Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#31 2009-10-13 11:22:04

okrop

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-18
Ujeżdżam: B12S '03
WWW

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Prosze kogos z uprawnieniami, o przeniesienie postow offtopowych do tematu juz istniejacego w sprawach klubowych. ty sa niepotrzebnym smieciem wprowadzajacym zamieszanie.


okrop.
krk
B12S 03'
http://images.spritmonitor.de/326035_3.png

Offline

 

#32 2009-10-13 11:47:15

krzysztofmielnik

Ojciec Moderator - Naczelny Baner PBC

2593112
Call me!
Skąd: Rybnik / Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-29
Ujeżdżam: XL1000V '00

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

synciol napisał:

Wierze że na forum są w większości bardziej wyrozumiali ludzie niż ( masher1000),tak jak ( pkuczek ) jestem dość mało wylewny.Czy to wada?.Jak znajdę post w którym będe mógł pomóc napewno pomoge.Wobec tego że brak postów według niektórych nie upoważnia do otrzymania naszywki,rezygnuje z niej na rzecz kogoś bardziej aktywnego.

Naszywki są znakiem przynależności do PBC. Powinni otrzymać je ci, którzy cośkolwiek do tego forum, do ludzi z nim związanych się przyznają, a sami zainteresowani są nam znani.

Synciol - zarejestrowałeś się 2009-04-08 i napisałeś nam tu na forum 4 posty, czyli średnio wychodzi 0,66 posta miesięcznie. Bardzo widać to zaangażowanie w sprawy forum, szczególnie w tym, że trzeba było upominać się o napisanie coś więcej w powitalnym poście.
Powiesz, że tu liczy się ilość... Nie, przede wszystkim jakość, ale ilość postów jest także wskaźnikiem zaangażowania w nasze wspólne sprawy, nie tylko w Przywitalni: siema, cześć i czołem.

Pkuczek, - jesteś nowy, daj nam szansę Cię poznać, nie tylko od strony małomówności i chęci kupienia B12S. 

Chłopaki, tu nie chodzi o małomówność, powściągliwość i argument - nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie - to forum to nie jest sprawa wyłącznie problemów technicznych i odpowiedzi na nie; na tym forum są ludzie, którzy między sobą tworzą tę specyficzną atmosferę. Nie przypominam sobie też, żebym was kiedykolwiek zastał na czacie - a nie trzeba wiele, choćby życzyć nam miłego dnia, czy pochwalić się pogodą u siebie.

Może zauważyliście, że wypowiadamy się także w tematach luźnych gadek - nawet o prozaicznych rzeczach. Mnie wczoraj kilku z nas pomogło znaleźć dobry sklep z oponami zimowymi, a przy okazji podpowiedzieli, co i jak, i które wybrać.

To są nasze sprawy, niby błahe, ale dają poczucie, że na tym forum można liczyć na pomoc nie tylko w sprawach motocykla. 

Zanim więc ocenicie negatywnie postawę któregokolwiek z moderatorów i użytkowników - najpierw sami sobie odpowiedzcie na pytanie: "Co dajecie od siebie dla PBC? a nie: "co mi się należy od PBC?".

Dlatego proponuję takie rozwiązanie: świeżakom zwrot kasy, a temat naszywek na razie odłóżmy na późniejszy termin.


Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

PBC gratulujemy Moderatorów.

Offline

 

#33 2009-10-13 11:50:08

Mikelito

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-12-17
Ujeżdżam: Bandit 600 N z 1999

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

krzysztofmielnik napisał:

synciol napisał:

Wierze że na forum są w większości bardziej wyrozumiali ludzie niż ( masher1000),tak jak ( pkuczek ) jestem dość mało wylewny.Czy to wada?.Jak znajdę post w którym będe mógł pomóc napewno pomoge.Wobec tego że brak postów według niektórych nie upoważnia do otrzymania naszywki,rezygnuje z niej na rzecz kogoś bardziej aktywnego.

Naszywki są znakiem przynależności do PBC. Powinni otrzymać je ci, którzy cośkolwiek do tego forum, do ludzi z nim związanych się przyznają, a sami zainteresowani są nam znani.

