Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2008-12-07 11:15:14

Malutki

Użytkownik

8084744
Skąd: Swarzędz
Zarejestrowany: 2008-09-15
Ujeżdżam: Niebieski diabeł 600n '01

Mapka

Hmmm korzystając już sporo czasu z naszego forum odczuwam pewien mankament... Dla niektórych to może nie być problem, ale tak sobie pomyślałem że każdy z załogi podając lokalizacje mógłby automatycznie być zamieszczany na mapce w celu prostszego komunikowania się i znajdywania ze znajomymi z okolicy. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi (zwracam się tu głównie do adminków). Taka mapka na której każde z nas miałoby swój punkcik albo jakieś zbiorowe spisy dla większych miast mieszkańców owego terytorium (tak jak to jest na zumi najeżdżając na punkcik na mapie mamy info o restauracjach itp...). Od razu mówię, że nie mam pojęcia jak to wygląda od strony technicznej, ale chciałem wyjść z inicjatywą. A wyjście B to w liście użytkowników możnaby dodać opcje szukania w rejonach podzielonych chociażby na województwo, czy jeśli to by nie było zbyt pracochłonne na dokładniejsze jednostki terenu. Pomyślcie i powiedzcie co o tym sądzicie.


Don't dream it. Drive it.

Offline

 

#2 2008-12-07 18:54:49

Tolinek

Iskierka

Skąd: Wrocław/Ryn
Zarejestrowany: 2008-07-02
Ujeżdżam: B12N 2002'
WWW

Re: Mapka

http://maps.google.pl/maps/ms?hl=pl&gl= … f577c91d41

Jak ktoś chce się dodać to:
Login: banditcrew
hasło: dupajeza

Trzeba by jeszcze to dodawanie się przedyskutować bo można zrobić tak, że jeden z nas dzierżył
by mapę i pozwalał zweryfikowanym użytkownikom na edycję mapy tak żeby nie było dostępu dla
każdego kto znajdzie login i hasło na naszym forum (a wiadomo, gówniarze lubią psocić).

Pozdrawiam!
Bartek

Ostatnio edytowany przez Tolinek (2009-05-19 10:26:28)


__________________________________________________________
Łyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn................

Offline

 

#3 2008-12-07 19:07:54

masher1000

Godfather

1087966
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-15
Ujeżdżam: black B6 '99 + B12,5 K7
WWW

Re: Mapka

No i jest gitara, każdy może się dodać a nawet wrzucić zdjęcie i dodatkowe informację. Co do ogólnodostępnej edycji - moim zdaniem powinniśmy ją zostawić chyba, że ktoś na poważnie zajmie się pilnowaniem tego i częstąaktualizacją.


__________________
Born to be Bandit
http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif

Offline

 

#4 2008-12-07 19:20:37

Malutki

Użytkownik

8084744
Skąd: Swarzędz
Zarejestrowany: 2008-09-15
Ujeżdżam: Niebieski diabeł 600n '01

Re: Mapka

wszystko bardzo fajnie tylko moim zdaniem powinna ta mapa patrz link byc umieszczona gdzies na wierzchu moze w jakims zamkniętym wątku chociaż... a druga sprawa to myśle że skoro tylu użytkowników będzie miało tam dostęp to warto jakby gdzieś znajdowała się instrukcja umieszczania się tam i najprzydatnieszych opcji coby po tygodniu stronka chodziła tak samo jak teraz:)


Don't dream it. Drive it.

Offline

 

#5 2008-12-07 20:05:11

Tolinek

Iskierka

Skąd: Wrocław/Ryn
Zarejestrowany: 2008-07-02
Ujeżdżam: B12N 2002'
WWW

Re: Mapka

I proponuję się dodawać do mapy w taki sposób, który uniemożliwi potencjalnemu złodziejowi,
który dorwie się do mapy zidentyfikowanie miejsca garażowania motocykla A może to jednak
nie jest dobry pomysł z tą mapą?

Pozdrawiam!
Bartek


__________________________________________________________
Łyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn................

Offline

 

#6 2008-12-07 20:17:43

Malutki

Użytkownik

8084744
Skąd: Swarzędz
Zarejestrowany: 2008-09-15
Ujeżdżam: Niebieski diabeł 600n '01

Re: Mapka

Masz racje że to nie jest dobry pomysł z tak dokładnym miejscem. Ja myślałem w pierwotnej wersji o umieszczaniu na tej potencjalnej mapie tylko miejscowości bo tu chodzi o to żeby wiedzieć kogo masz w swojej okolicy w przypadku ustawek czy pomocy żeby wiedzieć do kogo jest blisko a aż tak dokładna lokalizacja faktycznie jest niebezpieczna


Don't dream it. Drive it.

Offline

 

#7 2008-12-07 20:51:21

zuluss

Użytkownik

501758
Skąd: Poznań/Luboń
Zarejestrowany: 2008-10-10
Ujeżdżam: Czarny Bandzior 650 A K7

Re: Mapka

Moim zdaniem kazdy z  nas ma telefona i pewniejsza sprawa jest zadzwonic do kogos bedac w jego okolicy ( spotkanie,pomoc itp.) Pozdro


Mnóstwo wyjazdów i tyle samo powrotów !
[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.

Offline

 

#8 2008-12-07 21:28:43

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Mapka

zadzwonic swoja droga mozna zawsze po pomoc drogowa,ale czasem jak w poblizu jest bandyta ( taki z grona) to szybciej sie moze zjawi niz jakakolwiek pomoc.poza tym to nie ma sie do wszystkich ludzi telefonow.
zawsze to jednak, jak ktos sie gdzies w trase bedzie wybieral moze dac znac dzien czy dwa wczesniej komus, kto akurat znajduje sie na danym terenie i ta osoba w razie czego-powtarzam- w razie czego moze sie wymienic telefonem i w razie potrzeby kontaktowac sie akurat z bandziorem z tego terenu a nie dzwonic do kumpla z bloku oddalonego o 300 km ktory na telefon to niewiele pomoze.tak bym ja widzial ideę tej akurat pomocy w razie niespodziewanych okolicznosci w trasie.takze zapraszam do wpisywania panowie i panie

tylko Tolinek mam pytanko gdzie sie tam loguje i haslo wpisuje??

Ostatnio edytowany przez Jacekrysiek (2008-12-07 21:30:29)


never trade luck for skill

Offline

 

#9 2008-12-07 21:42:52

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: Mapka

System pomocy motocyklowo-drogowej będzie trudny do wdrożenia.
Umówmy się, kto prócz mnie wyjeżdża w dalszą trasę dopuszczając myśl, że sprzęt go zawiedzie i konieczna będzie naprawa w  trasie

I ilu tu jest mechaników na forum

Mapa z zaznaczonym orientacyjnym punktem nie jest taka zła, na gronie jest taka możliwość i myślę, że nie byłoby problemów z lokalizacją maszyn użytkowników.

Najlepszym wyjściem na administracje takiej mapy byłoby utworzenie takiego tematu widocznego tylko dla wybranych użytkowników gdzie podany byłby login i hasło do mapy, wybranych w sensie tych którzy korzystają z forum lub których ktoś zna.

Offline

 

#10 2008-12-07 21:53:37

Karbiker

Użytkownik

6740798
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2008-02-12
Ujeżdżam: Yamaha FZS 1000 z 03r.
WWW

Re: Mapka

Mam ten sam problem co Jacekrysiek:"tylko Tolinek mam pytanko gdzie sie tam loguje i haslo wpisuje??" więc jak możesz to poucz nas gdzie to mamy wpisać? Z góry dzięki!


__________________________________________________________________________________________
Zmieniać poglądy bez przymusu - świadectwo rozwoju; pod przymusem - sztuka przystosowania, też wysiłek.
http://www.bikepics.com/members/karbiker/ http://mototurystyka.socjum.pl/
Demoludy---->Jincheng Knight JC50Q---->GS 500E---->Bandit 600S---->Fazer 1000---->...cdn?

Offline

 

#11 2008-12-07 22:02:28

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: Mapka

U góry po prawej zakładka zaloguj

Offline

 

#12 2008-12-07 22:22:46

Malutki

Użytkownik

8084744
Skąd: Swarzędz
Zarejestrowany: 2008-09-15
Ujeżdżam: Niebieski diabeł 600n '01

Re: Mapka

hmmm powiem wam szczerze, że nie to było moim zamierzeniem... Chciałem, żeby łatwiej się można było lokalizować tzn łatwiej poznawać ludzi z terenu lub z miejsc do których się wyrusza... Patrzysz na mape Tolinek jest z Wrocławia i wybierając się tam wiesz do kogo uderzyć, żeby wiedzieć gdzie zaparkować, czy smacznie zjeść, a nie tylko o pomoc chdzi. Druga sprawa to wiem, że w okolicach Poznania jest kilku banditomaniaków, bo pamiętam z przywitalni, ale żeby ich teraz znaleźć to bym musiał sporo poszukać.


Don't dream it. Drive it.

Offline

 

#13 2008-12-07 22:30:13

paprykarz1

Użytkownik

11093107
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-05-28
Ujeżdżam: B 650 N K6
WWW

Re: Mapka

Może wystarczy zmienić hasło i przesłać je, zainteresowanym umieszczeniem się na mapie, na PW?
Zazwyczaj najprotsze rozwiązania są najlepsze.
Pitbull, może i mało mechaników wśród nas, ale jak będziesz kiedyś leciał nad morze do Międzyzdroi i gdyby (tfu, przez lewe ramie) coś strzeliło w pobliżu Szczecina, to wiem gdzie jest fachowiec.


Jak ja nienawidzę Twojej generacji
Zwykła nienawiść dymi wam z dyni
Młodzi policjanci, młodzi kibice
Kretyni kontra kretyni.

Offline

 

#14 2008-12-07 22:44:02

Pitbull200

Traffic Circle Tamer

4932175
Zarejestrowany: 2008-06-02
Ujeżdżam: 650 N Black Bitch

Re: Mapka

Masz rację, miło będzie wpaść do kogoś na smaczny domowy obiad w drodze
Wpisałem się i służę pomocą

Offline

 

#15 2008-12-07 22:45:52

Jacekrysiek

Użytkownik

Skąd: londyn/ostrowiec sw
Zarejestrowany: 2008-04-03
Ujeżdżam: czarny 600S '01

Re: Mapka

Pitbull200 napisał:

System pomocy motocyklowo-drogowej będzie trudny do wdrożenia.
Umówmy się, kto prócz mnie wyjeżdża w dalszą trasę dopuszczając myśl, że sprzęt go zawiedzie i konieczna będzie naprawa w  trasie

I ilu tu jest mechaników na forum

no przeciez napisalem prosto chyba.to co wspomnial powyzej paprykaz wlasnie .jedziesz dajmy na to wawa - miedzyzdroje.trasa przez nie wie - lodz czy tam ta autostrada przez konin poznan szczecin .szukasz na mapie kto jest w miare po drodze .
i tu zaczyna sie taka gra .jesli jestes uzytkownikiem dosc czestym na forum to chetnie skorzystasz z pomocy forumowiczow .co wiecej znasz mniej wiecej ludzi czy tych ktorzy sie znaja na czyms czy pomaga na forum i wtedy nie musisz akurat pisac pw do kogos kto akurat sie pojawil na forum "wczoraj"po po pierwsze nie bedzie wiedzial o co chodzi a po drugie nie bedzie sie nikomu chcialo wsiadac na moto i gnc do kogos bo akurat zadzwonil do ciebie nie wiem zdzichu24 i mowi ze mu braklo oleju.ale jakby akurat zadzwonil kolo z ktorym na ostatnim spotkaniu pil z toba do rana a potem cie odsunal od ogniska zebys nie zweglil swoich klejnotow ,to pewnie inaczej spojrzysz na sytuacje .tazke wg mnie pomysl prosty i warty wykorzystania o ile wpisze sie jak najwiecej bandziorow i bandytek


never trade luck for skill

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Unhošť Nejlevnější betonové jímky legowisko ortopedyczne dla kota