Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2009-11-10 09:20:36

okrop

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-18
Ujeżdżam: B12S '03
WWW

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

Dlaczego wymagana jest pelna data urodzin - bez mozliwosci jej ukrycia?
Domyslam sie ze np administracja lubi sprawdzic moj wiek, ale nie lubei utomatycznego powiadamiania o urodzinach i ew innych detalach zwiazanych z urodzinami - lacznie z tym zeby znajomi szperali

wiek - jestem za, pelna data urodzin publiczna raczej nie.

jest "nowa dzisiajsza aktywnosc" ale nie widze listy nowych od ostatniej wizyty - niezaleznie keidy byla.
Nie ma tez opcji oznacz wszsytkie jako przeczytane - albo jeszcze nie spotkalem.

Ostatnio edytowany przez okrop (2009-11-10 09:28:05)


okrop.
krk
B12S 03'
http://images.spritmonitor.de/326035_3.png

Offline

 

#32 2009-11-10 09:46:12

Karbiker

Użytkownik

6740798
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2008-02-12
Ujeżdżam: Yamaha FZS 1000 z 03r.
WWW

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

Mi się tutaj bardzie podobało, niż tam! Wczoraj się zarejestrowałem i pierwsze wrażenie racze na minus! Jak dla mnie jest mnie czytelne niż to! Jak już pobawię się trochę nim dodam coś więcej od siebie! Pozdrawiam i dzięki Wam, ze to że jeszcze coś wam się chce!


__________________________________________________________________________________________
Zmieniać poglądy bez przymusu - świadectwo rozwoju; pod przymusem - sztuka przystosowania, też wysiłek.
http://www.bikepics.com/members/karbiker/ http://mototurystyka.socjum.pl/
Demoludy---->Jincheng Knight JC50Q---->GS 500E---->Bandit 600S---->Fazer 1000---->...cdn?

Offline

 

#33 2009-11-10 10:25:40

jackRM

Moderator

5632613
Call me!
Skąd: Rzym
Zarejestrowany: 2008-12-07
Ujeżdżam: R1 RN12
WWW

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

Karbiker napisał:

Mi się tutaj bardzie podobało, niż tam! Wczoraj się zarejestrowałem i pierwsze wrażenie racze na minus! Jak dla mnie jest mnie czytelne niż to! Jak już pobawię się trochę nim dodam coś więcej od siebie! Pozdrawiam i dzięki Wam, ze to że jeszcze coś wam się chce!

Karbiker, czy Ty czytales regulamin pun.pl. ???
Jak nie, to prosze Cie przeczytaj go ze zrozumieniem.
Nasz kolega suzikala przytoczyl go pare postow wczesniej.


--------------------------------------------------------
second place is just a name for the first loser

Offline

 

#34 2009-11-10 11:00:28

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

okrop napisał:

Dlaczego wymagana jest pelna data urodzin - bez mozliwosci jej ukrycia?
Domyslam sie ze np administracja lubi sprawdzic moj wiek, ale nie lubei utomatycznego powiadamiania o urodzinach i ew innych detalach zwiazanych z urodzinami - lacznie z tym zeby znajomi szperali

wiek - jestem za, pelna data urodzin publiczna raczej nie.

jest "nowa dzisiajsza aktywnosc" ale nie widze listy nowych od ostatniej wizyty - niezaleznie keidy byla.
Nie ma tez opcji oznacz wszsytkie jako przeczytane - albo jeszcze nie spotkalem.

Okrop, poszperaj w ustawieniach swojego profilu - są tam dwie opcje - 1. Wyświetl nową zawartość od ostatniej wizyty, 2. cała zawartość nie przeczytana.
Kto pyta, nie błądzi.

A co do daty: - jest wymagana do pełnej aktywacji i tyle. A poza tym nie wyświetla się pod profilem i żeby ją odczytać, to trzeba poszperać w profilu.
PS: Ukrywanie wieku jest domeną przede wszystkim kobiet.


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

#35 2009-11-10 11:39:29

okrop

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-18
Ujeżdżam: B12S '03
WWW

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

krzysztofmielnik, przylapales mnie
Oznaczanie jako przeczytane znalazlem.
Naprawde engine nowego forum mi sie podoba. Kawal dobrej roboty - tylko odrobinka czasu na oswojenie i przeniesienie aktywnosci


okrop.
krk
B12S 03'
http://images.spritmonitor.de/326035_3.png

Offline

 

#36 2009-11-10 11:46:20

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

Okrop, ja też jak zobaczyłem to skomplikowane cudo to się przeraziłem - ale jak się poszpera - to wszyscy nabierzemy wprawy powodzenia.


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

#37 2009-11-11 23:46:01

cleaner1

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-08-12
Ujeżdżam: GSF 650S K6

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

Kilka pytań:

Czy awatar musi być z zewnętrznego źródła lub ze standardowych grafik? Nie mozna np wykorzystać własnego zdjęcia? np tego samego co dodajemy do profilu?
Czy podanie daty urodzenia nie moze byc wymuszone przy rejestracji? Skoro jest potrzebna...

Czemu nie każdy link z forum nie otwiera się w nowej zakładce??? Np link do strony którą ktoś wpisał w informacjach kontaktowych? Moim zdaniem powinien się otwierać w nowym...

Czy aby na pewno musimy udostepniac EXIFa zdjecia z galerii? Ja bym nie chcial, zeby kazdy wiedzial ze robie zdjecie komorka czy lustrzanka za 10tys zl... Nazwy plikow tez nie powinny byc widoczne...

Już nie pytanie - proponuje na forum kategorię "test" - niech tam ludziki uczą się wysyłać, edytować posty... Patrzeć na ustawienia... Tak jak np jest to na grupach newsowych.

jj

Ostatnio edytowany przez cleaner1 (2009-11-12 01:05:19)

Offline

 

#38 2009-11-12 01:12:44

Wojt

Użytkownik

3596953
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-02-15
Ujeżdżam: B6NV

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

cleaner1 napisał:

Czy awatar musi być z zewnętrznego źródła lub ze standardowych grafik? Nie mozna np wykorzystać własnego zdjęcia? np tego samego co dodajemy do profilu?

Można - po prostu wgrywasz swoje zdjęcie z dysku, albo wrzucasz na www.imageshack.us i załączasz link

cleaner1 napisał:

Czy podanie daty urodzenia nie moze byc wymuszone przy rejestracji? Skoro jest potrzebna...

"(...) prosimy o uzupełnienie daty urodzenia (...) inaczej system nie akceptuje Waszych profili i nie jesteśmy w stanie Was aktywować (...)" -> czyli najprawdopodobniej forma zabezpieczenia się przed "spam botami" -> http://polishbanditcrew.pl/index.php?/f … e-profili/

cleaner1 napisał:

Czemu nie każdy link z forum nie otwiera się w nowej zakładce??? Np link do strony którą ktoś wpisał w informacjach kontaktowych? Moim zdaniem powinien się otwierać w nowym...

Jack się tym zajął, więc powinno hulać -> http://www.polishbanditcrew.pun.pl/view … 164#p83164
Jeśli jednak nadal coś nie bangla, to przytrzymując "Shift" i klikając na link - otworzysz go na nowej karcie/w nowym oknie. Ta sama opcja jest w Operce i FF pod przyciskiem rolki w myszce.

cleaner1 napisał:

Już nie pytanie - proponuje na forum kategorię "test" - niech tam ludziki uczą się wysyłać, edytować posty... Patrzeć na ustawienia... Tak jak np jest to na grupach newsowych.

Poligon doświadczalny -> temat "Pierdoły i gryzmoły" -> możesz tam bezpiecznie potestować -> http://polishbanditcrew.pl/index.php?/t … -gryzmoly/

Ostatnio edytowany przez Wojt (2009-11-12 01:23:18)

Offline

 

#39 2009-11-12 01:47:09

cleaner1

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-08-12
Ujeżdżam: GSF 650S K6

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

Wojt napisał:

cleaner1 napisał:

Czy awatar musi być z zewnętrznego źródła lub ze standardowych grafik? Nie mozna np wykorzystać własnego zdjęcia? np tego samego co dodajemy do profilu?

Można - po prostu wgrywasz swoje zdjęcie z dysku, albo wrzucasz na www.imageshack.us i załączasz link

Z dysku? na pewno?
Bo link ze strony to nie sposób.... :-/

cleaner1 napisał:

Czemu nie każdy link z forum nie otwiera się w nowej zakładce??? Np link do strony którą ktoś wpisał w informacjach kontaktowych? Moim zdaniem powinien się otwierać w nowym...

Jack się tym zajął, więc powinno hulać -> http://www.polishbanditcrew.pun.pl/view … 164#p83164
Jeśli jednak nadal coś nie bangla, to przytrzymując "Shift" i klikając na link - otworzysz go na nowej karcie/w nowym oknie. Ta sama opcja jest w Operce i FF pod przyciskiem rolki w myszce.

Wiem, że miał się zająć - dlatego piszę, że nie do końca wyszło... :-)
Z przeglądarkami i skrótami sobie radzę - chodzi jednak o standard.

cleaner1 napisał:

Już nie pytanie - proponuje na forum kategorię "test" - niech tam ludziki uczą się wysyłać, edytować posty... Patrzeć na ustawienia... Tak jak np jest to na grupach newsowych.

Poligon doświadczalny -> temat "Pierdoły i gryzmoły" -> możesz tam bezpiecznie potestować -> http://polishbanditcrew.pl/index.php?/t … -gryzmoly/

Nikt tam nie trafi z głównej strony - a moim zdaniem powinno to byc na najwyzszym poziomie...

pozdrawiam

jj

Offline

 

#40 2009-11-12 08:13:47

jackRM

Moderator

5632613
Call me!
Skąd: Rzym
Zarejestrowany: 2008-12-07
Ujeżdżam: R1 RN12
WWW

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

celowo siedzi w podforum.
Parę klików więcej tylko nauczy szukania nowych
A tak apropo szukania to nowa wyszukiwara...jest extra


--------------------------------------------------------
second place is just a name for the first loser

Offline

 

#41 2009-11-12 10:57:30

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

Nieee , Tragedia! i nie dlatego ze zla czcionka tlo i kolory.
Problem w tym ze od paru miesiecy przegladam forum w pracy , robie to ukradkiem stad wymyslilem sobie ze bede przegladal je w linksie .. no i o ile stare forum dobrze sie tu uklada to nowe niezbyt , czy moge prosic o nie przechodzenie na nowe forum ze wzgledu na mnie i inne osoby korzystajace z linksa ?


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

#42 2009-11-12 11:46:17

cleaner1

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-08-12
Ujeżdżam: GSF 650S K6

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

anarcho napisał:

Nieee , Tragedia! i nie dlatego ze zla czcionka tlo i kolory.
Problem w tym ze od paru miesiecy przegladam forum w pracy , robie to ukradkiem stad wymyslilem sobie ze bede przegladal je w linksie .. no i o ile stare forum dobrze sie tu uklada to nowe niezbyt , czy moge prosic o nie przechodzenie na nowe forum ze wzgledu na mnie i inne osoby korzystajace z linksa ?

Zmień pracę  :-)))))

jj

Offline

 

#43 2009-11-12 11:46:32

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

Postanowione i odwrotu nie ma.


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

#44 2009-11-12 12:23:37

jackRM

Moderator

5632613
Call me!
Skąd: Rzym
Zarejestrowany: 2008-12-07
Ujeżdżam: R1 RN12
WWW

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

anarcho napisał:

Nieee , Tragedia! i nie dlatego ze zla czcionka tlo i kolory.
Problem w tym ze od paru miesiecy przegladam forum w pracy , robie to ukradkiem stad wymyslilem sobie ze bede przegladal je w linksie ..

moja propozycja to zmienic sobie w profilu - na stale- na skina : IPBoard Lo-Fi.
I forum w linksie zobaczysz.


--------------------------------------------------------
second place is just a name for the first loser

Offline

 

#45 2009-11-12 13:32:59

anarcho

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra / Sulechów
Zarejestrowany: 2008-01-03
Ujeżdżam: B12S 01

Re: Nowe forum - uwagi i sugestie użytkowników

faktycznie, dobra zarejestrowalem się i aktywowałem konto, teraz czekam na prawdziwa aktywacje


Je ne sais pas
Je ne comprends pas

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Acacia Marina, luxurious Duplex, walkable beach