Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#16 2009-09-08 17:20:01

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: Przywitania...i inne posty

Zróbmy licznik godzin,
1 miejsce-Wolf

Offline

 

#17 2009-09-08 17:41:57

zuluss

Użytkownik

501758
Skąd: Poznań/Luboń
Zarejestrowany: 2008-10-10
Ujeżdżam: Czarny Bandzior 650 A K7

Re: Przywitania...i inne posty

ale wchodząc ns stronke mamy juz opcje kto jest online i kto dzis odwiedził forum


Mnóstwo wyjazdów i tyle samo powrotów !
[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.

Offline

 

#18 2009-09-08 17:48:34

xz_666

Użytkownik

900039
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-13
Ujeżdżam: Black GSF 600N '97
WWW

Re: Przywitania...i inne posty

Pitbull200 napisał:

Zróbmy licznik godzin,
1 miejsce-Wolf

      Troche ta gatka jałowa, sam kiedys skrzetnie odpisywałem, bo tak wydawało mi sie kultura wymaga, pisalem "siema" "witam" i cos tam jeszcze na zmiane by sie nie powtrzało..no ale przy obecnej liczbie przyrostu uzytkownikow na forum ciezko cos innego napisac  i staje sie troche to takie bezcelowe i masowe. Sam nie odpisuje od kilku miesiecy juz na te powitania.Nie mam nic przeciwko i niech pozostaną, aby wiadomo było z kim mamy do czynienia..ale moze bez odpowiedzi jako wątek zamkniety.


_______________
وليس للبحث عن أكثر أهمية

Offline

 

#19 2009-09-08 20:24:14

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Przywitania...i inne posty

A co Wy tak z tym licznikiem? Jeżeli ktoś chce nabijać posty to krzyż mu na drogę. Mnie to gila. Najlepiej jakby była opcja wyłączenia licznika i problem zamknięty. Niestety liczniki na forach opracowano z myślą o tym, że najaktywniejsi najwięcej pomagają. Ale to fikcja. Da się to wyłączyć? Jak tak to wyłączmy, jak nie to przestańmy ględzić. Jak ktoś chce być mistrzem w "siemaniu" lub "cze" to niech będzie mistrzem. Chcesz się witać to witaj - nie chcesz nie witaj.

Offline

 

#20 2009-09-08 20:51:24

Mazi

Gadgetman

2424896
Skąd: Sulechów / Zielona góra
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: 600 N, K1

Re: Przywitania...i inne posty

Jak mówi mój dziadek "Lepiej się witać niż żegnać " 

Sam osobiście nie rozpisuje się w przywitalni długimi zdaniami ale popieram


Feel it, do it, Bandit !

Polacy są tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca !

Offline

 

#21 2009-09-08 21:21:18

manitou

Użytkownik

4217214
Skąd: Bydgo-Nakło
Zarejestrowany: 2008-12-03
Ujeżdżam: B12 S 01'

Re: Przywitania...i inne posty

Ja tez w sumie popieram... Staralem sie witac wszystkich bo wydawalo mi sie to mile (sam bylem swiezy i cieszyl mnie fakt ze mam 2 strony takich "siema, cze" ). Tylko nie myslalem ze piszac czesto jedno slowo zachowuje sie tak jak swiezak ktory pisze kiepskie przywitanie No nic, poprawie sie ale licznik postow i tak mam gdzies. Chetnie bym go usunal zeby nie bylo problemu

Offline

 

#22 2009-09-08 23:01:25

jocker

Użytkownik

12677881
Skąd: Bydgoszczy,Szubin,Poznań
Zarejestrowany: 2008-04-29
Ujeżdżam: czerwona strzała 600s

Re: Przywitania...i inne posty

macie problemy - no naprawdę - jak przeszkadzają wam liczniki to usuńcie i dajcie na czas, albo nic, co za różnica - powitalnia ma jeden niezaprzeczalny aspekt - każdy nowy pisze choć parę slow, które go przybliżają, świadczą coś o nim, można go jakoś wsadzić w szufladę ...


