Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2009-09-20 23:31:45

jocker

Użytkownik

12677881
Skąd: Bydgoszczy,Szubin,Poznań
Zarejestrowany: 2008-04-29
Ujeżdżam: czerwona strzała 600s

Puszka kontra puszka

Jadę sobie dziś od dziewczyny swoją puchą Nexusem i w Miejscowości Wolwark spotykam dziadka w drugiej puszce. Trwają roboty drogowe (drogrę zjebali że uj..) poustawiane są na drodze znaki/tablice by nie wjechać na przeszkodę typu 0.5 m krawężnik. Dziadek omija taki znaki i krawężnik z 1.5 m zapasem, a ja z drugiej strony - prędkość zdroworozsądkowa - myślę odbije do prawej i się zmieścimy - a tu nic - lusterka poszły (tylko - na całe szczęście). Gościu nawet się nie zatrzymał - więc zawróciłem i kita za nim, dogoniłem, wyprzedziłem, hamowałem, zatrzymałem, jak w Policji....  Gadka szmatka (dobrze, że nie trafiłem na 5 karków - ale byłem zabezpieczony..>nieważne) Patrze dziadek z babcią - nie wiem, czy pod wpływem, czy się bał - ale dziwny był. Trochę go przycisnąłem, na lusterko używane starczy. Policję myślałem wzywać, ale z tego co wiem to by dojebali mi i dziadkowi i nic bym z tego nie miał. Najważniejsze, że nie było czołówy....


Sposób na życie...     
http://www.youtube.com/watch?v=sKt8DYqglDc

Offline

 

#2 2009-09-20 23:37:28

jackRM

Moderator

5632613
Call me!
Skąd: Rzym
Zarejestrowany: 2008-12-07
Ujeżdżam: R1 RN12
WWW

Re: Puszka kontra puszka

jocker napisał:

dobrze, że nie trafiłem na 5 karków - ale byłem zabezpieczony..

miałeś klamkę ?


--------------------------------------------------------
second place is just a name for the first loser

Offline

 

#3 2009-09-20 23:40:43

Bronas

Użytkownik

8460271
Skąd: ZG, Nowogród Bobrz.
Zarejestrowany: 2009-08-17
Ujeżdżam: B6N K2 BLUE

Re: Puszka kontra puszka

jackRM napisał:

jocker napisał:

dobrze, że nie trafiłem na 5 karków - ale byłem zabezpieczony..

miałeś klamkę ?

Pewnie miał blokadę kierownicy...

Offline

 

#4 2009-09-20 23:42:07

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Puszka kontra puszka

jackRM napisał:

jocker napisał:

dobrze, że nie trafiłem na 5 karków - ale byłem zabezpieczony..

miałeś klamkę ?

klamke? pewnie cale drzwi jak tarcze trzymal .dziadek pomyslal ze Spartan po niego przyszedl i pekl


never trade luck for skill

Offline

 

#5 2009-09-20 23:45:43

jocker

Użytkownik

12677881
Skąd: Bydgoszczy,Szubin,Poznań
Zarejestrowany: 2008-04-29
Ujeżdżam: czerwona strzała 600s

Re: Puszka kontra puszka

miałem klamkę pneumatyczną - makarowa- i gaz używany w policji, oraz niezły speed by spierdalać w razie czego ...

Ostatnio edytowany przez jocker (2009-09-20 23:48:33)


Sposób na życie...     
http://www.youtube.com/watch?v=sKt8DYqglDc

Offline

 

#6 2009-09-21 00:11:36

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Puszka kontra puszka

jocker napisał:

miałem klamkę pneumatyczną - makarowa- i gaz używany w policji, oraz niezły speed by spierdalać w razie czego ...

no to ladne rzeczy sie wozi w aucie .ciekawy jestem czy to standardowe wypoisazenie nexi. takie ogolne zapytanie: wielu z was wozi takie wspomagacze ze soba . az tak jest niebezpicnzie na polskich dorgach ze trzeba gnata wozic.?? serio pytam

