Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#16 2008-05-08 07:00:23

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Bractwo Suzuki

Ja osobiście się nie ubiegałem, ale poczytałem, posłuchałem i mnie to zdecydowanie się nie podoba. Jak dla mnie miast "bractwem" zwać się winni "sektą", "kliką" coś w tym stylu.

Offline

 

#17 2008-05-08 07:46:10

WolfRaider

Użytkownik

493185 oraz 4860207
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-13
Ujeżdżam: GSF 1250SA K7
WWW

Re: Bractwo Suzuki

piotras007 napisał:

Po prostu buraki to są i już!!!  Szlachcice w dupę kopani!!!

Piszesz także o mnie i o Tomku, waż więc słowa.

@inni
Selekcja jest z prostego powodu - Bractwo to ludzie dorośli, miejsce, w którym ma być zabawa, a nie konieczność użerania się z takimi tekstami.
Dostanie się ta, to żadna sztuka. Chodzi o to, by ktoś petenta znał i mógł o nim powiedzieć "tak, to spoko koleś, nie żaden awanturnik i cham".
Jeśli nie ma się obecnie nikogo, kto mógłby taką opinię wystawić, wystarczy przejść się dwa, trzy razy na spotkania BS, dać się poznać i już się jest wciągniętym.

P.S.
Moja pochwała Bractwa wynika z faktu, że do niego przynależę i coś o nim wiem. I nie podobają mi się bezpodstawne potwarze. Jednak Bandit crew także jest w porządku i tak, jak napisałem w poście powitalnym, sprawiliście bardzo pozytywne wrażenie. Dlatego tu się zapisałem.


GS500E `93 - fajne było moto, ale już nie ma
GSF 1250SA K7

Offline

 

#18 2008-05-08 08:27:26

 macbo

Użytkownik

4868539
Skąd: Milanówek/Wawa
Zarejestrowany: 2008-02-28
Ujeżdżam: bordowy, 650 SA, K7

Re: Bractwo Suzuki

To i ja dolacze swoje trzy grosze - piotras - takie teksty "Po prostu buraki to są i już!!!  Szlachcice w dupę kopani!!" zupelnie sa nie na miejscu - psuje to opinie oi Nas jako zgromadzeniu - jestesmy dorosli i poddawanie sie emocja nie ma tu sensu a zwlaszcza wyzywanie innych ktorych nie znasz.
Nie udalo Ci sie dostac do Bractwa to nie znalazles inna ekipe w postaci PBC i powinienes byc zadowolony a nie skupiac sie na BS.
Wolf - przepraszam Cie i Ciebie TOmku za slowa naszego kolegi. Ponioslo go i tyle. Lepszym pomyslem bylaby wspolna integracyjna impreza na ktorej dwa nasze zgromadzenia moglyby sie poznac.
Ja tez probowalem sie zapisac do BS - nie udalo sie i nie ma sprawy dzieki temu naleze do PBC i jestem z tego powodu dumny i z radosica nosze nasza koszulke.
Pozdrawiam

Offline

 

#19 2008-05-08 10:23:04

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Bractwo Suzuki

Widzę że muszę rozwinąć swój pogląd. Jak dla mnie to takie podejście do rekrutacji jest słuszne przy spełnieniu kilku warunków.
1. Wspólna kasa;
2. Podobne poglądy;
3. Potrzeba łączenia się w organizacji o określonej ilości członków.
Nie znam tych ludzi i jak powiedział Wolf nie powinniśmy obrzucać ich epitetami, a nazwanie BS przeze mnie "bucami" jest spowodowane tym, że z takich organizacji wieje, przynajmniej dla mnie, pozerstwem (choć nie musi tak być). Tak jak są narciarze barowi. Świetny strój, świetne nary, przynależność do jakiejś grupy jeżdżącej w Alpy a w rzeczywistości narty rzadko kosztują śniegu. To trochę tak jak Simak rzucił hasło z zsiadaniem z moto na sygnał itp. Może mam wypaczony pogląd ale już taki mam. Obym się mylił. Mam też nadzieję, że raczej nawiążemy współpracę z BS niż byśmy mieli rywalizować.

Offline

 

#20 2008-05-08 15:45:14

flores

Użytkownik

Skąd: Wawa Bemowo
Zarejestrowany: 2008-04-28
Ujeżdżam: 600N 97`

Re: Bractwo Suzuki

A ja najpierw trafiłem na Polish Bandit Crew!!! I zostałem członkiem. Dopiero potem znalazłem BS.