Sposób na życie...     
http://www.youtube.com/watch?v=sKt8DYqglDc

Offline

 

#23 2009-09-09 00:22:46

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Przywitania...i inne posty

ja wyznaje zasade przwitan taka : dobre przywitanie - dobra odpowiedz. na kogos kto jedzie z wzoru tylko - to klawiatury nie marnuje ale jak ktos napisze cos fajnego i dowcipnego staram sie dotrzymac kroku. ale czytam sobie wszystkie raczej .moze kiedys sie zaloguje moj sasiad , jakis wujo czy siostrzeniec .milo by bylo


never trade luck for skill

Offline

 

#24 2009-09-09 02:09:19

kr4kus

Użytkownik

4177494
Skąd: Sulejówek (W-wa)
Zarejestrowany: 2008-03-17
Ujeżdżam: B6 '96

Re: Przywitania...i inne posty

Marqs napisał:

A co Wy tak z tym licznikiem? Jeżeli ktoś chce nabijać posty to krzyż mu na drogę. Mnie to gila. Najlepiej jakby była opcja wyłączenia licznika i problem zamknięty. Niestety liczniki na forach opracowano z myślą o tym, że najaktywniejsi najwięcej pomagają. Ale to fikcja. Da się to wyłączyć? Jak tak to wyłączmy, jak nie to przestańmy ględzić. Jak ktoś chce być mistrzem w "siemaniu" lub "cze" to niech będzie mistrzem. Chcesz się witać to witaj - nie chcesz nie witaj.

Podpisuje się obydwiema rękoma i nogami

Najpierw była dyskusja jak ma wyglądać powitanie. Został stworzony "formularz".  Teraz stworzycie wzór jak ma wyglądać odpowiedź? Trochę to bez sensu się robi.


Pozdrawiam!

Krzysiek.

Offline

 

#25 2009-09-09 11:23:01

Czejen

Użytkownik

1429520
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-15
Ujeżdżam: Honda CBR 600 F4 Sport '02 #46

Re: Przywitania...i inne posty

radekb napisał:

Dajcie spokój. To może jeszcze banować osoby, które nie odpowiedziały na przywitanie?
Skoro tak, to ja chyba wylecę z tego forum, bo od ponad roku przestałem w ogóle do przywitalni zaglądać.

a ja pod tym się podpiszę !
też do przywitalni nie zaglądam. niestety Tomku chyba za dużo bzdurnych reguł wynosisz z bractwa suzuki - nie mówię tego złośliwie. tutaj powinno się witać jak się chce, odpowiadać na przywitania również. nie będziemy ustanawiać jedynego kanonu pisania i odpowiadania.
jak chcecie wiedzieć z kim piszecie na forum, to obok rubryki 'ujeżdżam' dołączcie rubrykę 'wiek' i tyle...

licznik godzin ? a co to komu powie ? rozumiem, że sezon powolutku się kończy, skończyły się wakacje i troszkę się nudnawo robi, ale dajcie spokój z tymi pomysłami...


edit:
a po za wszystkim to przywitalnia miała sens na początku - jak było 100 użytkowników i wszyscy się znali, nikt nie był anonimowy. teraz niestety jest to prawie jak ścigacz.pl i przywitalnia nie jest nikomu potrzebna.
Amen.

Ostatnio edytowany przez Czejen (2009-09-09 11:24:44)


_________________________________________________
Pamiętaj gdzie Twój Kraj, Gdzie Dom Twój, bratni śpiew,
I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny !

Offline

 

#26 2009-09-09 12:23:30

kuba86bb

Użytkownik

1044582
Skąd: Bielsko - Biała / Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-19
Ujeżdżam: B6N '01
WWW

Re: Przywitania...i inne posty

Tomek napisał:

ooo właśnie.Ja bym wyłączył te liczniki.A zamiast tego wstawił kiedy ostatni raz się logował na forum

To było by najlepiej obrazujące jak aktywna jest dana osoba i myślę że lepsze od licznika.
A co do sprawy przywitalni to są zady i walety, przywitalnia po części utrudnia życie tym którzy tylko przyjdą zadadzą jedno pytanie i pójdą, i to jest pozytyw dla mnie bo jak by same takie osoby/posty były to było by do dupy, i dobrze jest wiedzieć kto dołącza do tego forum w czym może ewentualnie pomóc czy z kąd jest. ale z drugiej strony nie rozumiem po co odpisywać na przywitania? Wiem że to miłe itp. ale on sie ma z nami przywitać powiedzieć coś o sobie a my każdego sie pytać raczej nie bedziemy po jakich trasach śmiga czy że miło go widzieć. Za dużo nas już jest. Ja bez bicia się przyznam że w przywitalni nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem ale jak mnie ktoś zainteresuje to sprawdzę chętnie co o sobie napisał.

Ja widzę takie rozwiązanie

1) Zrobić wątek jeden w którym będzie obsługa "gości" i ludzie z zewnątrz bez logowania będą mogli tam zadawać takie szybkie pytania jak bedziemy chcieli to się im odpowie albo linka do strony poda gdzie jest odpowiedź, a jak nie to nie i przynajmniej takie osoby nie bedą przywitalni zaśmiecać,
2) W przywitalni zrobić tak żaby był jeden post i wątek się odrazu zamykał bo takie odpowiadanie (wg mnie) jak rozbudowane by ono nie było jest bez sensu,
3) Licznik wywalić zostawić kiedy sie delikwent logował ostatni raz albo ile razy w ciągu ostatniego tygodnia i tyle.

To jest mój pomysł na problem, ale ja sie nie znam

Ostatnio edytowany przez kuba86bb (2009-09-09 12:25:41)

Offline

 

#27 2009-09-09 12:47:03

Czejen

Użytkownik

1429520
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-15
Ujeżdżam: Honda CBR 600 F4 Sport '02 #46

Re: Przywitania...i inne posty

tylko po co ?
jeśli licznik postów jest zły, to każdy inny licznik będzie jeszcze gorszy, łatwiejszy do zmanipulowania i mniej miarodajny.
albo wywalajcie wszystkie liczniki i koniec, albo zamknijcie ten durny temat bo nic nie wnosi do życia forumowego...


_________________________________________________
Pamiętaj gdzie Twój Kraj, Gdzie Dom Twój, bratni śpiew,
I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny !

Offline

 

#28 2009-09-09 13:20:12

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: Przywitania...i inne posty

Taa, to chyba jednak lepiej zamknąć ten temat.

Offline

 

#29 2009-09-09 13:29:07

Arab

Użytkownik

Skąd: Lipsko/ Melton Mowbray/Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-04-24
Ujeżdżam: czarne B12S K1

Re: Przywitania...i inne posty

No wlasnie, jalowa troche ta dyskusja. Jak dla mnie to kazdy powinien sie przedstawiac i witac jak chce. Czy napisze 5 slow czy 105 to dla mnie nie ma roznicy. A i tak chocby ktos napisal powiesc o sobie w przywitalni to pewnie znajdzie sie jakas osoba ktorej i tak cos bedzie niepasowac. Nie bylo wzoru przywitania to bylo komus zawsze zle ze za malo ktos o sobie napisal, ze nie napisal czym sie jego dziadek i babcia zajmuja i jakiego koloru skarpetki nosi Powstal wzor to znowu co niektorym niepasilo, ze ludzie sie sztywno wedlug wzoru witaja i za malo poetyckie te przywitania. A przeciez do cholery nie to jest chyba w tym forum najwazniejsze. I tak kazdy moze jakies falszywe dane o sobie podac, a tak naprawde to sie ludzie poznaja gdy sie spotykaja osobiscie a nie przed ekranem komputera. Wiec dla mnie nie ma roznicy co i ile ktos o sobie napisze i co ktos inny na to odpowie. Zwykle czesc czy siema jest jak najbardziej ok. wedlug mnie. Najwazniejsze w tym forum dla mnie jest to ze ludzie pomagaja tu sobie i ze jest naprawde spoko atmosfera i do tego naprawde duzo mozna sie nauczyc. I tak trzeba trzymac Panowie i Panie. Pozdro.

Offline

 

#30 2009-09-09 15:18:07

Tomek

Modern-Father

Zarejestrowany: 2007-11-25

Re: Przywitania...i inne posty

To była propozycja.Jako że nie wszystkim pasuje to trudno.Każdy ma swoje racje.Nawet dobrze niektóre umotywowane.
Tak więc jeżeli macie takie życzenie to zamknijcie temat jeśli jeszcze macie chęć o tym podyskutować zostawiam otwarty.

PS.Krzysiu ja nawet zapomniałem jak wygląda strona Bractwa Suzuki więc mi nic tu proszę nie Imputuj


[b]Tomek
http://ggmania.eu/ico/links/947886001256820708.gif
Lepiej być 30 minut później Niż 30 lat za wcześnie

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl