Ogłoszenie

UWAGA: 13.11.2009 - Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).


#1 2008-06-30 23:28:51

MamutMen

Użytkownik

Skąd: Sulechów/Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-04-16
Ujeżdżam: Deep Sea Blue B12 K4

Na Ślunsk :P

Wybieram się jutro do Katowic i zabawie tam ok tygodnia. Jakieś wskazówki co utrudnień na drodze. Będę leciał na Legnicę i tam na A4 wpadnę i do Katowic. Na A4 jakimi wideorejestratorami latają Ford Mondeo...? Marqs Ty tam ostatnio jechałeś więc może jakimiś spostrzeżeniami się podzielisz?  Jak ktoś bedzie reflektował na spotkanie to z miłą chęcią. Pisać tutaj:) Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2008-07-01 07:25:06

Marqs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-29

Re: Na Ślunsk :P

Owszem, jeżdżę dość często. Mają Mondeo, i widziałem dwie  Octavie (biała i granatowa), podobno jest jeszcze biała i to wszystkie w okolicach Legnicy. Poza tym zdarzają się oznakowane radiowozy (za którymi sznurkiem jadą inni kierowcy bojąc się wyprzedzać a Policja jedzie sobie 80-90 ). Już na samym Śląsku jak wbijesz na 3-pasmówkę to uważaj na oznakowaną srebrną KIA kombi i na dostawczaki

Offline

 

#3 2008-07-01 19:49:46

kuba86bb

Użytkownik

1044582
Skąd: Bielsko - Biała / Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-19
Ujeżdżam: B6N '01
WWW

Re: Na Ślunsk :P

I na ludzi co w lusterka nie patrzą uważaj - oni gorsi od wideorejestratorów

Offline

 

#4 2008-07-06 01:56:45

finduredhel

Użytkownik

462281
Skąd: "Śląsk"
Zarejestrowany: 2008-06-17
Ujeżdżam: ziorek 1,2s
WWW

Re: Na Ślunsk :P

w katowicach jezdza srebrna i czarna vectra najczesciej, kiedys srebrna bora ale tej juz daaawno nie upatrzylem, daj znac czy jeszcze jestes to moze jakis maly broniu:D

Offline

 

#5 2008-07-08 00:59:20

MamutMen

Użytkownik

Skąd: Sulechów/Zielona Góra
Zarejestrowany: 2008-04-16
Ujeżdżam: Deep Sea Blue B12 K4

Re: Na Ślunsk :P

Właśnie wróciłem. Dzięki za wskazówki. Nie natknąłem się na żadną kamerę więc w TVN Turbo się nie zobaczę Co mnie nie martwi, nie jestem dobrym aktorem Trochę za późno się odezwałeś finduredhel bo wczoraj tj. we wtorek wyjeżdżałem o 20:00 z Katowic. Bawiłem tam cały tydzień i fajnie było. O ile jadąc do Katowic pogodę miałem wymarzona o tyle powrót mnie zmęczył bo 1/2 trasy wracałem w ciemności, gdzie malutki kaganek rozświetlał mi drogę (światło mijania w S'ce jest naprawdę mizerne ) i na mokrej drodze. Teraz musze nadrobić zaległości w czytaniu formum:)

Offline

 

#6 2008-07-08 12:27:07

finduredhel

Użytkownik

462281
Skąd: "Śląsk"
Zarejestrowany: 2008-06-17
Ujeżdżam: ziorek 1,2s
WWW

Re: Na Ślunsk :P

no niestety:D bez neta bylem wiec niie wiedzialem:D temu juz wiesz why moja S bedzie jak najszybciej N nie ma opcji to "cos" nie swiatlo, kaganek dobrze powiedziane nie nadaje sie do niczego, ciesze sie zes caly i dajesz znac jak znowu na slask ci sie wybierze:)

tekere

Offline

 

Nowe forum otwarte! Zapraszamy do rejestracji www.polishbanditcrew.pl

Przypominamy wszystkim użytkownikom PBC, że warunkiem niezbędnym do zatwierdzenia Waszego profilu do statusu Klubowicz PBC jest wpisanie daty urodzenia oraz miasta!!


Obecne forum pozostaje w opcji read-only (tylko do odczytu).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ЯПаКка