Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2008-12-09 09:05:33

kuba86bb

Użytkownik

1044582
Skąd: Bielsko - Biała / Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-19
Ujeżdżam: B6N '01
WWW

"Pętla śmierci"

Oto co mi siostra wysłała:

http://wiadomosci.onet.pl/1521517,2677, … skart.html

A tylko raz ją przewiozłem kawałeczek i już takie artykuły dostaje

Co Wy na to?

Offline

 

#2 2008-12-09 10:01:51

karolclio2

Użytkownik

4887232
Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2008-03-23
Ujeżdżam: Nebeski 600N "02r

Re: "Pętla śmierci"

Ten ,,Dziwny" szkoda mi słów na takich ludzi...

Offline

 

#3 2008-12-09 11:06:50

xz_666

Użytkownik

900039
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-13
Ujeżdżam: Black GSF 600N '97
WWW

Re: "Pętla śmierci"

kuba86bb napisał:

Oto co mi siostra wysłała:

http://wiadomosci.onet.pl/1521517,2677, … skart.html

A tylko raz ją przewiozłem kawałeczek i już takie artykuły dostaje

Co Wy na to?

co ja na to?

hmm..co kto sobie wiąże na szyi to juz jego sprawa..natomiast dla mnie to kolejny bzdetliwy artykuł na temat wyimaginowanego w Polsce wizerunku motocyklisty, który przez lata był tak właśnie postrzegany..oczywiście nie ma co wątpić ze są i tacy..ale ile juz było takich artykułów..dla mnie to juz jest nudne...na szczęście społeczeństwo na przstrzeni kilku ostatnich sezonów zauważąlnie się  oswoiło z motocyklem na drodze..i mam nadzieje że tego typu artykuły czy poszczególne jednostki pod nazwą "motocyklisty" nie bedą szargały opinii o motocyklistach

ps. a tak w ogóle to temat powinien sie znalezc w luznych gadkach tudzież gatkach

Ostatnio edytowany przez xz_666 (2008-12-09 11:15:46)


_______________
وليس للبحث عن أكثر أهمية

Offline

 

#4 2008-12-09 11:52:07

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: "Pętla śmierci"

Mnie się artykuł podoba. Nawet ten Dziwny. Ja wiem czy on taki dziwny? Przecież ta linka tylko ułatwi mu zadanie kiedy dojdzie do wypadku. On zejdzie - zero zmartwień, bólu, kalectwa. Inny bez linki może skończyć jak roślina. Rozumiem go. Sam nie założył bym linki. Po prostu brak mi umiejętności i jaj żeby to zrobić. Pytanie czy dobrze robię jeżdżąc bez niej? Przecież zakładam rodzinę. Bardziej im się przyda renta po mnie niż mąż/ojciec inwalida. Taki tok myślenia też jest zdrowy, rzecz w tym, że trzeba by było stosować go do wszystkiego. Dziś metr ode mnie przejechał Leon... 55 ton 50km/h... Ryzyko? Każdego dnia. Ważne że kolo zaznacza iż zna swoje możliwości. A linka to taka polisa ubezpieczeniowa na nie pozostanie kaleką.
cytat:"Ja nie chcę wystawiać rodziny na takie próby, nie chcę zmieniać sobie cewników. Dlatego założyłem "pętlę". Ja coś się stanie to raz, a dobrze."
Taki widok przekonuje, wierzcie mi. Wie to każdy kto kiedykolwiek widział bliską osobę, albo kumpla w podobnym stanie. Może odezwą się głosy sprzeciwu (Czejen na pewno by mną wzgardził i wyjechał z umoralniającą pro-katolicką gadką) ale poniekąd dlatego noszę kartę dawcy w portfelu. Moja rodzina wie, że nie zniósł bym przykucia do wózka/łóżka. A skoro moje organy mogą komuś pomóc to czemu nie? Poza tym jak jest napisane: ostrożność to jedno a przypadek drugie. Może być tak, że to nie Ty zawinisz.
Nie krytykuję tych zawodników, niemniej sam linki nie założę.
P.S.
Rozbawił mnie fragment:
"Policja nie ma danych pozwalających na stwierdzenie, czy którykolwiek ze zmarłych motocyklistów w chwili wypadku miał na sobie "pętlę śmierci"."
Co ulotniła się? Uległa degradacji? Przecież ślad po niej zostaje na szyi albo ucina głowę, poza tym drugi koniec pozostaje przy kierownicy. Nie trzeba być w CSI żeby to odkryć. Albo nie chcą ujawnić danych albo nie było wśród nich żadnego z linką.