Czytając forum BS mam jednak ochotę należeć również do Bractwa.


so far so good

Offline

 

#21 2008-05-08 17:23:13

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Bractwo Suzuki

ja tez najpierw dostalem sie na bandit crew,ale jak zaczynam czytac te teksty o bs to nie wiem czy chcialbym tam przynalezec.jasne  spotkac sie z innymi motocyklistami jest milo.pogadac wypic piwo posmiac sie.ale spotkanie takie moze nastapic podczas jakiejkolwiek przejazdzki, przystanku w lesie ,nad morzem ,przy przeprawie promowej.skoro kolesie jezdza motocyklami to pewnie ze moga sobie pogadac i wcale nie trzeba nalezec do jakiegos bractwa.bandit crew troche inna sprawa.wiele motocykli- jedna wspolna sprawa.zeby moto chodzilo tak jak trzeba.takze bandit crew ma zawezone grono do fascynatow wlasnie tego modelu ale czy to bractwo suzuki czy latajacych dywanow to juz inna bajka.respect dla Wolfa i Tomka,bo znja sie na rzeczy i moga tam zyskac jakies uznanie ,ale ja zwykly antek -pewnie by patrzyli na mnie z gory czy cos.a tu na bandit crew nie wazne czy wiem jak sie ustawia zawory czy tylko wiem gdzie sie leje benzyne i piwo-zawsze jest sie do jakiejs wypowiedzi dolaczyc i chyba wszyscy sa rowno traktowani( niektorzy rowniej??- nie wiem nic  o tym).

tyle ode mnie .


never trade luck for skill

Offline

 

#22 2008-05-08 17:51:53

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Bractwo Suzuki

Jacekrysiek napisał:

respect dla Wolfa i Tomka,bo znja sie na rzeczy i moga tam zyskac jakies uznanie ,ale ja zwykly antek -pewnie by patrzyli na mnie z gory czy cos.a tu na bandit crew nie wazne czy wiem jak sie ustawia zawory czy tylko wiem gdzie sie leje benzyne i piwo-zawsze jest sie do jakiejs wypowiedzi dolaczyc i chyba wszyscy sa rowno traktowani( niektorzy rowniej??- nie wiem nic  o tym).

tyle ode mnie .

To powiem wam ze kompletnie nie wypowiadam się na tematy techniczne na stronach Bractwa Suzuki
Mało tego rzadko tam nawet pisuje.Ja taki czytacz jestem


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#23 2008-05-08 17:56:16

Karbiker

Użytkownik

6740798
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2008-02-12
Ujeżdżam: Yamaha FZS 1000 z 03r.
WWW

Re: Bractwo Suzuki

Moi Drodzy i po co te kłótnie! Jeżeli BS chce mieć takie, a nie inne warunki "naboru" do siebie to OK! My mamy na luźno, a oni trochu inaczej! Ja też jak stawiałem pierwsze kroki w światku motocyklowym chciałem należeć do nich i nosić ich podkoszulkę! Po pewnym czasie chciałem odnowić swoje konto na forum i tu okazała się wielka D...! Pisałem, dzwoniłem i nic nie wskórałem, a chodziło o dwa no może trzy kliknięcia Admina! Zrezygnowałem wówczas z tego i nie płaczę! Jestem od ponad 2 lat na Grupie-Południe i od jakiegoś czasu też z WAMI! JEST super i mam tylko nadzieje, że nic się nie zmieni!Pozdrawiam Wszystkich i uważam, że dwa kółka mają nas łączyć, a nie dzielić na gorszych lub tych lepszych, w zależności tylko od tego jaką się ma podkoszulkę, logo lub naszywkę!


__________________________________________________________________________________________
Zmieniać poglądy bez przymusu - świadectwo rozwoju; pod przymusem - sztuka przystosowania, też wysiłek.
http://www.bikepics.com/members/karbiker/ http://mototurystyka.socjum.pl/
Demoludy---->Jincheng Knight JC50Q---->GS 500E---->Bandit 600S---->Fazer 1000---->...cdn?

Offline

 

#24 2008-05-08 22:00:28

mario

Użytkownik

526633
Skąd: podkarpacie
Zarejestrowany: 2008-04-16
Ujeżdżam: Bandit 650S K5
WWW

Re: Bractwo Suzuki

Ja byłem cierpliwy i po miesiącu od wysłania formularza dostałem dzisiaj:
"Witaj w Bractwie Suzuki! Twoje dane wymienione ponizej zostaly wystawione na stronie WWW Bractwa. Jesli masz jakies uwagi - skontaktuj sie z administratorem odpowiadajac na ten email..."

Generalnie jestem czytaczem z charakteru , myślę że te dwa fora się całkiem fajnie uzupełniają.

Ostatnio edytowany przez mario (2008-05-08 22:01:19)


--
Bandit 650S K5

Offline

 

#25 2008-05-09 02:05:08

 piotras007

Użytkownik

7406154
Skąd: Strzelce Kraj. (lubuskie)
Zarejestrowany: 2008-02-26
Ujeżdżam: Czerwony 600S K2

Re: Bractwo Suzuki

Panowie spokojnie!!!! Nikogo nie chciałem obrażać ani nic nich z tych rzeczy!! Po prostu sobie ostro zażartowałem i tyle!!
Ja do nich wcale się nie zapisywałem i nie chciałem się zapisywać.
Mój żart nie był skierowany ani w Tomka ani Ciebie WolfRaider tylko jak już to w administratorów tego forum (no chyba że nimi jesteście, no to upssss!! )
A tak na przyszłość to nie bądźcie tak śmiertelnie poważni!!! Trochę luzu!!!!


Porozumienie ponad podziałami

Offline

 

#26 2008-05-09 07:12:21

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Bractwo Suzuki

Widzę że masz podobne poczucie humoru do mojego

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl