Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2008-12-23 22:47:30

ORZECH

Użytkownik

6459683
Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-09-04
Ujeżdżam: SZARY GSF 650SA

Re: Sąsiedzi czasu nie marnują

Lecę z Wami

Offline

 

#32 2008-12-24 14:15:07

 macbo

Użytkownik

4868539
Skąd: Milanówek/Wawa
Zarejestrowany: 2008-02-28
Ujeżdżam: bordowy, 650 SA, K7

Re: Sąsiedzi czasu nie marnują

ja uwazam ze faktycznie mozna sprobowac sie skontaktowac z Czeska bracia i poprostu tego dnia zrobic Polsko - Czeski zlocik naszych dwoch zgromadzen Sadze ze udaloby sie nam wygospodarowac czas i udac sie tam wiekszym skladem - ja jestem jak najbardziej za Sprawe trzeba pilotowac a kolege mierciolee wyznaczyc na lacznikowego ktory temat ogarnie i porozumie sie z czeska grupa.

Offline

 

#33 2008-12-24 15:15:55

mieciolee

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-14
Ujeżdżam: 600N

Re: Sąsiedzi czasu nie marnują

macbo napisał:

ja uwazam ze faktycznie mozna sprobowac sie skontaktowac z Czeska bracia i poprostu tego dnia zrobic Polsko - Czeski zlocik naszych dwoch zgromadzen Sadze ze udaloby sie nam wygospodarowac czas i udac sie tam wiekszym skladem - ja jestem jak najbardziej za Sprawe trzeba pilotowac a kolege mierciolee wyznaczyc na lacznikowego ktory temat ogarnie i porozumie sie z czeska grupa.

hehe spoko:) po Swietach bede sie z nimi kontaktowal,wszystkie informacje wpisze na forum

Offline

 

#34 2009-01-04 21:38:03

mieciolee

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-14
Ujeżdżam: 600N

Re: Sąsiedzi czasu nie marnują

Witam
na razie wstawiam informacje dotyczace flag,reszte informacji postaram sie dopisa jutro jakby ktos nie rozumial  to niech pisze( Troche brakowalo mi polskich slów

wiec tak : impreza zaczyna sie o 9 rano ,a potem wedlóg rozpisu do 18tej,z przerwa na obiad od 13 do 14,mozna przyjechac dzien wczesniej bo od godz 19tej bedzie mozliwosc noclegu,do dyspozycji jest zaplecze soocjalne,no i wiadomo kazdy musi miec strój motocyklowy bo inaczej nie zostanie wpuszczony na tor                                                                                                                                           Flaga czerwona:jeśli trening bądź zawody są przerwane zostają rozwieszone czerwone flagi na wszystkich technicznych stanowiskach,oraz zostają zapalone czerwone światła,zawodnicy musza wolnym tempem wrócić do boxu

Flaga niebieska: jest pokazywana wolniejszym zawodnikom za którymi jedzie szybszy zawodnik(wolniejszy zawodnik nie może  przeszkadzac szybszemu zawodnikowi)
W czasie treningu:wolniejszy zawodnik musi jechac swoim torem jazdy i stopniowo zwalniać
W czasie zawodów:wolniejszy zawodnik musi umożliwić szybszemu zawodnikowi (zawodnikom)dać się
                                Wyprzedzić przy pierwszej nadarzającej się okazji


Flaga żółta: oznacza niebezpieczeństwo z przodu bądź blisko toru,flagi muszą być wywieszone minimum na dwóch stanowiskach technicznych.Zawodnicy muszą zwolnic a w razie potrzeby zatrzymać ,wyprzedzanie jest zakazane  do miejsca w którym jest wywieszona zielona flaga,(wyjątkiem jest bardzo wolny zawodnik, takiego można wyprzedzić 
- konsekwencją za jakiekolwiek złamanie zasad w czasie treningu będzie zatrzymanie czasu
- za złamanie w czasie zawodów będzie  Ride Trough
- jeżeli zawodnik natychmiast po wyprzedzaniu uświadomi sobie że popełnił błąd musi podnieść rękę i                       
   i dać się wyprzedzić zawodnikowi(om), w tedy nie będzie ukarany!!

Flaga zielona:  oznacza że tor jest wolny, flaga musi wisieć na wszystkich stanowiskach technicznych  w pierwszym kole treningu w próbnym kole i rozgrzewającym, tą flaga macha również sedzia techniczny sygnalizując start do okrążenia rozgrzewkowego

Flaga czarna : wywiesza się na wszystkich stanowiskach wraz ze startowym numerem,oznacza dyskwalifikacje zawodnika,zawodnik musi zjechac do boxu na końcu bieżącego koła.
             

Flaga biała : na torze jest pomału jadący samochód techniczny bądź ambulans ,flaga jest wywieszona na dwóch stanowiskach,oznacza  że zawodnik spotka się z tym samochodem w tym sektorze bądź przyszłym .zawodnikom nie wolno wyprzedzac w tej strefie (wyjątkiem jest bardzo wolny zawodnik)

Flaga czarna z pomarańczowym kółkiem:  flaga razem ze startowym numerem zawodnika oznacza awarie jego motoru (np. cieknący olej),zawodnik musi natychmiast opuścić tor.


Flaga żółto czerwona : słaba przyczepność ( na torze jest woda, olej, glina itp.)


Flaga biała z czerwonym krzyżem : krople deszczu w tej części toru


Flaga szachownica : to chyba każdy wie

Offline

 

#35 2009-01-21 19:40:25

gal anonim

Użytkownik

Skąd: zdolnegośląska
Zarejestrowany: 2007-11-25
Ujeżdżam: B12

Re: Sąsiedzi czasu nie marnują

Dzięki serdeczne, trzeba się tego nauczyć, ciekawy jestem czy będzie jakiś test po czesku do wypełnienia?????

Offline

 

#36 2009-01-21 21:04:41

mieciolee

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-14
Ujeżdżam: 600N

Re: Sąsiedzi czasu nie marnują

gal anonim napisał:

Dzięki serdeczne, trzeba się tego nauczyć, ciekawy jestem czy będzie jakiś test po czesku do wypełnienia?????

No na miejscu trzeba bedzie podpisac oswiadczenie ze zapoznales sie z regulaminem.

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Indian Pine Apartment for rent 50M fully furnished...