Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


  • Index
  •  » Luźne gadki
  •  » Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

#46 2009-11-07 00:17:58

serch

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01

Re: Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

Przeciez w tym moto to wszystkie plastiki byly lakierowane, lagi z przodu ma tak sfatygowane ze chyba ciagnal go po asfalcie i w dodatku powyginal/zlamal tarcze bo z tej samej strony tarcza ebc a z drugiej oryginal (musi sie ciekawie hamowac....) zrdza go zzera z kazdej strony i wyglada na mega zaniedbanego, nie jest wart nawet tych 4900 ktore teraz licytuja za niego

Offline

 

#47 2009-11-07 09:24:12

q_nerk

Użytkownik

2084014
Skąd: Wrocław/Wałbrzych
Zarejestrowany: 2009-03-15
Ujeżdżam: grzechotnik 600Sssss '99
WWW

Re: Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

No ja pier*ole - moto jest jakie jest, ale i cena śmieszna.
Trochę handluje (autami) i nieraz trafia się coś średniego, ale sprawnego i jeżdżącego - a ludzie za cenę za którą by roweru nie kupili (nawet w markecie) a szukają limuzyny -  bo panie tu wżer, tam rdza, a tu brak kołpaka. Nie mówię że moto jest cacy, ale koleś naprawde spoko cene dał. Jak chcecie coś dobrego, gdzie wsiadacie i jedziecie to patrzcie coś z wyższej półki cenowej. No sorry - cudów nie ma. Można kupić tanio moto, ale trzeba włożyć w nie później nieco serca i trochę grosza- przy czym po takiej operacji dalej będzie kosztował nas dobrą kase.
Zejdźcie na ziemię - za dobry sprzęt trzeba zapłacić, no chyba że jesteście sami w stanie sobie zrobić to proszę bardzo - wtedy się dopiero opłaca.

P.S. Nie znam typa z aukcji


http://www.bikepics.com/members/nerq/99gsf600s/
http://toowdie.webpark.pl/ewolucja.gif

Nie jeździ się na białym nieważne czy to śnieg czy to oznakowanie poziome

Offline

 

#48 2009-11-07 10:04:24

mateuszzory

Użytkownik

2914684
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2008-01-08
Ujeżdżam: "SM KOZA"

Re: Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

fajna stronka z opisem jak z miernego samochodu zrobić full wypas , igła używany przez kobietę i 65 latka 
http://www.detailingworld.co.uk/forum/s … hp?t=43269

chodź powiem szczerze chciałbym zebu u nas była taka firma "profesjonalna i pewna" to chętnie oddał bym mojego paścia do odnowienia.


601 39 67 96                                                                 
"Twoja dziewczyna kocha cie tak jak Ty kochasz swoj motocykl, prosze jezdzij odpowiedzialnie"

Offline

 

#49 2009-11-07 13:17:16

Borys

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-04

Re: Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

q_nerk nie oczekiwałem że moto bedzie cycuś glancuś. Wiadomo przeciaż , że jak sie chce w idealnym stanie to do salonu.
  Właściciel sciemniał że moto jest ok. Nie wspomniał o szlifie w Anglii (podobno przy 30km/h). Powiedział o tym dopiero jak kolega zaczął wypytywać o owiewkę , że jest malowana bez naklejek itd. Pod kanapą zobaczyliśmy przeszorowany kołam na wylot błotnik ale właściciel (jeździ po Europie to pakuje na moto namiot i pół mieszkania z kuchenka i lodówką ) nie wiedział jak to mogło się stać. Napisałem o tym sprzęcie, bo może ktos to będzie chciał oglądać to sobie czas zaoszczędzi.

Offline

 

#50 2009-11-07 14:32:23

serch

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01

Re: Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

przeszorowane tylnie nadkole to oznaka padnietego amortyzatora z tylu

Offline

 

#51 2009-11-11 17:22:03

Borys

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-04

Re: Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

http://allegro.pl/show_item.php?item=81 … %C5%82any.

Moto z tej aukcji jest z 96 a nie z 98 roku. Pisze to, ponieważ już wcześniej widziałem ta aukcje i ten sam kolo sprzedawał ten moto jako model z 1996 roku.
Pewnym wszystkiego nie mozna być. Może właściciel modlił się, żeby moto odmłodniało 3 lata i tak sie stało. Kto wie jak to było?

Offline

 

#52 2009-11-11 22:02:21

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

Mogę się pomylił albo Tobie sie pomyliło i niepotrzebnie sie przypierdalasz?
Poza tym to to wyjeb.

Offline

 
  • Index
  •  » Luźne gadki
  •  » Ku przestrodze-nie wszystko co na zdjeciach wyglada dobrze jest dobre

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Торре-Пали