Offline

 

#5 2008-12-09 11:55:53

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: "Pętla śmierci"

I z takich właśnie artykułów biorą się pojebane komentarze i poglądy na temat motocyklistów.


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

#6 2008-12-09 15:13:22

Tayla

Użytkownik

4110294
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-07-31
Ujeżdżam: K4 600S

Re: "Pętla śmierci"

taak bardzo to sprytne, zakladasz sobie linke na szyje, jedziesz 20km/h , wjezdzasz na glupia studzienke czy kamyczek, spadasz z moto i nie zyjesz..... rzeczywiscie, lepsze to niz sie lekko poobijac w takim razie idac ulica powinno sie trzymac odbezpieczony granat w rece bo a nuz sie potkniesz i kark zlamiesz? po co takie ryzyko, nie? lepiej zginac na miejscu...
wlasnie przez takie artykuly znajomi pytaja sie mnie czy i ja jezdze z linka na szyi.. i tlumacz pozniej takiemu ze sa na swiecie motocyklisci ale sa tez i samobojcy,,,

Ps. nosze przy sobie karte dawcy i rodzina wie ze warzywem nie chce byc,,,ale to ze nie mozna chodzic to nie jest koniec swiata,,

Offline

 

#7 2008-12-09 15:32:30

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: "Pętla śmierci"

troche dziwne to dla mni bo skad oni bira ta pewnosc ze linka tak dobrze zadziala , przecierz to moze im zrobic tylko wiecej krzywdy , przy ostrym dzwonie nie zawsze zmamiesz sobie kegoslup, za to z linka napewno ale nie oznacza to ze napewno zginiesz , pelno jest sparalizowanych przez pekniecie w kregach szyjnych kierujacych wozkiem za pomoca dmuchania w rurke


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#8 2008-12-09 15:54:42

Malutki

Użytkownik

8084744
Skąd: Swarzędz
Zarejestrowany: 2008-09-15
Ujeżdżam: Niebieski diabeł 600n '01

Re: "Pętla śmierci"

Ja tam nic do takiego sposobu nie mam. Każdy sam odpowiada za swoje życie, My narażamy je bardziej od innych jeżdżąc motocyklem i nikt nie powinien się sprzeciwiać, że tak nie jest. Jeśli wsiadasz na moto z myślą że po 3sec pojedziesz już 100km/h po drodze osiedlowej to nie widzę przeszkód dlaczego miałbyś nie założyć takiej linki. Osobiście nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, ale też rozumiem osoby tak postępujące to ich wybór, czy mając do wyboru w najlepszym wypadku paraliż, czy śmierć wybiorą to drugie. Inna sprawa, że się ma rodzinę i tylko głupcy nie biorą jej cierpień pod uwagę zadawalając własne braki i na to żadne tłumaczenie nie jest dobre. A i ja zawsze dodaje, że jak ktoś ma zamiar świrować to pal licho jak zabije siebie, ale niech pomyśli jaką krzywdę może wyrządzić innym...


Don't dream it. Drive it.

Offline

 

#9 2008-12-09 15:57:10

Tayla

Użytkownik

4110294
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-07-31
Ujeżdżam: K4 600S

Re: "Pętla śmierci"

chyba linka oprocz zlamania kregoslupa ma za zadanie cie po prostu udusic...co za pieeeekny sposob by umrzec

Offline

 

#10 2008-12-09 17:12:44

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: "Pętla śmierci"

Najlepsze są komentarze, po prostu miód malina.

Taką linkę  znalazłem w kufrze swojego gixxera, nówka sztuka+ kilka proporczyków do zamocowania, długość około 1,5 m.
Mogę ją odsprzedać, naprawdę profesjonalny sprzęt, szczegóły na priv.

Mnie wystarczy moja chwilowa krótkowzroczność

Offline

 

#11 2008-12-09 23:13:07

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: "Pętla śmierci"

Pitbull to byla linka do zabezpieczenia motocykla przed kradieża.


never trade luck for skill

Offline

 

#12 2008-12-10 07:09:46

GoB Lee

Użytkownik

9833937
Skąd: sulechów/zielona góra
Zarejestrowany: 2008-05-26
Ujeżdżam: 600 N 97r

Re: "Pętla śmierci"