Ostatnio edytowany przez Jacekrysiek (2009-09-21 00:11:51)


never trade luck for skill

Offline

 

#7 2009-09-21 09:05:36

RafalS600

Użytkownik

575065
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-02
Ujeżdżam: 600S 2004r

Re: Puszka kontra puszka

Ja ostatnio strasznie żałowałem że nie mam (do dzisiaj szukam tego czerwonego passata)...myślę nad jakąś pałką przymocowaną do moto... to ogólnie zależy od temperamentu...jak ktoś ci celowo zajedzie albo zrobi coś głupiego to można pomyśleć "o kurde...jedź przede mną boś niebezpieczny" albo "zaraz cie dorwe huju" (ja sobie pomyślałem to drugie) i skończyło się jak się skończyło.... ogólnie lepiej mieć jak nie miec...nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda


Po odkręceniu rollgazu wchodzisz w inną rzeczywistość... najważniejsze żebyś dał rade z niej wrócić...

Offline

 

#8 2009-09-21 09:45:24

Mikelito

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-12-17
Ujeżdżam: Bandit 600 N z 1999

Re: Puszka kontra puszka

A ja wam wszystkim proponuję broń która potocznie jest zwana "Vanishing Mega Fist" co w wolnym tłumaczeniu oznacza znikającą wielką piąchę.

Sposób użycia:

1. Mówimy "Dzień Dobry"
2. Następuje użycie "Mega Fist"
3. Mówimy "Do widzenia"
4. Odwracamy się i idziemy z powrotem do auta/motocykla pamiętając aby szeroko zawijać nogami (krok kowboja)

Przy prawidłowym użyciu "Mega Fist" żadne pneumatyczne makarowy ani gaz pieprzowy nie bedzie potrzebny.


Pzdr

Ostatnio edytowany przez Mikelito (2009-09-21 09:45:53)


Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie.

Offline

 

#9 2009-09-21 11:07:45

marek10240

Użytkownik

7171791
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-10-06
Ujeżdżam: B6 99'

Re: Puszka kontra puszka

Haha a ja lusterkiem wale po łbie pacanów, normalnie odkręcam i wale prosto w ryj

Offline

 

#10 2009-09-21 11:22:53

zaqaz

Użytkownik

9427565
Skąd: Cieszyn (okolice)
Zarejestrowany: 2009-09-09
Ujeżdżam: B600N'99

Re: Puszka kontra puszka

No ja w swojej konserwie wożę piękną lekko skorodowaną (Rusty Style) rurkę (choć przekrój kwadrat) długości stosownej do rozmiarów skrzynki narzędziowej, oficjalnie przedłużenie dźwigni do klucza (tego do zmiany kół) bom wątlej siły chłopina. Raz postanowiłem zrobic eksperyment i jak to na filmach bywa, miałem to to ustrojstwo w rękawie (zmieniałam kolo, pobocza brak, jakiś palant zaczął mieć pretensje że pół drogi moja fura zajmuje, a drugie pół mój zad, kluczyk wsunąłem do rękawa i jakaś dyskusja się zaczęła, spokojna, aczkolwiek mocno denerwująca jegomościa) kiedy w gościu ciśnienie osiągnęło poziom znany z kreskówek (jajko na łbie się ścina) wysuwam rzeczony klucz z rękawa prosto w łapę. Nim odjechał zdarzył tylko rzucić że w sumie to pe()is go obchodzi gdzie to koło zmieniam, bo to nie jego dupę rozwali jakiś rozpędzony tir...

No nie wiem czy to zasługa klucza czy epickiej sceny jego dobycia, ale jak trzeba to nie tylko za dźwignię może robić... teraz szukam równie pomocnego narzędzie do dokręcania szprych w Bonie


"Nihil fieri potest dementius, quam scientem in eum locum venire, ubi libertatem sis perditurus."
"Nic nie może być bardziej głupiego, jak świadomie przyjść na takie miejsce, gdziebyś miał stracić wolność."

Pozdrawiam
ZaQaZ

Offline

 

#11 2009-09-21 12:01:19

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Puszka kontra puszka

Nie lubię gości co wychodząc z Auta zabierają ze sobą jakiś Gadżet.Miałem dwie takie akcje....Tak więc najlepiej załatwić to po męsku jak już mamy taka ochotę.
Ja się uspokoiłem i nie wyskakuje do byle chłystka który ma jakieś "halo".Załatwiam to na spokój.Szkoda zdrowia i czasu.


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

#12 2009-09-21 20:00:27

SandWorm2004

Użytkownik

7505702
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2009-04-03
Ujeżdżam: GSF 600N 95r

Re: Puszka kontra puszka

No to ładne akcje
Ja swego czasu miałem paralizator z miotaczem gazu pieprzowego i to spokojnie wystarcza żeby uspokoić niewygodnego człowieka...już sam widok łuku elektrycznego miedzy elektrodami sprawia ze robi się miękko po nogami ale wszystko co dobre szybko się kończy bo paralizator popsuł się od przypalania papierosa
Zgadzam się z Tomkiem ze wszystko trzeba załatwić na spokojnie i po męsku... ale tylko z gościem z którym da się gadać... bo z 2 metrowa Buła która mówi tylko "ZAJEBIE CIE!" przecież nie da się gadać

Offline

 

#13 2009-09-21 21:56:25

jocker

Użytkownik

12677881
Skąd: Bydgoszczy,Szubin,Poznań
Zarejestrowany: 2008-04-29
Ujeżdżam: czerwona strzała 600s

Re: Puszka kontra puszka

SandWorm2004 napisał:

No to ładne akcje
Ja swego czasu miałem paralizator z miotaczem gazu pieprzowego i to spokojnie wystarcza żeby uspokoić niewygodnego człowieka...już sam widok łuku elektrycznego miedzy elektrodami sprawia ze robi się miękko po nogami ale wszystko co dobre szybko się kończy bo paralizator popsuł się od przypalania papierosa
Zgadzam się z Tomkiem ze wszystko trzeba załatwić na spokojnie i po męsku... ale tylko z gościem z którym da się gadać... bo z 2 metrowa Buła która mówi tylko "ZAJEBIE CIE!" przecież nie da się gadać

No bo,... do zapalania papierosa służy zapalniczka, bądź zapałki
Ja zostawiłem sprzęt wspomagający w samochodzie i podszedłem tak bez niczego - mówię sobie raz kozie śmierć... - od razu mnie nie zajebią, bo niby po co, no chyba, że zwiali z psychiatryka ... hhehehe


Sposób na życie...     
http://www.youtube.com/watch?v=sKt8DYqglDc

Offline

 

#14 2009-09-21 22:44:50

zaqaz

Użytkownik

9427565
Skąd: Cieszyn (okolice)
Zarejestrowany: 2009-09-09
Ujeżdżam: B600N'99

Re: Puszka kontra puszka

Generalnie to ja pacyfistą jestem jakby ktoś kiedyś to do czegoś potrzebował, zresztą, już na sam wygląd bliżej mi do troskliwego misia niż rottweilera, tak więc...
To był raczej test reakcji niż stwarzanie realnego zagrożenia dla czyjegoś uzębienia


"Nihil fieri potest dementius, quam scientem in eum locum venire, ubi libertatem sis perditurus."
"Nic nie może być bardziej głupiego, jak świadomie przyjść na takie miejsce, gdziebyś miał stracić wolność."

Pozdrawiam
ZaQaZ

Offline

 

#15 2009-09-24 21:18:31

jocker

Użytkownik

12677881
Skąd: Bydgoszczy,Szubin,Poznań
Zarejestrowany: 2008-04-29
Ujeżdżam: czerwona strzała 600s

Re: Puszka kontra puszka

No i zakupiłem nowe lusterka, dziś je pomalowałem i wstępnie założyłem - kupiłem 2 sztuki jako, że inne niż wcześniejsze, tylko dziwne - prawe normalne, a lewe asferyczne... wygląd nawet ...


Sposób na życie...     
http://www.youtube.com/watch?v=sKt8DYqglDc

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl