Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


  • Index
  •  » Wyjazdy
  •  » wypad na mazury po 20 czerwca, Jedzie ktos? bedzie ktoś?

#1 2008-06-03 19:06:22

xz_666

Użytkownik

900039
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-13
Ujeżdżam: Black GSF 600N '97
WWW

wypad na mazury po 20 czerwca, Jedzie ktos? bedzie ktoś?

czesc, jako że, wszystkie spotkania mnie omijają bo pracuje w weekendy a na tygodniu na 2 zmianę to może tak się uda:) Mianowicie po 20 czerwca mam urlop i szykuje sie na kilkudniowy wyjazd na mazury,zalezało wszystko bedzie generalnie od pogody, miejscowosci docelowej jeszcze nie znam moze Zgon lub okolice Wegorzewa.Jesli ktos w tym samym czasie planuje podobny wypad mozna by sie zebrac w kupie raźniej..:)Albo ktos z tutejszej braci bedzie juz na miejscu, zamierzam zjezdzic mazury wzdluż i wszerz....chetnych zapraszam:)

Ostatnio edytowany przez xz_666 (2008-06-03 19:07:14)


_______________
وليس للبحث عن أكثر أهمية

Offline

 

#2 2008-07-06 20:53:14

xz_666

Użytkownik

900039
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-13
Ujeżdżam: Black GSF 600N '97
WWW

Re: wypad na mazury po 20 czerwca, Jedzie ktos? bedzie ktoś?

..tak wiec witam ponownie po 2 tyg nieobecności..pomyślałem że podzielę się z Wami doznaniami z mojej pierwszej takiej poważniejszej wyprawy motocyklowej ( mója Kobietka dwie sakwy i torba na pokładzie).Trasa całkowita wyniosła Nas ok 950km z czego  300 to dojazd do pieknej mazurskiej miejscowosci Harsz położonej między dokładnie w połowie drogi Giżycko Węgorzewo.Wyruszyliśmy z pełnym ekwipunkiem w sobote 21 czerwca o 6:00.

http://images30.fotosik.pl/242/b7dc2b8b037cfa04.jpg

Trasa nasza rozpoczynała się z Warszawy dalej kierowaliśmy się na Pułtusk, aby jak najszybciej uciec z głownej "czerwonej" drogi na nieco boczne na mapie oznaczone kolorem żółtym, stamtad podążaleśmy w kierunku Makowa Mazowieckiego potem małymi miescinkami typu Sypniewo trzeba było podązac w strone Ostrołęki by 20km za nią odbić w prawie niezauważalny- ze względu na roboty drogowe - skręt w mieścinie łuby - Kurki, stamtą rozpoczęły sie juz pustelnickie klimaty droga pusta miedzy lasami pokierowała nas do Nowogrodu i stamtąd w
stronę Kolna ,gdzie po 16 km od Nowogrodu we wsi Rakowo Stare odbilismy na wspomniane Kolno..po paru minutkach (28km od Kolna) zrobilismy dopiero pierwszy przystanek w Piszu..Motocykl i my uzupełniliśmy płyny oraz zostawiliśmy co nie nasze tak by dalej juz tylko w pełni skupienia pokonywac mazurskie winkle i zakręty ..po Piszu czekał na nas Orzysz gdzie byłem bardzo ciekaw  trasy z Orzysza do Giżycka i kiedy przez cała drogę pogoda była piekna łacznie z błekitnym niebem to w połowie drogi Orzysz Gizycko złapał nas deszcz i skutecznie ograniczył swobodne pokonanie zakretów według mojego widzi misie, z pasazerka
sakwami i brakiem doswiadczenia trzeba było jak po omacku..gdy tylko winkle sie skoczyły przesało tez padac..deszczyk nie byl dokuczliwy i nas nie pomoczył ale pobawił co nie co frajdy ..dalej od Giżycka panowie drogowcy położyli nowy asfalt i droga byłaby piekna gdyby nie 3 miejsca gdzie ruch był jednostronny ale jak ktos pojedzie w polowie lipca nawet to mysle ze bedzie tam juz skonczone:)..Trasa do punktu "b" zajęła nam ok 6,5 g i bylismy w szoku bo liczylismy na to jako niedoswiadczeni z postojami ok 9g a nawet dłuzej..wbrew tego co czytalismy N I C  nas nie bolało i cała trase pokonalismy z jednym małym postojem na tankowanie i kawe w Piszu...
Pierwszy dzień powoli dobiegał końca, a że była to noc świętojańska to załapaliśmy sie na okoliczna impreze nad jeziorem gdzie jak sie okazało poznaliśmy większośc okolicznych mieszkańców.

