Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2009-10-15 19:03:55

Denzel

Użytkownik

460577
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2009-10-08
Ujeżdżam: B12S '00
WWW

Bandit 1200S - szeroka kierownica

Mam pytanko. W moim bandicie jest założona akcesoryjna, szeroka kierownica firmy LUCAS. Przez złą pogodę nawinąłem na nim od niedzieli 200km i jakoś jeszcze się nie przyzwyczaiłem. W XJcie kierownica była węższa.
Efekt mam taki że jak śmigam prosto, to jest fajnie i wygodnie, ale jak wchodze w zakręty to zwalniam bardziej niż na XJcie bo mam wrażenie że jakoś gorzej działa przeciwskręt. Nieraz wydaje się jak by w ogóle nie działał i musze kręcić kierownicą tam gdzie chcę jechać.... Jadąc po prostej przeciwskręt działa i do tego mam wrażenie ze jadę na sprzęcie który jest dużo lżejszy w porównaniu do XJty, tzn. bardzo łatwo się pochyla.
Tak sobie myślę że chyba za wolno wchodzę w te zakręty albo ta kiera mi nie pasi, albo muszę zrobić 1000km żeby się przyzwyczaić do nowego moto.
Co myślicie na ten temat ?

PS. Z motorkiem jest raczej wszystko OK, jak puszczam kierownicę to jedzie prosto, nie myszkuje, nie ściąga. Luzu na łożysku główki ramy nie ma.


CZ350 -> XJ600S ->  Bandit 1200S

Offline

 

#2 2009-10-15 20:09:05

maryjan

Użytkownik

1301343
Skąd: Kraków NH
Zarejestrowany: 2009-07-28
Ujeżdżam: TDM 4tx| był GSX 750

Re: Bandit 1200S - szeroka kierownica

Przyzwyczaisz się
Miałem odwrotny problem - po przesiadce z szerszej na węższą, ale po kilkuset km kładę się w końcu jakoś w zakręty

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl