Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


  • Index
  •  » Wyjazdy
  •  » Pytanie o fajne miejsca w Dolomitach Alpach

#1 2009-07-09 23:12:55

mum001

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-02-10
Ujeżdżam: Bandytę 1250s K7
WWW

Pytanie o fajne miejsca w Dolomitach Alpach

Ello

Jak w temacie, pod koniec sierpnia jak co roku, jedziemy z kilkoma kolesiami połatać po górkach. Już zjeździliśmy Austrię i myślimy o Dolomitach, Alpach we Włoszech, Niemczech, Może Francji, Szwajcarii.
Jak znacie jakieś fajne miejsca warte zobaczenia i przejechania, będę w wdzięczny.
W necie jest sporo stron z opisanymi trasami, ale może podrzucie jakiś nowy pomysł

pozdr
mum001

Offline

 

#2 2009-07-15 11:09:56

kuben

Użytkownik

2132518
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-05-14
Ujeżdżam: 650S K5

Re: Pytanie o fajne miejsca w Dolomitach Alpach

Siema, nie mam doświadczenia w wyjazdach na moto, ale zimą w góry jeżdżę co sezon. Wiem, że to całkiem inna bajka ale miejsca w których byłem gwarantują przepiękne widoki zarówno zimą jak i latem Do tej pory największe wrażenie zrobiły na mnie Alpy Francuskie a konkretnie region (czy tam departament) Savoie z miejscowością Tignes. Dojazd jak to w górach przez ciasne serpentyny, po drodze (Niemcy-Szwajcaria-Francja) liczne tunele, jedzie się ogólnie przyjemnie lecz dość długo. Do Tignes na pewno będę wracał jeszcze nie raz i mam nadzieję, że uda mi się tam pojechać kiedyś właśnie na bike'u Stronka kurortu -> http://www.tignes.net

Pozdro

Offline

 
  • Index
  •  » Wyjazdy
  •  » Pytanie o fajne miejsca w Dolomitach Alpach

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Haushälfte Ober Misanenga