http://images33.fotosik.pl/311/e3f57098a2cc269e.jpg

Pierwszy dzień powoli dobiegał końca, a że była to noc świętojańska to załapaliśmy sie na okoliczna impreze nad jeziorem gdzie jak sie okazało poznaliśmy większośc okolicznych mieszkańców.


http://images31.fotosik.pl/310/a2fc918c3040632d.jpg

Na mazurach spedzilismy tydzien i przez cały ten czas dopisywała pogoda także praktycznie codziennie ( po za 1 dnie choroby mojej ukochanej gdzie wygrały zatoki i katar) zwiedzalismy mazurskie miejscowości w okolicy trójkata Węgorzewo Kętrzyn Giżycko..Pierwsze kilka dni poświecilismy na zwiedzanie poniemieckich bunkrów których w tej okolicy jest cale mnóstwo..jak ktoś zainteresowany to poza "Wilczym Szańcem" polecam Mamerki w których to bunkry sa niezniszczone a płatna jest tylko 1 strefa w pozostałych dwóch bunkry pochowane sa w lasach gdzie komary nie daja życ  i dlatego tez pozostałe strefy obejrzelismy pobieżnie zreszta nie było tez co z Motocyklem zrobic gdyz jest to teren bardzo duży a parking w Mamerkach nie wzbudził mojego zaufania gdzyz motocykl stał niepewnie na ziemistym miekkim podłozu a w okolicy ciekawych dzieciaków nie brakowało...co do bunkrów nie bede sie oczywiście rozpisywał bo nie wszytkich to interesuje ale polecam kotlet pułkownika w "Wilczym Szańcu"

W drodze do Gierłoży i Mamerek

http://images29.fotosik.pl/242/46871e9dac26fd20.jpg


http://images31.fotosik.pl/310/17756d9ff8835d5a.jpg

Bedąc tam tydzień i jezdzac po wiekszej czesci mazur to co mnie dziwiło to motocyklistów jak na lekalrstwo a Ci których mijalismy lub widzielismy to turysci zza Odry dosłownie polskich motonitów na mazurach widziałem ze trzech i jednego chyba jakos za Orzyszem w drodze powrotnej na Ciemnym GSF w wersji naked z mała szybką -SERDECZNIE POZDRAWIAM jeszce raz )))
Polecam Wam taka trasę jesli ktoś nie był ..droga była tez ok jedynie okolice mamerek i Harszu troche dziurawe ale po drugie stronie trasy Gizycko Wegorzewo we wsiach juz droga super i jeszcze mniej aut = 1% ))))))))..polecam tez trase z Kętrzyna do Węgorzewa przez Barciany jest to szlak zamków Krzyżackich droga z Barcian jest super nawierzchnia dobra i można pojezdzic...

Motocykl z takim bagazem mnie nie zawiódł i spisał sie na medal, jedynie jezdzac po troche nie równych drogach w tym dojazd do mamerek i wilczego szancza po kamienistej drodze spowadował obluzowanie sie lusterka,podstawki centrlnej, i srub w ramie oraz podnóżków...wszystko to w pare minut dało sie dokrecic i nie mam do Niego o to pretensji w koncu to motocykl i w dodatku nie enduro...