Synciol - zarejestrowałeś się 2009-04-08 i napisałeś nam tu na forum 4 posty, czyli średnio wychodzi 0,66 posta miesięcznie. Bardzo widać to zaangażowanie w sprawy forum, szczególnie w tym, że trzeba było upominać się o napisanie coś więcej w powitalnym poście.
Powiesz, że tu liczy się ilość... Nie, przede wszystkim jakość, ale ilość postów jest także wskaźnikiem zaangażowania w nasze wspólne sprawy, nie tylko w Przywitalni: siema, cześć i czołem.

Pkuczek, - jesteś nowy, daj nam szansę Cię poznać, nie tylko od strony małomówności i chęci kupienia B12S. 

Chłopaki, tu nie chodzi o małomówność, powściągliwość i argument - nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie - to forum to nie jest sprawa wyłącznie problemów technicznych i odpowiedzi na nie; na tym forum są ludzie, którzy między sobą tworzą tę specyficzną atmosferę. Nie przypominam sobie też, żebym was kiedykolwiek zastał na czacie - a nie trzeba wiele, choćby życzyć nam miłego dnia, czy pochwalić się pogodą u siebie.

Może zauważyliście, że wypowiadamy się także w tematach luźnych gadek - nawet o prozaicznych rzeczach. Mnie wczoraj kilku z nas pomogło znaleźć dobry sklep z oponami zimowymi, a przy okazji podpowiedzieli, co i jak, i które wybrać.

To są nasze sprawy, niby błahe, ale dają poczucie, że na tym forum można liczyć na pomoc nie tylko w sprawach motocykla. 

Zanim więc ocenicie negatywnie postawę któregokolwiek z moderatorów i użytkowników - najpierw sami sobie odpowiedzcie na pytanie: "Co dajecie od siebie dla PBC? a nie: "co mi się należy od PBC?".

Dlatego proponuję takie rozwiązanie: świeżakom zwrot kasy, a temat naszywek na razie odłóżmy na późniejszy termin.

Pozwolę sobie zmodyfikować powiedzenie J.F. Kennediego:

Nie pytaj co PBC może zrobić dla Ciebie, pytaj co ty możesz zrobić dla PBC

Pozdr

Michu


Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie.

Offline

 

#34 2009-10-13 13:30:05

Pkuczek

Użytkownik

4615410
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2009-10-10
Ujeżdżam: Był GS 500e - B12 s

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Dziekuje za mądre podejscie do tematu (krzysztofmielnik) szacunek:) i sorki za zamieszanie. Moze za jakiś czas poznamy sie bardziej to bedzie okazja:)


Nie każdy motocyklista to dawca, gwałciciel lub satanista...

Offline

 

#35 2009-10-13 23:38:36

synciol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-08
Ujeżdżam: 650 k5

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Zgadzam się w 100% z moderatorem,tylko dlaczego mała aktywność na forum eliminuje niektórych z chęci identyfikowania z Wami.Za moje negatywne oceny moderatorów i uczestników forum przepraszam.

Offline

 

#36 2009-10-14 06:25:57

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Zakończcie temat, lista naszywek jest do 15 października, kto jest chętny niech się zapisze (prawo nie działa wstecz )
Następne zamówienie jakichkolwiek gadżetów niech  będzie podane z jakimiś warunkami ale tu już proszę nie mieszać.

1.Ilona x 1
2.Zegar x 1
3.maslo1984 x 1
4. ZaQaZ x2  (o ile okres karencji już za mną )
5. Iksiamar x 1
6. czaszkot x 2 (pieniądze przelałem 04-10-09)
7. okrop x2
8. biker6_2007 x 2
9. Filonxxxl x 3 (poszedł przelew)
10. Blink  x 2 ( przelew zrobiony )
11.nezka x2 ( przelew zrobiony)
12.Grzesiek82 x 1 (przelew zrobiony)
13.Pkuczek x1 (przelew zrobiony)
14.synciol x1 (przelew zrobiony)
15.


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

#37 2009-10-14 11:29:56

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Zatem następnym razem Mazi nie uruchamiaj procedury bez konsultacji.

Offline

 

#38 2009-10-14 11:43:59

THOMAS

Pogotowie warsztatowe

4181981
Skąd: Warszawa - Ursynów
Zarejestrowany: 2009-04-06
Ujeżdżam: GSF 600N+S;)

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Wybacz MAZI ale nie mogę obejść tego co tu się dzieje obojętnie...

Być może pewne kwestie nie zostały do tej pory jasno i klarownie określone bo z tego co rozmawiałem z ludźmi, PBC rządzi się prawami demokracji i swobody.

Myślę że wiele osób potwierdzi moje słowa że o ile uczestnictwo w PBC „kompletnych kretynów” którzy niczym pijawki czerpią wiedzę i leczą swoją chorą psychikę onanizując się do kubeczka z logo nie stanowi poważnego problemu o tyle świadomość że taki user ma czelność nakleić na motocykl lub nosić na kurtce czy koszulce logo PBC (a przez co szarga dobre imię społeczności) może wku...ić..

Każdy z nas dobrowolnie stał się userem forum ale nie zapominajmy że nie każdy staje się członkiem społeczności PBC do czego przecież dąży udział w tym forum. Nie odpowiada mi leczenie problemów z samoakceptacją w taki właśnie sposób..

Choć zupełnie to ode mnie niezależne nie zgadzam się na udostępnianie logo społeczności PBC userom takim jak: synciol, Pkuczek, moomin którym według mnie należy się BAN.

Jeśli chodzi o inicjatywę MAZI to w 100% szacun za kolejną pracę i jeśli chodzi o poniesione do tej pory na ten cel nakłady jestem w stanie je zablokować tak aby naszywki rozdysponowane zostały zgodnie z ustaleniami „członków społeczności” w swoim czasie np. na urodzinach PBC na których niech zgadnę zabraknie wspomnianych userów tak jakoś z przyczyn niezależnych pewnie;)


http://www.motostat.pl/user_images/10474/icon3.png

Offline

 

#39 2009-10-14 12:19:10

kr4kus

Użytkownik

4177494
Skąd: Sulejówek (W-wa)
Zarejestrowany: 2008-03-17
Ujeżdżam: B6 '96

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Panowie trzeba było wcześniej ustalić jakieś zasady, a nie teraz robicie awantury. Mazi nie pierwszy raz robi coś dla forum (i chwała mu za to!), zawsze gadżety były dostępne dla wszystkich. Pozwólcie więc dokończyć Maziemu spokojnie kolejną akcję, a sami zamiast bić tutaj pianę zacznijcie ustalać jakieś zasady związane z tym komu dać naszywkę, komu kubek, a komu stringi z logiem.


Pozdrawiam!

Krzysiek.

Offline

 

#40 2009-10-14 13:15:06

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Kurwa a czy kiedykolwiek były jakieś konsultacje do do koszulek, naklejek i innych rzeczy ?
To tak jakby zabronić komuś nowemu przyjechać na ustawkę albo na imprezę PBC.
"Ty nie przyjeżdżaj bo jesteś nowy" albo "Ty się nie udzielasz więc nie masz prawa pić z nami wódki"

Jak ktoś ma jakieś "ale" to proszę uwzględnić to w regulaminie bo skąd nowy użytkownik ma wiedzieć że nie ma prawo sobie zamówić naszywki czy naklejki ?

Te naszywki są ostatnią rzeczą którą podjąłem się zrobić, na forum jest tyle ludzi że każdy może coś dać od siebie.
To tyle ode mnie


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

#41 2009-10-14 13:25:30

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Mazi wyluzuj.Rozumiem twoja frustracje.Dlatego napisałem "...Zostawmy ten wątek jak jest i zakończmy sprawę.Następne gadżety będą już dostępne tylko po weryfikacji.Zasady ustalimy.Spokojnie z tym nie widzę problemów..."
I proszę nie bijcie już piany.Bo zaczynacie zachowywać się jak Dzieci.
Proszę mniej spamu.Bo takim zachowaniem to zostaniecie sami ze sobą bo strasznie zniechęca do działania.


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#42 2009-10-14 13:34:30

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Spoko, ja jestem wyluzowany

Jeszcze dodam tylko że to o co są tu kłótnie powinno być ujęte w regulaminie.


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

#43 2009-10-15 20:07:37

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Lista zamknięta, prosze o przesłanie mi na PW adresów do wysyłki jeżeli ktoś nie podał w przelewie


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

#44 2009-10-21 15:44:51

czaszkot

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-02

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

Dzień dobry panie Mazi

jak tam wygląda sprawa z naszywkami ??

pozdrawiam. OLE !!

Offline

 

#45 2009-10-21 21:56:51

Rabuś

Użytkownik

Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2009-08-29
Ujeżdżam: Czarny n 600

Re: Naszywka PBC - Lista chętnych

jeżeli ktoś się rozmyśli odkupię lub zajmę miejsce. za późno zobaczyłem wątek ;/

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl