cieszę się, że jesteś i zapraszam do współtworzenia FAQu PBC.

Pozdrawiam, Krzysztof.

5. Chciałbym także, aby dyskusja na forum i na temat forum przebiegała po linii merytorycznej, a nie emocjonalnej, czy ideologicznej, bo to rodzi napięcia i psuje atmosferę między nami. Jeśli w czymkolwiek kogoś uraziłem, to w tym miejscu publicznie za to przepraszam.

Proszę także o zamknięcie tego wątku.


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa usuwanie adblue