Taaa ..szczerze ?? zna go ktos?
tego "dziwnego"
podoba mi sie jego podejscie "Bo ludzie zamienili się w nijakie miernoty, których wegetacją nie wstrząsają żadne impulsy woli – rzuca cytatem z Fryderyka Nietzschego"
Z tego artu... mozna było by wysnuc wniosek ze tylko tak mowi ..
zaprzecza sam sobie
"Jacek ma 28 lat i ksywę "Dziwny" ..."
Nie chcą, aby powstał choć cień prawdopodobieństwa, że ich bliscy lub znajomi dowiedzą się o ich nietypowym hobby.
chymm bo znajomi nie wiedza ze ja jestem jacek a drudzy nie wiedza ze ja mam ksywe "dziwny "

Znam swoje możliwości: nie robię "na żywca" tras wspinaczkowych, które mnie przerastają i nie rzucam się samotnie na setkę wygolonych byczków. Gdy mam na sobie pętlę, jeżdżę po dobrych drogach, nie szaleję ponad zwykłą miarę. Zawsze sam, zawsze w nocy – mówi.
a to ciekawe dlaczego zaklda "pętle" gdy zna swoje mozliwosci ...albo ma wlasnie takie mozliwosci lub tez jest kompletnym kretynem
Jezdzi tylko po dobrych drogach .....


"kochają szybką jazdę motocyklami i kilka razy w roku idą na całość: zakładają na szyję pętlę ze stalowej plecionki, koniec linki...."
"Jacek i Marek są do siebie zupełnie niepodobni, ale w tej sprawie mówią jednym głosem: zakładają "pętlę śmierci" nie po to, żeby szokować, wzbudzać podziw lub oburzenie. Zakładają ją tylko i wyłącznie dla siebie...."

......"Zawsze sam, zawsze w nocy – mówi......"

Dla mnie jest to poniekad rozwiazanie kiedy jestes sam bez dziewczyny rodziny i ect mozna isc po bandzie po calej lini granicy ...
Takie arty dla mnie to fikcja nie wydaje mi sie iz naprawde to robi z tego co pisze jest on typem człowieka ktory własnie jezdzi BMW "(widzialem na forum iz sie utarło powiedzenie o nich wszyscy chyba wiedza)
byc moze chcial zaswiecic przed kumplami byc moze autor txt wysnuł sobie to z palca byc moze niewiem ..
A jesli nawet to prawda ....pozostaje tylko cieszyc sie faktem iz robi to w nocy
Albo jestem na tyle głupi iz nie umiem dobrze zinterpretowac tego txtu lub ten txt jest tak głupi

Ostatnio edytowany przez GoB Lee (2008-12-10 07:12:55)


GdyOgieńNadTłokamiZgasłJużZłotoTarczPokryłaRdzaPodBakiemTylkoCiszaGraACiebieNieMaPośródNasPukaszJużDoNiebaBramAsfaltuWstęgaPusta ZnówTweKołaJejNieDotknąJużCzerńDrogiSkryjeSzaryKurzWŚciśniętymGardleBraknieSłów...Życia motocyklisty nie liczy sie w latach tylko w kilometrach MaQ

Offline

 

#13 2008-12-10 08:36:25

And'GP

Użytkownik

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-05-22
Ujeżdżam: 600 N '96 green

Re: "Pętla śmierci"

Jak zwykle idiotyczny artykuł wymyślony w przerwie na kawę, wszystko dla chwilowej sensacji... żałosne..
ale to przecież onet...

Offline

 

#14 2008-12-10 08:50:54

jansun

Użytkownik

3592142
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-11-23
Ujeżdżam: B12S'K1

Re: "Pętla śmierci"

Dla mnie "Pętla śmierci" jest wyrazem tchórzostwa. Najlepiej mieć wszystkich głęboko.... Jestem pewny, że dla każdej normalnej rodziny strata kogoś jest dużo większą tragedią niż inwalidztwo. Ci dwaj kolesie myślą tylko o sobie -> przepiękny przykład daleko posuniętego egoizmu prze duże E.

Pomijając sprawy rodzinne pozostaje kwestia stwarzania zagrożenia -> w nocy też są użytkownicy dróg i należy ich uszanować.


Pozdrawiam - Jansun

Offline

 

#15 2008-12-10 17:17:11

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: "Pętla śmierci"

Jansun powiedz mi gdzie tu jest egoizm? Lepiej odejść - wszyscy popłaczą ale w końcu dojdą do siebie (w końcu śmierć to nieodłączny element życia), czy też zmienić się w roślinę i patrzeć jak bliscy męczą się zajmując się Tobą, widzieć że nie możesz pracować, nie możesz spędzać z nimi czasu tak jak kiedyś itp. Zanim tak ostro kogoś skrytykujesz i nazwiesz go egoistą to zastanów się czy nie reprezentujesz ignorancji przez duże "I".

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Modest and cosy apartment in kingsland city