W wolnej chwili nad jez.Harsz po dokręceniu juz wszystkich śrub które się o to prosiły:))

http://images34.fotosik.pl/311/5a709e5f6c8fc3d7.jpg

Powrót spowrotem minął nam znacznie gorzej, gdyż mojej Kobietce spakowalismy za dużo do plecaka przez co siedziała nie do konca dobrze wywołujac u mnie bóle lewego barka i nadgarstków, nastepnie powyżej 100km zaczeły pojawiac sie drgania na prawym podnóżku pasażera od wydechu,co powodowało duzy dyskomfort i drętwienie całej nogi pasażera..nie wiem czy  sa do wymiany te gumowe podkladki które mocuja go do podn ózka oraz te w podnozkach kierowcy gdyz maja luzy pomimo dokrecenia..

http://images34.fotosik.pl/311/b79f57b395c8afec.jpg

A wracajac do trasy powrotnej wjezdzajac do Warszawy o 18 w piatek od kepy potockiej do konca trasy czyli do murów wyscigów konnych czekał na nas koszmarny korek,był to dla mnie niedoswiadczonego motocyklisty prawdziwy survival motocykl z PEłNYM bakiem bagazami i pasażerką z ciezkim plecakiem swoje wazył ale że to Taki a nie inny Motocykl to bardzo mi pomógł i lawirując miedzy autami dojechaliśmy cali gdzie kilometr przed metą złapała nas burza i całych do suche zmoczyła.......ale było super!!
Pozdrawiam tych co doczytali ten tekst do końca gdyż za pewne czytanie go jest jak ta jazda w korku

Ostatnio edytowany przez xz_666 (2008-07-06 21:30:49)


_______________
وليس للبحث عن أكثر أهمية

Offline

 

#3 2008-07-06 23:00:13

Derik

Użytkownik

Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2007-11-23
Ujeżdżam: GSF600N 2000 BLUE
WWW

Re: wypad na mazury po 20 czerwca, Jedzie ktos? bedzie ktoś?

Ładna relacja.
"...gdyż mojej Kobietce spakowaliśmy za dużo do plecaka przez co siedziała nie do końca dobrze wywołując u mnie bóle lewego barka i nadgarstków..." - daliście czadu niema co.

Offline

 

#4 2008-07-06 23:28:05

masher1000

Godfather

1087966
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-15
Ujeżdżam: black B6 '99 + B12,5 K7
WWW

Re: wypad na mazury po 20 czerwca, Jedzie ktos? bedzie ktoś?

Bardzo fajna relacja, zazdroszczę i szkoda, że pojechałeś na urlop tak wcześnie bo możnaby się zgadać ale ja niestety w tym czasie miałem sesję itp. a mogliśmy pojechać na 2 takie same bandziorki z plecaczkami jeżeli chodzi o to, że wszyskie spotkania Cię omijają bo pracujesz w weekendy - wpadnij do nas w czwartek na spotkanie (co tydzień o 18 - raz w Szwejku, raz na Galerii Mokotów).


__________________
Born to be Bandit
http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif

Offline

 

#5 2008-07-07 09:31:48

xz_666

Użytkownik

900039
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-13
Ujeżdżam: Black GSF 600N '97
WWW

Re: wypad na mazury po 20 czerwca, Jedzie ktos? bedzie ktoś?

masher1000 napisał:

Bardzo fajna relacja, zazdroszczę i szkoda, że pojechałeś na urlop tak wcześnie bo możnaby się zgadać ale ja niestety w tym czasie miałem sesję itp. a mogliśmy pojechać na 2 takie same bandziorki z plecaczkami jeżeli chodzi o to, że wszyskie spotkania Cię omijają bo pracujesz w weekendy - wpadnij do nas w czwartek na spotkanie (co tydzień o 18 - raz w Szwejku, raz na Galerii Mokotów).

w kupie zawsze raźniej ale było super i na pewno trzeba bedzie to powtórzyć i wtedy może sie uda wieksza ekipa choc na weekend wybrac...a co do mojej pracy to jak nazłość w srode mam wolne a od czwartku do niedzieli włacznie jade od 15 do 23...ale pocieszam sie ze moze jakos niebawem uda mi sie zmienic prace )


_______________
وليس للبحث عن أكثر أهمية

Offline

 
  • Index
  •  » Wyjazdy
  •  » wypad na mazury po 20 czerwca, Jedzie ktos? bedzie ktoś?

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Accommodatie AltĂśtting